Моля, помогнете да спася детето си!

  • 325 301
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 810
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Боряна, Браво ! Много трогателно , истинско и мило .....Gift Heart

Джони доказа за пореден път , че е един малък Боец ! ! !  Purple Heart

Дано и   в бъдеще пътеката им е само напред и нагоре, никакво гледане назад към тази страница от живота им !

Писах го и преди , ще го кажа пак. В тази кампания майките застанаха една до друга и направиха на пръв поглед непостижимото. Heart

# 811
  • Мнения: 18 494
Струва ми се , че има нужда от едно рамо положителна енергия.Винаги има срив след тежки преживявания ,но тук и като се върнаха , излязоха от едно и влязоха в друго премеждие.Това семейство има късмет ,но и  нужда от още мъничко късмет.
Не всичко е пари, приятелю ,май беше песен.Приятелю ,да стиснем палци и изпратим топлина...

# 812
  • Мнения: 1 911
Бор_яна, всичко наред ли е? Не искам и да си помослям, че има нещо тревожно около Джони и семейството му, но малко се притесних. Имат + ни енергия и нагласа. Дано каката бързо се оправи, Джони да е добре и полека лека се успокоят родителите на тези дечица. Шугърче, мислим ви с добро. Късмет Flowers Four Leaf Clover

# 813
  • Мнения: 18 494
Мисля ,че е нормално след такова премеждие, но  малко ме изненада  каката, някак групата се успокои, а има нужда още малко подкрепа да се даде.Сигурна съм ,че умората  вече е голяма.

# 814
  • Мнения: 3 608
Всички сме на stand by  Simple Smile

# 815
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Дано вече Джони и сестричката му се радват един на друг здрави и в семейна обстановка 😘

Бор_яна, само прекрасен човек като теб може да напише такова нещо 😍

# 816
  • Мнения: 12 965
Здравейте, момичета. Каката на Джони още е в болница, но до ден два ще я изпишат.
Джони е добре с изключая проблема с нежеланието да пие вода. А това е много важно, защото шънта извежда течност от мозъка и трябва да поема колкото да казали лекарите течност. Деси всякак и с висчко опитва, но вчера беше пил едва половината от нормата, дано пред нощта е успяла още малко да даде.
Друго ново няма, когато има ще пиша.
Не помня казах ли ви, че се изправи сам в кошарката в деня, в който си тръгнаха?
Искал е да си заминава младежът на собствен ход❤🥰
Ето го:


И на летището:


По- добре да се повторя, отколкото да пропусна:))

# 817
  • София
  • Мнения: 39 745
Малък борбен сладур Simple Smile
Желая му светло и щастливо детство.

# 818
  • София
  • Мнения: 23 072
Като го видя изправен, сърцето ми пее. Дано скоро и да тича вече. И да пие повече водичка този сладкиш! Heart

# 819
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Дано скоро всичко им се нареди!

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 09:48 от mystic woman

# 820
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Милото човече, много му се радвам, като го видя такъв ухилен и изправен. Ще се справи сладуркото!  Heart Eyes
Дано и каката по-бързо се прибере, та милата Деси да започне да диша нормално. Hug

Жаки, още веднъж, от все сърце ти благодаря, за това, че ни дръжиш в течение на всичко, защото знаеш, че ги мислим. bouquet

Ще чакаме и добри новини от тестовете! Praynig

# 821
  • Мнения: 15 018
Ще чакаме още добри новини. На неговата възраст моят син също отказа да пие вода, случи се обаче, че топла я пиеше, а на стайна температура - не. Може Деси да опита да промени температурата дали ще се излъже.

# 822
  • Мнения: 39 248
Ако трябва и малко захар да сложи.

# 823
  • Мнения: 3 608
Ако трябва и малко захар да сложи.
Това е несериозно поне за момента ,захар не трябвя да яде при такъв вид болест.Хубаво е да се дават съвети но не винаги.

# 824
  • Мнения: 8 929
Ако трябва и малко захар да сложи.

Захар и рак?
Моля ви се, какви са тия съвети?
То за здравите хора е противопоказно да ядат захар, а какво остава за едногодишно знаем през какво преминало.

Общи условия

Активация на акаунт