Моля, помогнете да спася детето си!

  • 327 559
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 667
Милото детенце. Стискам палци да е временно неразположение и да не се налагат допълнителни интервенции. Кураж на Деси. И това ще мине и малкият борец ще е добре!
Необходимата сума ще я съберем, не се съмнявам.

# 1 321
  • Мнения: 12 982
Много ви благодря момичета, за подкрепата, за всичко! Ще предам на Деси. Казах и да си гледа само детето сега, да не мисли.
Само да имаме някаква яснота ще се оправим.
Правят му постоянно изследвания, вече не знам колко томографии .... Упойки постянно. Той е малък мърда... Ще мине и това, той е силен юнак!
Ние ще помагаме с всички сили, само той да се пребори. Да падне само температурата, първо това. И да няма кървене!
Ще пиша веднага, като знам нещо.
Знам че чакате.
Сега е заспал, дано се събуди без Т! 🙏

# 1 322
  • Мнения: 5 344
Възможно е да е реакция на организма - и температурата, и повръщането често  са сигнали които мозъка подава когато се променя нещо в тялото. Надявам се да отмине. В края на месеца ще се включа пак, а и други ще го направят. Парите тук не са от първостепенно значение. По важното е организмът на детето да е положително  настроен към лечението и да реагира адекватно.

# 1 323
  • Мнения: 39 309
Дано да е добре Джони! Стискам палци и аз!

# 1 324
  • Мнения: 8 936
Ако правилно помня и след операцията поддържаше дълго температура и повръщаше. Може би е нормална реакция на организма.

# 1 325
  • Мнения: 5 320
Стискам палци!
Ред е на усмихнатата снимка и добрите новини!

# 1 326
  • София
  • Мнения: 1 869
Има голяма вероятност да е реакция към упойката, наистина и след предишната операция имаше температура. Надяваме се да е това, този път не е такава голяма операция и би трябвало да му премине бързо ❤❤❤

Докато пишех Деси каза,че му е спаднала температурата,дано си остане така,стискайте силно палци 😍 Не хапва все още, но това е в реда на нещата със сигурност след толкова упойки, пийва по малко вода което е по важното и засега няма признаци да му липсва шънта ❤❤ С две думи броим го за добри новини 🤗

# 1 327
  • Мнения: 18 539
И аз се надявам да мине без шънт, може би организмът се нагажда и ще се справи.Такова малко човече   и толкова борбено  и силно, че няма начин да не оздравее и по чудо.Без повече намеса и операции..Мисля ги и аз  и стискам палци.Джонатан Чайката е  силен  и  умее да лети и мечтае.Толкова обич трябва да помогне!

# 1 328
  • Мнения: 4 270
Стискам палци и 🙏. Тук сме за подкрепа!

# 1 329
  • Бургас
  • Мнения: 16 106
Усмивчо, Деси, всичко ще отмине! Знам го!
Джони пак ще ни се хили на снимки!

# 1 330
  • Мнения: 1 076
Силно стиснати палци за Джони!

# 1 331
  • София
  • Мнения: 30 139
т.е. в момента чакаме или продължаваме да събираме пари?
Дано скоро всичко да приключи успешно!

# 1 332
  • Мнения: 3 608
Ще имат нужда от още средства колко точно ще се разбере в последствие.Който има желание и възможност сметката в банката е отворена  в Хелпкарма също.
Ако греша моля за поправка.Аз съм ангажирал фамилията кой колкото може все файда.Чакаме добри новини.

# 1 333
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Аз по сметката мисля да преведа отново, че на хелп карма са й таксите доста.
Дано Джонката утре ни зарадва с неговата усмивка! Heart

# 1 334
  • София
  • Мнения: 30 139
cia_maritima, благодаря за разяснението.

Общи условия

Активация на акаунт