Фотосесия?

  • 4 635
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Здравейте!

От много време ми се ще да си направя фотосесия (извън студио).
Бихте ли ми обяснили (за тези, които са си правили) как протича целия процес и евентуално да препоръчате добри фотографи във Варна. Засега съм си харесала Pablo Romero, но не знам, ще проучвам още. People Information Desk Person

# 1
  • София
  • Мнения: 2
Здравейте,
Аз съм фотограф, снимам в Бургас и в София. Мога да препоръчам колеги във Варна, например Яна Пенева, МАРИЯНА Димитрова, Благовеста Филипова, Тони Перец и т. н.
Изберете своя фотограф и с него уточнете точно каква фотосесия искате и къде. Спрямо това ще ви се даде пълна информация как да се подготвите за нея.
Разликата със студийната фотография е, че е необхомидо малко повече време за придвижване + съобразяване на часовото време за сесията. Лятото основно снимаме привечер. Сесията на открито дава повече възможности за интересни кадри, идеи и ситуации, както и за забавление на цялото семейство.

# 2
  • Мнения: 1 842
Здравейте!

От много време ми се ще да си направя фотосесия (извън студио).
Бихте ли ми обяснили (за тези, които са си правили) как протича целия процес и евентуално да препоръчате добри фотографи във Варна. Засега съм си харесала Pablo Romero, но не знам, ще проучвам още. People Information Desk Person
Здравейте, направихте ли фотосесия? Мнения и впечатления имате ли? Heart

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте!

От много време ми се ще да си направя фотосесия (извън студио).
Бихте ли ми обяснили (за тези, които са си правили) как протича целия процес и евентуално да препоръчате добри фотографи във Варна. Засега съм си харесала Pablo Romero, но не знам, ще проучвам още. People Information Desk Person

Здравейте, след доста време, но по-добре късно, от колкото никога 😃 Ние скоро правихме за първи път фотосесия на малкото при Борис Матеев и сме много доволни - изключително приятно изживяване беше, с много позитивно отношение е и има чудесен подход към децата. А декорът беше приказен! Препоръчвам го с две ръце. Студиото е съвсем ново, на ул. "Щипка" 15

Общи условия

Активация на акаунт