Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 юни 2019, 19:05 ч.

Моля, помогнете да спася детето си!

• 138 298
  • 1 491
  •   1
Отговори
# 1 485
Страхотна новина, това е голям шанс и за Бобо! Браво на всички!

# 1 486
  • Пловдив
Браво! Късмет на Бобо!

# 1 487
А някой има ли представа защо сумата за Бобо се увеличава? Не видях да има актуална информация на страницата. Когато видях, че дарението на Джони е отразено ми се стори, че сумата е събрана и така се зарадвах, а сега е станала по-голяма. Аз ли нещо не виждам както трябва?

# 1 488
Успех, малко приятелче, Бобо! Дано помощта от Джони ти донесе и част от неговия късмет и оздравееш напълно! Защото няма по- чисто и по- сладко нещо от детския смях! Ние всички ти пращаме цялата си положителна енергия, а както се видя тя е работеща Simple Smile
Ето Джони, нашият герой ще махне с вълшебната си пръчица и пак ще стане чудо! Аз вярвам! Вярвам повече и в доброто, заради вас! Заради всички, които отделят от залъка на своите, за да помогнат на чуждото!
Благодаря ви! Доброто трябва да се предава и умножава и винаги се връща към подателя си!
Бъдете здрави!

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 10:31 от JACKLIN*

# 1 489
Браво, Жаки, Мер и Деси! Пожелавам на Бобо същия късмет! Дано бързо да се събере необходимата сума!

# 1 490
Привет! Как е Джони? Heart

# 1 491
Ох,че ме изплаши този коментар Scream много се радвам на снимки и добри новини от семейството на Джони, но в същото време като видя коментари и настръхвам ... дано сте добре и се наслаждавате на хубави дни Heartpulse

Общи условия

Активация на акаунт