Случи ми се нещо странно XX

  • 59 334
  • 703
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 580
Абсолютно. В стария апартамент ни се случи същото. И аз бях в голяма чуденка как може да ми изчезват сапуните, разследвах семейството, обвиних децата и изобщо вече взех да се чудя аз ли не съм наред, когато една вечер мъжът ми спипа плъха на местопрестъплението, както си влачел един сапун към шахтата. Добре, че го е видял къде се шмугва, защото тия са страшни гадове и невинаги можеш да разбереш откъде влизат. Та още на другия ден циментирахме уплътнението между тръбата на тоалетната и гипсокартона и сапуните ни вече са в безопасност. Оттогава си знам две неща - първо, плъховете крадат сапун, и второ (за новото жилище) - никога вече гипсокартон. Никъде.

# 331
  • Мнения: 15 311
Хехе, развеселихте ме с тези крадци на сапуни. Чак си ги представих. Grinning

# 332
  • Мнения: 2 990
Само аз ли предпочитам да е призрак, вместо плъх ? Laughing Шегувам се

# 333
  • Мнения: 332
Не не мисля че е плъх, може да има друго обяснение, със сигурност не е дух но не знаем какво е

# 334
  • София
  • Мнения: 1 580
Определено по-добре дух, отколкото плъх. Стискам палци да е безобиден, чистичък полтъргайст.

Скрит текст:
Но за всеки случай огледай за дупки и луфтове около тръбите - при тоалетна, под мивка и т.н.

# 335
  • София
  • Мнения: 9 532
Обичат сапунче пък им се носи слава на мръсни животни ... Laughing
Дано не е нищо свърхестествено и скоро да установите какъв е проблема.

Замислих се за тези сенки, за които споделиха някои от вас, че си живуркат в някой ъгъл на стаята. Кзвате, че сте ги виждали. Но аз се замислих възможно ли е човек да си има такова в дома и да не може да го види, но то да е там и по някакъв начин да "смуче" енергия от обитателите на дома?

# 336
  • Мнения: X
Вчера леля ми ми разказа, че необяснимо как, една по една, нещо е отвлякло 3 от четирите й кокошки на село, а на четвъртата клюнът й изглеждал като отсечен и била много стресирана. Подарила я на съсесдка, съседката казала, че кокошката е толкова уплашена, че яде само в присъствие на човек.
Дотук комично, но въпросът е какво и как е отмъкнало кокошките без никаква следа ? Преди имахме белки, които ги убиваха и им изпиваха кръвта, но чак да завлекат цяла кокошка и да не се види в близост крак, глава, перушина е странно. Имаме две големи кучета, които също нищо не са отразили, а по принцип пазят.

# 337
  • Мнения: 8 578
Лисица?

# 338
  • Мнения: X
Не, наоколо няма лисици, а и щеше да се регистрира някаква дупка под оградите, а няма нищо. Оградите са високи, ако беше нещо голямо, щеше да му е трудно да мине, а и кучетата щяха да го надушат. Егати историята.

# 339
  • Мнения: 2 990
Замислих се за тези сенки, за които споделиха някои от вас, че си живуркат в някой ъгъл на стаята. Кзвате, че сте ги виждали. Но аз се замислих възможно ли е човек да си има такова в дома и да не може да го види, но то да е там и по някакъв начин да "смуче" енергия от обитателите на дома?

Мисля, че е възможно. Бях гледала един клип, където екзорсисти откриват такава невидима сянка в нечий дом и се опитват да я премахнат. Доколко е истина, не знам........

# 340
  • Мнения: 5 846
Вчера леля ми ми разказа, че необяснимо как, една по една, нещо е отвлякло 3 от четирите й кокошки на село, а на четвъртата клюнът й изглеждал като отсечен и била много стресирана. Подарила я на съсесдка, съседката казала, че кокошката е толкова уплашена, че яде само в присъствие на човек.
Дотук комично, но въпросът е какво и как е отмъкнало кокошките без никаква следа ? Преди имахме белки, които ги убиваха и им изпиваха кръвта, но чак да завлекат цяла кокошка и да не се види в близост крак, глава, перушина е странно. Имаме две големи кучета, които също нищо не са отразили, а по принцип пазят.
отсечен, като от острие ли? Според мен е дело на човек.
Може да е хукнала да бяга, а той да се е опитал да я убие с нож, но явно е ударил само клюна. Сто процента, ако е било крадец, си е носел нож със себе си.

# 341
  • Мнения: 8 578
Може и човек да е.

# 342
  • Мнения: 3 865
и на нас ни изчезна кокошка веднъж - само пера от нея намерихме, а др кокошки доста време не посмяха да излязат от къщата си след това. Предполагаме лисица, но не и дух

# 343
  • Мнения: 5 846
Братовчедите и те се бяха видели в чудо какво яде ярките им. Само аз знаех истината:
Скрит текст:
Моят котарак Юго(незабравимото ми момче) ги ядеше, все едно хрупа гранули..тъй като беше волна птица, и не можеше да стои и час затворен, го пусках да си броди и когато се прибере. И една нощ чувам шум в задния двор. Отивам и що да видя- нашият си хванал ярка и я глозга за врата. Едвам я спасих..а него го затворих, за няколко дни, докато отшуми всичко..добре, че се отказаха да гледат пилци повече, че разберяха ли..🤪

# 344
  • Мнения: 11 566
Кокошките вечер затваряха ли ги в курник? Казваш, че няма прокопана дупка.
Иначе, и аз съм за лисица. Те могат ли да прескачат огради?
В родното ми градче пропищяха миналата година- обикалят си вечер по къщи и дворове, и хич не ги е страх лисиците, и кокошки крадяха, да.

Общи условия

Активация на акаунт