Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 юни 2019, 14:36 ч.

Гримът важен ли е?

• 6 510
  • 242
  •   1
Отговори
# 240
Но пък добре се е получило, има и филър в устните.

Гледам ѝ горната устна в средата и се чудя от какво е така. При моето бебе също е така и е от сученето или засмукването на биберона.

# 241
  • Пловдив
Гримирам се често, защото много ми харесва да го правя. Харесвам си лицето и без грим. Когато се гримирам си подчертавам чертите , които най-много харесвам, за да изпъкнат- очи, скули, устни. Очният ми грим се състои най-често само от спирала и очна линия, сенки рядко-ако имам време, коректор, контуриращ продукт и червило/глос. Никога не съм използвала моливи за вежди и тн., харесвам си ги, само ги вкарвам в ред с четчица. ФДТ използвам само по поводи, пъпчици и несъвършенства прикривам с коректора в ежедневието си.

Приятелят ми ме харесва повече без грим, но няма против и да се гримирам.

Вкъщи се гримирам като ми дойде музата или ако ми е скучно- изпробвам нови техники, нови цветове и тн., но след това го трия.

Винаги съм харесвала жени, които знаят точно къде и как да сложат грим върху лицето си. Според мен гримът е средство да подчертаем и покажем естествената си красота, а не да се цапаме като маймунки.

# 242
Без грим съм като болна,особенно зимата Scream-лятото с тен по бивам и уикенда ходя по слъбцезащита-иначе -крем,фактор 50,основа ,ФДТ,попълване на вежди,спирала,безцветен гланц,малко пудра.

Общи условия

Активация на акаунт