Гримът важен ли е?

  • 8 197
  • 245
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 10 681
Еее, глупости сега. Не може да се сравнява лек, приятен ежедневен грим с фина шпакловка тип Планета Пайнер.
Абсурдно е, просто.

# 121
  • ново
  • Мнения: 5 884
V12, мен ако ме видиш с естествения цвят на косата, хич няма да ме харесаш 😀

# 122
  • София
  • Мнения: 38 209
А мен вече хората толкова са свикнали да ме гледат руса, че като се направя по-тъмна, се учудват.

# 123
  • Мнения: 10 681
Чак се ядосах, че се разрових в нета. Значи това:


Е същото като това:


??????
Да бе, да. Няма нищо лошо в свеж , лек грим, подчертаващ хубавото лице или скриващ леко дефекти.

# 124
  • Мнения: 274
Тъй като си мъж, просто нищо не разбираш от грим. Това, че ти не го виждаш, не значи че го няма.
Ако не го виждам, значи е нанесен правилно Grinning

За вечерния грим мога да се съглася, че при подходяща светлина може да остане незабелязан. Но няма начин под ярко слънце да не си личи една кожа чиста ли е, или е боядисана с нещо.

@Elimelihubaveli
Втората е малко по-ужасна, признавам Simple Smile Но и двете не могат да се сравняват с жена без грим.

# 125
  • София
  • Мнения: 38 209
Може и да не личи.
Пък и колко дни в годината има ярко слънце?

# 126
  • Мнения: 10 967
Около 200 за нашите географски ширини Simple Smile

# 127
  • Мнения: 13 079
Защо се обяснявате на някакъв мъж? Ясен ми е щом казва, че не можели да стъпят на малкия пръст на жена му 😄 Единствено мога да се посмея добре.

# 128
  • Мнения: 6 843
Все ми е тая дали V12 ще се заглежда по мене.
Аз се гримирам и си правя маникюр, понеже на мен ми харесва. Толкова ли е трудно за един мъж да разбере, че една жена прави нещо за себе си, а не за да впечатли мъжете около нея? Да спра да се гримирам, понеже на мъжете не им харесва, е все едно да почна, ако им харесва.

# 129
  • София
  • Мнения: 38 209
Ей, това за бельото е яко! И аз оттам почвам да ги мисля дрехите.
Гримът също - кое време на деня е, къде отивам, в какво настроение съм и т.н.

# 130
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В темата има мъж Wink Който съвсем честно ви казва: като видя на улицата жена с естествен цвят на косата, с естествени вежди, която не е шпаклована със сенки, молив, руж и червило и е обула удобни обувки, а не токчета или платформи, върху които пази равновесие с труд - заглеждам се в нея. Защото е естествена, красива и се среща изключително рядко. А като видя нещо нацапотено, оскубано и накъдрено, което с всички сили се опитва да бъде различно и точно заради това се слива с обкръжаващите я себеподобни - тя предизвиква в мен единствено съжаление.
А защо мислиш , че целта на  грима е да привлече мъжко внимание..

По абсурден мотив не бях чувала.



Как още не е излязъл някой да каже, че сме като "магистрални труженички", които непрекъснато си търсят клиенти?!
Вече се появи подобен намек
Женате се гримира и тръгва на лов.


Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 18:35 от sl

# 131
  • Мнения: 274
Аз се гримирам и си правя маникюр, понеже на мен ми харесва. Толкова ли е трудно за един мъж да разбере, че една жена прави нещо за себе си, а не за да впечатли мъжете около нея? Да спра да се гримирам, понеже на мъжете не им харесва, е все едно да почна, ако им харесва.
Ако действително вярваш в това, което си написала... няма да кажа нищо, защото доброто възпитание не ми позволява да използвам подобни думички в смесена компания... Grinning

За целите на експеримента - представи си, че пътуваш с кораб, който претърпява корабокрушение и попадаш на необитаем остров, като оцеляваш само ти. Корабът е заседнал наблизо, имаш всичко необходимо за оцеляване - храна, вода, облекло... Но комуникационната система е извън строя. По твоята логика - първата ти работа сутрин ще е да се гримираш, втората - да си оправиш маникюра, а третата - да нахлузиш сандали с 10-сантиметрови токчета, така ли? Simple Smile

# 132
  • София
  • Мнения: 38 209
Ами ако корабът е круизен, значи има магазини! Разбира се, че всичко ще се пробва! От скука...

# 133
  • Мнения: 3 743
Кат си муж явно не ти е ясно, че от грим до грим има разлика. Тия девойки, които заглеждаш по улиците са прекарали най-много време да са "натурални", т.е. Ще изядът и твоето, ако решиш да ги вземеш. И изкуствени мигли и нокти слагаме да сме "естествени" и подплънки пъхаме да сме сочни и въобще много други работи можем да симулираме, като решим, че искаме, if you know what I mean. 😉

# 134
  • Мнения: 274
Кат си муж явно не ти е ясно, че от грим до грим има разлика. Тия девойки, които заглеждаш по улиците са прекарали най-много време да са "натурални"
Виж сега, аз нямам проблеми със зрението Wink От три метра през деня мога да различа коса с естествен цвят от боядисана, каквато ще боя да е ползвала. Както и жена с червило и руж от такава без. За удължените и сгъстени със спирала мигли да не говорим... брррр!

Гримиращи се жени, наистина ли не разбирате, че сте се превърнали в жертви на рекламата и бизнеса с козметика?!?

Общи условия

Активация на акаунт