Случи ми се нещо странно XX

  • 59 338
  • 703
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 355
В момента, в който излизам виждам точно копие на бившия ми приятел. Направо се втрещих. Казах си, какво пък хората си имат двойници. В момента, в който подавам ръка да се запознаем, човекът казва името на бившит ми приятел. Тук вече коленете ми са меки. От същия град е.
Така, в това нямаше да има нищо странно, ако бившият ми приятел беше жив. Той почина преди три години, почти.
Може да са братовчеди. Понякога се предават много силни гени.

Не са, не се познават. Живяла съм с бившия си около 5 години. Познавам доста от родата.

# 271
  • Мнения: X
Това с повтарящите се случки са кармични, ненаучени уроци и ще продължат да се повтарят, ако не промениш нещо в начина, по който реагираш на дадена ситуация. И аз имам такива ненаучени уроци, които обикновено се научават чрез ред, отговорност, дисциплина, т.е. това са качества, които човек трябва да усвои, за да се придвижи напред. 

# 272
  • Мнения: 983
Не знам колко е странно,но бих искала да ви го споделя....днес приятелят ми и синът ми се сборичкаха.Бебка която е на 6 м и 17 дни като ги видя се разпищя и разрева от уплах,че баща е сборил брат и и го е притиснал на леглото.Направиха си "експеримент" като таткото е в позицията на брат и обече реакция нямаше дори се смя.Възможно ли е толкова малко дете да проявавя такава привързаност и обич към някого.Да вметна,че аз,батко и кака и сме си постоянно заедно а татко и се вясва от време на време.
И странно ми е...наистина взех да си мисля дали някой който не ни обипа безрезервно не е прероден в бебка.


Уф смахнато взех да изперквам тотално!!

# 273
  • Мнения: 355
Това с повтарящите се случки са кармични, ненаучени уроци и ще продължат да се повтарят, ако не промениш нещо в начина, по който реагираш на дадена ситуация. И аз имам такива ненаучени уроци, които обикновено се научават чрез ред, отговорност, дисциплина, т.е. това са качества, които човек трябва да усвои, за да се придвижи напред. 

И аз така мисля. Този път постъпих по друг начин и нещата сякаш се отпушиха. Но ми трябваше една година да се съвзема и да продължа, след нещастното влюбване 🤣
Но от днешна перспектива щях да направя поредната грешка. Да не чува дяволът , но по-спокойно не ми е било от доста време.

# 274
  • Мнения: 5 846
Не знам колко е странно,но бих искала да ви го споделя....днес приятелят ми и синът ми се сборичкаха.Бебка която е на 6 м и 17 дни като ги видя се разпищя и разрева от уплах,че баща е сборил брат и и го е притиснал на леглото.Направиха си "експеримент" като таткото е в позицията на брат и обече реакция нямаше дори се смя.Възможно ли е толкова малко дете да проявавя такава привързаност и обич към някого.Да вметна,че аз,батко и кака и сме си постоянно заедно а татко и се вясва от време на време.
И странно ми е...наистина взех да си мисля дали някой който не ни обипа безрезервно не е прероден в бебка.


Уф смахнато взех да изперквам тотално!!
Според мен тя знае кой е батко, кой е тати, и кой е по- силният в случая. И че второто в било шега. Според мен бебетата започват да разбират света още като отворят очи.
Баба, Бог да я прости, все ми разказваше един случай, когато съм била на дни. Лежала съм в кошарата и изведнъж рамката паднала, и аз съм извикала уплашено. Все ме питаше как съм знаела, че нещо е станало, че съм се и уплашила, толкова малка. 

# 275
  • Мнения: 15 311
Просто си се стреснала. Нормално е. Бебетата са живи същества и като такива околната среда им влияе. Не е нужно да разбират, реагират на ниво инстинкт и усещания.

# 276
  • Мнения: 5 846
Тази нощ щях да умра, получих криза на язвата, и може би затова тази сутрин духът ми все още се рееше из хиперпространството.
Наливам си вода долу от бутилката и шефът минава покрай мен и влиза в директорската, развявайки в ръце табела.
Не съм свела очи още и го гледам излиза от счетоводството .
В такива случаи си казваме: "а, объркал съм се!"
Ами ако не сме;)

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 17:08 от HumbleDrumble

# 277
  • Мнения: 5 661
Я пак, че не разбрах!?

# 278
  • Мнения: 11 566
Видяла го е да влиза в една стая, и докато мигне той вече е излизал от съвсем друго помещение, като няма как да се телепортира за секунда. Поне така разбрах.

# 279
  • Карлово
  • Мнения: 4 636
Точно това и разказва, ама явно още не било изпито кафето, та историята става трудно разбираема.

# 280
  • Мнения: 1 357
Всички истории са й неразбираеми Simple Smile
Понякога не усещаме как минава времето и ни се струва, че не сме пропуснали нищо.

# 281
  • Мнения: 3 865
Изчаках за да се уверя, че не е случайност. Оказа се, че си  сънувам оценките от бъдещите изпити. И това се случва преди да е минал изпита, а не след него да кажеш,  че горе долу си знаеш как си се представил. Без значение устен или писмен и дали разбирам оценката веднага след изпита или след няколко седмици. Нощта преди изпита сънувам точната оценка и дори нарочно казвам на всички какво съм сънувала за да се уверят после, че сънят ми е познал. Нямам абсолютно никакво обяснение на този феномен.

# 282
  • Мнения: 78
Изчаках за да се уверя, че не е случайност. Оказа се, че си  сънувам оценките от бъдещите изпити. И това се случва преди да е минал изпита, а не след него да кажеш,  че горе долу си знаеш как си се представил. Без значение устен или писмен и дали разбирам оценката веднага след изпита или след няколко седмици. Нощта преди изпита сънувам точната оценка и дори нарочно казвам на всички какво съм сънувала за да се уверят после, че сънят ми е познал. Нямам абсолютно никакво обяснение на този феномен.

Може би силата на мисълта. Въпреки, че като не си учил и силата на мисълта не може да ти помогне дето се казва 😂😂😂. И въпреки всичко съм се убедила, че силата на привличането и силата на мисълта са нещо много силно. Много яко, поне знаеш как да се настроиш 😀

# 283
  • Мнения: 332
На мен ми се е случвало нещо много странно и необяснимо. Наколко пъти , например навън съм сред хора и изведнъж чувам всичко като на сън или все едно сънувам . И все се питам какво е това , будна съм , но ми минава като сън .

# 284
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409
На мен ми се е случвало нещо много странно и необяснимо. Наколко пъти , например навън съм сред хора и изведнъж чувам всичко като на сън или все едно сънувам . И все се питам какво е това , будна съм , но ми минава като сън .

Преумора. Случвало ми се е

Общи условия

Активация на акаунт