Имена за близнаци?

  • 3 808
  • 47
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Здравейте!
Казвам се Антониела, 25 години. Имам син и дъщеря, близнци, а сега съм бременна отново с близнаци, този път две момчета! Съпругът ми ме натовари с тежката задача да избера имена. Ще се радвам ако ми помогнете и предложите някои нестандартни момчешки имена!
Благодаря ви предварително:kiss:!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Ако искате кажете как се казват децата Ви. Така по-ясно ще ориентирате хората какви имена харесвате, т.е. ще се придобие представа за вкуса ви Simple Smile

# 2
  • Мнения: 24 327
Макс и Мориц
Фред и Барни

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
Максимилиан и Карл. И двамата са императори на Свещената Римска империя. И въобще, струва ми се хубаво да ги кръстиш на известни и успешни владетели. Може да са български, но ти искаш нещо необичайно, по-рядко срещано.

# 4
  • Мнения: 410
Радин и Милан

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Ако искате кажете как се казват децата Ви. Така по-ясно ще ориентирате хората какви имена харесвате, т.е. ще се придобие представа за вкуса ви Simple Smile
Ами с мъжа ми сме фенове на по-нестандартните имена и избрахме за сина ни Седеф, а за дъщеря ни Сапфира, но няма нужда вашите предложения да са свързани с техните имена, ще се радвам да видя какви имена харесвате вие Smile

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
... аз нямам идея за мъжки имена в този случай.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 007
Аз харесвам Ивайло и Калоян, Иван и Георги,  Преслав и Крум, Аспарух и Тервел.

# 8
  • Мнения: 5
В такъв случай, Бисер и Златин!

# 9
  • Мнения: 9 436
Ако искате кажете как се казват децата Ви. Така по-ясно ще ориентирате хората какви имена харесвате, т.е. ще се придобие представа за вкуса ви Simple Smile
Ами с мъжа ми сме фенове на по-нестандартните имена и избрахме за сина ни Седеф, а за дъщеря ни Сапфира, но няма нужда вашите предложения да са свързани с техните имена, ще се радвам да видя какви имена харесвате вие Smile

Как наричате децата си на галено ?

# 10
  • Мнения: 8 578
Сребрин, Златан, Бисер, Елиазар, Звездин,

# 11
  • Враца
  • Мнения: 2 657
Диамант и Рубин

# 12
  • Мнения: 25 597
Ами с мъжа ми сме фенове на по-нестандартните имена и избрахме за сина ни Седеф, а за дъщеря ни Сапфира, но няма нужда вашите предложения да са свързани с техните имена, ще се радвам да видя какви имена харесвате вие Smile

Аквамарин и Тюркоаз. Яспис и Оникс. Нефрит и Хризопраз. Рубин и Гранат. Аметист и Смарагд. Обсидиан и Турмалин.

# 13
  • Мнения: X
Топаз, Изумруд , Опал..хаха
Предполагам, че темата е шега.
Ако не е и искате по-нормални имена, моите любими  мъжки имена са Кристиян и Даниел.

# 14
  • Мнения: 182
Зафир и Бисер

# 15
  • Мнения: 2 699
Трудна задача. Вчера се сетих за Златин и Сребрин, но вече са гиказали, пък и не ми харесват много. Днес ми дойде на ум Маргарит и Невен. маргарит е камък та може и с друг камък да се комбинира.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Пиер и Стен ( камък на френски и шведски)

# 17
  • Мнения: 25 597
Предполагам, че темата е шега.

Явно някои вече са във ваканция.  Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ами с мъжа ми сме фенове на по-нестандартните имена и избрахме за сина ни Седеф, а за дъщеря ни Сапфира, но няма нужда вашите предложения да са свързани с техните имена, ще се радвам да видя какви имена харесвате вие Smile

Аквамарин и Тюркоаз. Яспис и Оникс. Нефрит и Хризопраз. Рубин и Гранат. Аметист и Смарагд. Обсидиан и Турмалин.


Аквамарин и Александрит

# 19
  • Мнения: 553
Хайде, ваканцията почна!
Бисер и Рубин Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 031
Смарагд и Сапфир

Не знам дали са точно мъжки имена, но пък допълват имената на децата в семейството.
Много нескопосана пързалка. Anguished

# 21
  • Мнения: 1 918
Егати пързалката, тъкмо се изкефих на семейство с два комплекта близнаци Grinning

# 22
  • Мнения: 3 269
Егати пързалката, тъкмо се изкефих на семейство с два комплекта близнаци Grinning
Едно време в Шейново лежах с една ромка. Майка и беше родила 5 чифта близнаци. Това съвсем сериозно. А по темата с имената Посейдон и Зевс.

# 23
  • Мнения: 2 699
Егати пързалката, тъкмо се изкефих на семейство с два комплекта близнаци Grinning
И какво готино има в двата чифта близнаци!?! Аз един чифт имам и вече съм за лудницата. Много е тежко, колкото и романтично да изглежда от страни.

