Моля, помогнете да спася детето си!

  • 327 568
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 2 645
И аз често се сещам за Джони, дано да е добре, че с тази пандемия се усложнява възможността да пътуват в чужбина за лечение или рехабилитация, както и контролни прегледи

# 1 591
  • Мнения: 1 681
Никой не пише в темата. Липсата на новина е добра новина, нали?

Аха.
Или показател за колко е откачила майката 😛
Тъй...добре е Джони, може и по-добре. И да, обстоятелствата биха могли и да са по-благосклонни, но...ние сме от късметлиите и не се жалим.
Няма да ви товаря с това, което не е наред с момчето ни, работим по него, било то и със зор. А това, което е...ами, ей го нА, здрави и доволни да сте всички и за много години ❤. Казах!

# 1 592
  • Мнения: X
Ах, че хубав! Heart

# 1 593
  • Мнения: 4 270
Шугър, радвам се, че отговори. Не се съмнявай в това, че не спираме да ви мислим. Желая ви от сърце на цялото семейство, тази година да е много щастлива за вас! Джони е повече от прекрасен Hug
Пиши, когато имаш възможност.

# 1 594
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Той обаче някакси успява все по-красив да става Purple Heart Blue Heart Yellow Heart

# 1 595
  • Мнения: 3 608
Пу пу жив и здрав да е.

# 1 596
  • Бургас
  • Мнения: 16 106
Голям красавец е! Пу пу!
♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

# 1 597
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Желая здраве на малкия красавец и на борбените му родители!

# 1 598
  • Мнения: X
Радвам се, че в момента сте в положителен период. Наистина е изключително хубаво момченце!
Скрит текст:
Снощи си мислех за него и за една девойка, мисля, че Вивиан се казваше, за която имаше кампания преди около 2 години. Дали обаче не греша за името...? Моля, ако някой се сеща, да ми драсне на лични! Тя е на около 8 г. в момента.
Борбата с вродените заболявания е дългогодишна и на приливи и отливи. В повечето случаи щастие и облекчение от постигнатите резултати се редуват с тъмните моменти на безперспективност и отчаяние в сърцата на майките. Грижи се за себе си и не унивай!

# 1 599
  • Мнения: 4 785
Вивиан за съжаление е ангелче. Не успяха да се преборят.

# 1 600
  • Мнения: 39 295
В момента има кампания за Дени. Който може, нека помогне.

# 1 601
  • Другата България
  • Мнения: 37 262
В момента има кампания за Дени. Който може, нека помогне.
Дай линк.

# 1 602
# 1 603
  • София
  • Мнения: 17 280
Аз изпратих пари по сметка за Дени миналата седмица, Сигме, знае ли се как напредва събирането?

# 1 604
  • Мнения: 39 295
Честно казано никъде не намирам информация докъде е стигнало набирането.

Общи условия

Активация на акаунт