Втори шанс (Kalbimdeki Deniz - В сърцето ми е Дениз)

  • 38 814
  • 503
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 27 199
Здравейте !
Да питам ,щото изтървах епизоди .
Мират как взе сина на Дениз от Алихан ?
Тя плака пред него и Мират не издържа и каза ще ти го доведа . След това Едже и Дениз тръгнаха след него .   Мират разбра ли  че Рашел  е поръчала сплашване на Дениз с мафиота ?

# 436
  • София
  • Мнения: 3 713
Алихан заплаши Мират с пистолет и Мират му го взе. Каза му, че ще то убие ако пак направи нещо да нарани Дениз. Мират знае за сплашването, за отвличането на Едже не още. Днес Юсеф разбра за отвличането.

# 437
  • Мнения: 14 571
Hearts Добро утро в една хубава събота! Hearts



# 438
  • Мнения: 103
Брей , Фикрието се мята ту към доброто , ту към злото. Крайно неуравновесена, хлопа си и дъската яко!😀😀😃

# 439
  • Мнения: 14 571
Това е хубавата съпруга на Кутси и голямата му дъщеря, като малка...
Не зная у кого е причината за развода...
Според мен, не трябваше да се разделят... Но кой ме пита? .. Grinning
Хубава вечер!
 
 

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 18:30 от vera17

# 440
  • Мнения: 27 199
Вера ,нали се влюбил в друга и се развели . С другата заедно ли са още ?  Но си гледа децата ,личи си .

# 441
  • Мнения: 14 571
Да, femmi2, с втората имали само годеж и са се разделили.
Тя не е пожелала да се върне.
За него любовта за момента била "прах на телефон,
който трябва да се забърши " !?? ......  Stuck Out Tongue Winking Eye

 

# 442
  • Мнения: 14 571
Hearts Добро утро в новата, щастлива седмица! Hearts









Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 06:32 от vera17

# 443
  • Мнения: 27 199
Здравейте !
Вера ,Мерси за инфото и снимките .
Така като говори за любовта долавям Огорчение . Този чаровник и любящ баща му желая да намери щастието .

Хюлия  е предизвикала  пожара .  Мират е катастрофирал .  Змия отровна е тази . Днес малко гледах  и Дениз и Мират си говориха гушнати . Рашел още стои там ,въпреки нейните номера .

# 444
  • Мнения: 14 571
Вижте , колко голям е станал Озан. И толкова хубав!!

# 445
  • Мнения: 27 199
Сладко дете е Озан .Много е елегантен на снимката. От къде ги намират тези деца за сериали  с кастинг  или не но са добри.

# 446
  • Мнения: 14 571
Hearts Добър ден - вторник! Hearts

" Известният певец Кутси, който заяви, че е от Малатия, каза: Имам вкус на местна храна на Малатия в Бодрум. Дойдох в Бодрум да видя дъщерите си. Казаха, че в Малатия има ресторант и аз дойдох тук и хапнах храната на моята страна. Водих достатъчно приятни разговори. Ядох пълнен Bumba, който беше храна на Малатия. Покойната ми баба го правеше. Много обичам Малатия, пропускам храната. Дойдох и вкусих нашите местни ястия. Много се радвам да вечерям в ястия от Бодрум Малатия ", каза той.















Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 13:16 от vera17

# 447
  • София
  • Мнения: 3 384
Здравейте, момичета!
Вера, прекрасни снимки - много ти благодаря . Кутси ми е любимец, но сега разбрах, че е от Малатия. Там живеят много кюрди. Знаеш ли той кюрд ли е? Възможно и той да е,  защото едни от най-талантливите турски артисти са кюрди - зная за Еркан Петеккая, Йозджан Дениз, а скоро разбрай, че и един от любимите ми артисти Мехмет Акиф Алакурт също е, възможно е да има и други.
Фемми, наистина турските режисьори работят с талантливи деца. Подлагат ги на кастинг, но обучението им след това е на много високо ниво. Имат може би най- успешната школа за работа с деца. Аз имам слабост към децата - артисти и гледам предимно  сериали с участието деца, а те  са великолепни.
Кутси в ролята  на Халил от "Моето име е Мелек"

И още от същия сериал:

Хубав ден и до скоро:

# 448
  • Мнения: 14 571
Nina NN,...Засега с Кики знаем само това::
Кутси е роден в Акчадаг- Малатия.
Майка Хатидже, баща-Шинаси....
Спокойна вечер!.... Flowers Fallen LeafFlowers RoseFlowers Fallen Leaf

# 449
  • Мнения: 14 571
Добро утро! Хубав ден!.. Cupid


"Последният епизод на сагата с Йозге Йозберк и Кутси ще бъде излъчен
 на 26-и ноември (вторник) от 13:30 до 15:00 часа в ефира на bTV."







Последна редакция: ср, 20 ное 2019, 10:23 от vera17

Общи условия

Активация на акаунт