Отговори
# 30
  • Мнения: X
Аз пак ще попитам, на някой струва ли му се нормално да плати 48750 евро за 39 квадрата, които не са ваши и не съществуват? Въртете го както искате. Със същия успех може да се купи парцел на Луната.
Удобно ли е да пратите линк към обявата. Почти съм сигурен, че сте в голяма грешка.

# 31
  • Мнения: 40 317
Удобно ли е да пратите линк към обявата. Почти съм сигурен, че сте в голяма грешка.

И аз така мисля. Според мен съфорумката сравнява абсолютната нетна площ (без стени и балкони) с общата площ и ако е така съотношението може и да е съвсем нормално. Попитах и аз точно какво сравнява, но няма отговор.

# 32
  • Мнения: 8 603
В чужбина също е така при новото строителство.
Който, иска купува, който не иска, не купува.

# 33
  • Мнения: 1 878
Аз пак ще попитам, на някой струва ли му се нормално да плати 48750 евро за 39 квадрата, които не са ваши и не съществуват? Въртете го както искате. Със същия успех може да се купи парцел на Луната.

Никой не ви е опрял пистолет в главата. Ако искате, купувайте. Това е пазарна икономика,
И аз се възмущавам от цените в Монако и цъкам, цъкам и не мисля, че цените са им нормални, ама ей на, не щат да свалят гадините, ужасно несправедливо...Сърдита съм им Grinning

# 34
  • Мнения: 1 466
По принцип голямата площ на общите части говори за по-луксозна сграда - няма лошо. Обикновено обаче общите площи са между 10-15%. В конкретния случай допускам, че апартаментът върви с паркомясто и сградата има подземен паркинг, който се води обща част.

# 35
  • Мнения: 9 392
Скоро в нашата кооперация, която е на минимум 30 години се продаде апартамент 65 кв., Подчертавам в окаяно състояние, без грам подобрения за 70 хиляди лева, така, че за всеки влак си има пътник.

# 36
  • Мнения: 969
Скоро в нашата кооперация, която е на минимум 30 години се продаде апартамент 65 кв., Подчертавам в окаяно състояние, без грам подобрения за 70 хиляди лева, така, че за всеки влак си има пътник.
Ако сте в София е не сте в близост до цигани си е добра сделка, 1000 лв/m2.

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 08:23 от bachkator

# 37
  • Мнения: 9 392
Скоро в нашата кооперация, която е на минимум 30 години се продаде апартамент 65 кв., Подчертавам в окаяно състояние, без грам подобрения за 70 хиляди лева, така, че за всеки влак си има пътник.
Ако сте в София е не сте в близот до цигани си е добра сделка, 1000 лв/m2.

Не сме.  От малък провинциален град сме. 

# 38
  • Мнения: 22
В случая става въпрос за апартамент в Пловдив, кв, Каменица

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 38 211
"Бутикова селекция от луксозни апартаменти в модерен комплекс"   -
превод за който не разбира:
"Ще ви смъкнем 3 кожи от гърба"

# 41
  • Мнения: 28 885
20% общи части за луксозен апартамент не ми се вижда чак кой знае колко. Не знам вече 1200 евро/средно дали е ок за този район.
Като цяло може да се смята 1200 евро общо или 1440 евро за чиста жилищна площ грубо сметнато.

# 42
  • Мнения: X
"Бутикова селекция от луксозни апартаменти в модерен комплекс"   -
превод за който не разбира:
"Ще ви смъкнем 3 кожи от гърба"
Хубав комплекс. Добри разпределения. Нормално е да е по-скъпо.

# 43
  • Мнения: 46 437
Хубав комплекс. Добри разпределения. Нормално е да е по-скъпо.
Точно. Такива големи стаи са рядкост при новото, цената си е точно.

# 44
  • София
  • Мнения: 38 211
Наистина е хубаво. В нашия квартал строи оня В@клин и даже от отвън се вижда, че са кутийки.

Общи условия

Активация на акаунт