Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 юни 2019, 19:05 ч.

Моля, помогнете да спася детето си!

• 73 596
  • 856
  •   1
Отговори
# 840
Каката като се прибере ще пие вода и симпатягата и той покрай нея.Сигурен съм ,след известно време водата няма да е проблем.Опитай с жива вода  по - скъпа е но и вкусът е друг и я препоръчват.Ако му хареса аз лично ще донеса няколко стека.

# 841
Желая скорошно оздравяване на каката на Джони. Относно водичката и моето детенце не обича чиста вода,но обожава да я пие от бутилката на самата вода(вярно мокри се малко,но важното е да пие вода) или от капачката. Следва преобличане, но както казах за мен е важно да пие вода и ако това е начина съм се примирила за сега Simple Smile може да опиташ и при Джони, мисля че Арая се чувства голяма като пие така , а не от нейното шишенце за вода

# 842
Каката ни я изписаха с условна присъда, щото последните й изследвания ще са готови вдругиден.

Много благодаря на всички, включили се със съвети, част вече съм пробвала, останалите са в процес. Дано накрая се похваля със завиден резултат!

# 843
Шугърче,сетих се и друго-да пробваш с различно шишенце,със сламка или другите,неразливащи разни. Може да му е по-интересно и да пие.
Браво за каката и ще чакаме пак да се включиш с хубави вести.
Гушки за сладкишчето и за кака! 🤗🥰❤

# 844
Хайде вече всички да се прибират вкъщи, че там и стените помагат.

# 845
  • София
Радвам се за каката. У дома е най-хубаво.

Скрит текст:
Аз съм против за захар във водата, но от друга гледна точка. Получих съвет за захар във водата от първата педиатърка на дъщеря ми и нали бях зелена слушах. Пишеше си детето вода, но много нерви и сълзи (и мои и нейни) ми костваше да я отуча от сладката вода. Отбивали сме се от магистралата, за да търсим захар от крайпътно кафе (щот сме тръгнали на път, но захар беше последната ми грижа).

Синът ми изобщо не пиеше вода. Пропи малко преди да навърши годинка. Най-удобни му бяха шишетата с дебела сламка.

# 846
Шугърче, много се радвам. Дано всички резултати са чудесни и да си отдъхнете! Heart Eyes

# 847
Шугъре, мойто кюфте пие вода от край време само от спортно шише от минерална вода, тия с цифката. Май защото му е интересно. И от чаша се излъгва, но с това шише голяма заигравка и пие. Детските ги бойкотира твърдо.

# 848
Как се чувства Джони? Сестричката му изписаха ли я от болницата? Джаки, Мер, имате ли информация?Надявам се всичко да е наред и липсата на новини да означава добри новини.

# 849
Здравейте:) Каката на Джони си е вече у дома:)
Джони утре ще бъде  на преглед, Деси има известни притеснения относно шънта. Шевовете са червени и някои други неща и е добре да се види. В Турция отказаха да го “пипат” защото не са го слагали те.
Иначе днес е малко по- добре с пиенето и яденето. Иска да се движи, явно и каката го стимулира в игрите.
Деси проучва и възможности за рехабилитация там. Има нужда.
Добре са, надяваме се и по- добре да стават:)
Ето го, знам че сте се затъжили 🥰

# 850
Пу пу пу красавец да е жив и здрав.

# 851
  • София
Ах, този Джони! Heart Eyes
Радвам се много, че децата са вкъщи.

# 852
Сладур! Да е жив и здрав! Стискаме палци да няма нищо притеснително на прегледа и Джони и сестричката му да се чувстват все по-добре.
Джаки, благодаря за информацията, пиши след прегледа, за да знаем как се развиват нещата с Джони! Така ни влезе под кожата на всички малкият герой!

# 853
  • София
Прегледът е минал добре, конците (на операцията за шънта) сами щели да се резорбират.
Още са в процес на търсене на подходяща физиотерапия в Емирствата, занимават се вкъщи. Чакаме отговор и от Истанбул с дата за контролния и разяснения за това какво предстои.

Това е засега. Simple Smile

# 854
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
Благодаря за новините, Жаки и Мередит!
Прекрасен Джони, всичко ще е наред. Heart

Общи условия

Активация на акаунт