Моля, помогнете да спася детето си!

  • 327 368
  • 2 559
  •   2
Отговори
# 1 575
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 022
Шугър, стиснала една снимка?
Поне две, моля!
Hug Green Heart

# 1 576
  • София
  • Мнения: 7 032
Ей, шугърче, пак ме разплака Heart. Наздраве за Джони, с нашето си Johnnie Flowers Four Leaf Clover

# 1 577
  • Бургас
  • Мнения: 6 482
Шугър, радвам се много за вас. Новините ще са все по-добри с всеки нов пост. Нагушкай го едно хубаво този прекрасник малък. Hug

# 1 578
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Охххх душица златна! С времето всичко ще се нареди, знам го! Капка по капка, но ще бъде!!! Силни и топли прегръдки за това прекрасно дете!!!! ❤❤❤

# 1 579
  • Мнения: 3 608
Ох, Шугъре! Настръхах! Продъжавайте все така!
И аз така ,бъдете здрави всички.

# 1 580
  • Мнения: 1 681
Шугър, стиснала една снимка?
Поне две, моля!
Hug Green Heart

...кат' се налага, направо е нужно Hug

# 1 581
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ох, леле Heart
Прекрасно дете!
Здрав да е.

# 1 582
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Много ни зарадва, Шугърче!
Целувки за вас! И не съм забравила обещаното! Simple Smile

# 1 583
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Ей, Шугърче, чудесни новини, за всеобщия любимец. Heart
Целувки и прегръдки, за всички ви!

# 1 584
  • Мнения: X
Шугър, страхотен е!
И е сложил малко бузки и крачета, да е здрав само и всичко ще е наред! Знам го и го вярвам!
Поздрави на всички от нас.

# 1 585
  • София
  • Мнения: 11 985
Много целувки за малкия герой Heart

# 1 586
  • София
  • Мнения: 6 180
С логопед и терапии всичко ще се нареди и след 10-12год. ще ти къса нервите като ти отговаря и ти се зъби Bowtie

# 1 587
  • Мнения: 1 076
Шугър, бъдете здрави! Прегръдка за теб и малкия герой!

# 1 588
  • Мнения: 4 270
Скрит текст:
Обещаното си е обещано, та:
Главните феи на Джони вече знаят, защото постоянно са до него, но си е редно и останалите вълшебници да уведомим, че минахме поредната контрола. Няма рецидив. Отчитайки операциите, през които премина, мозъчните стомахчета изглеждат добре. Следващият ямр може и да се прави след по-дълъг период, предвид доброто състояние досега.
Иначе...не е лесно. Нито на него, нито на нас. Минахме някои терапии и преодоляхме някои препятствия, но още много предстоят. Надвихме около 60-70% от сензорните проблеми, но ни чакат години терапия - логопеди, физиотерапия и още, и още... Джони вече върви, почти стабилно, но още не може да скача и бяга. Има проблеми с комуникацията и - вероятно съвсем естествено - изостава значително от връстниците си, НО! Това трябваше и е, положителен пост, той е жив и има шанс за възстановяване благодарение на всички вас, та дайте да се почерпим от душа - за здравето на децата ни и на читавите им родители.
Искрено се надявам скоро да ми остане толкова свободно време, че да пиша по клюкарските теми и да хейтя с повод и без Wink А дотогава - Джони ви поздравява и ви напомня, че чудеса се случват всеки ден

Много целувки! Бъдете здрави, с всичко ще се справите!

# 1 589
  • Мнения: 4 270
Никой не пише в темата. Липсата на новина е добра новина, нали?

Общи условия

Активация на акаунт