# 24
  • Мнения: X
Аксел и Юлиан/Велислав/Владимир/Виктор/

# 25
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Франк, Шекел, Вон -стабилни валути. Grinning

# 26
  • Мнения: 116
Ако искате кажете как се казват децата Ви. Така по-ясно ще ориентирате хората какви имена харесвате, т.е. ще се придобие представа за вкуса ви Simple Smile
Ами с мъжа ми сме фенове на по-нестандартните имена и избрахме за сина ни Седеф, а за дъщеря ни Сапфира, но няма нужда вашите предложения да са свързани с техните имена, ще се радвам да видя какви имена харесвате вие Smile

Верно ли??? Темата 100 % е майтап, но ако е истина-горките деца. Добре е било преди със списъците с имена, избягвали са се подобни...хм.."нетрадиционни" имена.

# 27
  • Мнения: 25 597
Сребрин и Златин.
Понеже са малко остарели, може да ги осъвременим: Сребролюб и Златотърсач.
Стават и в женския вариант.

# 28
  • Мнения: 2 081
Диамант и Рубин , ще имат успех сред жените .

# 29
  • Мнения: 2 807
Много хубави имена са ви посочили момичетата.  Нямам какво да допълня.

# 30
  • Мнения: X
Пиер и Стен ( камък на френски и шведски)


Хахаха, това ме подсети за един френски филм-пародия с неандерталци, където всички се казваха Пиер Joy

По темата Камънчо и Скалата.

# 31
  • Мнения: 2 081
Пиер и Стен ( камък на френски и шведски)


Хахаха, това ме подсети за един френски филм-пародия с неандерталци, където всички се казваха Пиер Joy

По темата Камънчо и Скалата.

Този филм е голям смях .

# 32
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Рубен и Маргарит

# 33
  • Перник
  • Мнения: 435
Звезди и Ахат 😁

# 34
  • Мнения: X
Рок и Рол; Пижо и Пендьо

# 35
  • Мнения: 202
Не е реално, няма как да са ти позволили да ги кръстиш така,още повече,че сигурно си  родила на 18 години, като имаш в предвид,че сега си на двадесет и пет:rolling_eyes

# 36
  • Мнения: X
Не е реално, няма как да са ти позволили да ги кръстиш така,още повече,че сигурно си  родила на 18 години, като имаш в предвид,че сега си на двадесет и пет:rolling_eyes

Не мисля че има закон който да ти забрани да кръстиш децата си както искаш

# 37
  • Мнения: X
Не е реално, няма как да са ти позволили да ги кръстиш така,още повече,че сигурно си  родила на 18 години, като имаш в предвид,че сега си на двадесет и пет:rolling_eyes

Не мисля че има закон който да ти забрани да кръстиш децата си както искаш

За съжаление...

# 38
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Чукар и Скалин

# 39
  • Мнения: 202
Хора престанете да се бъзикате!Това е форум за хора нуждаещи се от помощ и хора,които да споделят неща от ежедневието си,не може просто така да пишете и повдигате на въпрос измислени теми,глупаво е!

# 40
  • Мнения: 2 699
Хора престанете да се бъзикате!Това е форум за хора нуждаещи се от помощ и хора,които да споделят неща от ежедневието си,не може просто така да пишете и повдигате на въпрос измислени теми,глупаво е!
Ти бъзикаш ли се? Тя цялата тема е бъзик, пък ти ни питаш, защо се бъзикаме.

# 41
  • София
  • Мнения: 18 697
Аз викам избрани имената,то още текат залагания.Чук и Гек дали предложихте?

# 42
  • Мнения: 202
Не се бъзикам,нямам предвид вас,а авторката която я е написала и я е публикувала.Мисля,че не си ме разбрала правилно☺

# 43
  • Мнения: 2 699
Не се бъзикам,нямам предвид вас,а авторката която я е написала и я е публикувала.Мисля,че не си ме разбрала правилно☺
Извинявам се!

# 44
  • Мнения: 202
Няма проблем!😁😉

# 45
  • Мнения: 2 081
Не се бъзикам,нямам предвид вас,а авторката която я е написала и я е публикувала.Мисля,че не си ме разбрала правилно☺

Колко фалшиви теми се пускат всеки ден и то за сериозни неща . Не ги разбирам тези хора , толкова да им е скучно.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 425
В такъв случай, Бисер и Златин!
Бисер и Кехлибар
Ако момичето беше Перла, щеше да е наистина възможно да са Бисер и Сапфир

# 47
  • Мнения: 1 362
Ясен и Звездин
Искрен и Пламен
Димитър и Дионисий
Игор и Исидор
Дионис и Леандър (герои от древногръцката митология)
Давид и Даниил
Арон и Аврам

Общи условия

Активация на акаунт