Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 юни 2019, 22:02 ч.

Ясновидки/врачки - тема 37

• 23 555
  • 357
  •   2
Отговори
# 345
Ами на мен най-много ми е познавала Светлана от Герена - позна как изглежда тогава бъдещата ми шефка. Описа ми я напълно подробно. Позна и къде ще си намеря жилище и буквите на хора, които срещнах почти цяла година по-късно, а тогава не знаех за кой ми говори! Хич не е малко, но така и не мога да я намеря, дори на адреса й я търсих, явно вече е спряла да гледа! От друга страна Ваня Спасова и Ина от Женския пазар твърдят напълно различни неща и честно казано не ми вярвам. Като отидох при тях много исках да отида на едно място, но като направих проучване вече спря да ми харесва, според мен те двете само четат мисли. Ина е добра на картите, но не и на общото гледане.
Ина от кога гледа на карти? Нали пишеше на лист и говореше в рими.
Anguished

# 346
Да, Ина пише на лист в рими. Относно настоящето, когато се интересувам от дадено събитие, то тя ми е казвала неща, които няма от къде да знам. Описвала ми е човек, с какво точно се занимава, както и ме е предупреждавала за хора, които ме лъжат. След време се доказа, че е точно така. Понеже аз не знаех нищо и нямах информация, относно случая, то тогава няма как тя да чете мисли. Не съм ходила при нея от години.

# 347
Скрит текст:
Здравейте. Моля някой да ми препоръча някоя гледачка в Шумен. Моля за някоя, която да не ме плаши със странно държание. Не съм ходил досега и ми е малко притеснено, но имам нужда. Благодаря предварително !

Ще ви пиша на ЛС!

И аз съм се насочила към Шумен. Може ли отзиви и на мен да пратите на ЛС. Благодаря!
Ще ви пиша!

Скрит текст:
явно е вдигнала още цената или си изглеждала достааа заможна, че ти е поискала 50 лв. Simple Smile

О, общо беше 100 на посещение 🤔🤔🤔 че нали ме и чисти 😁😁😁 и те така три пъти ☺
Тука вече ме хваща срам да си го призная 😑
Ама всички сме готови да дадем нещо, стига отсрещната страна да помогне, в случая, на мен Таня не ми помогна!

Хора, защо не пробвате при Никола Стоянчев. Не съм ходила, но се каня. Той е лечител, но казва, че не ползва своя енергия, а господ лекува чрез него. Нали всичко е енергия, би трябвало да може да помогне.
Аз съм впечатлена - https://vimeo.com/80367523
Аз съм ходила 3 пъти..... ползата ( поне при мен) беше кръгла нула!

Последна редакция: нд, 08 сеп 2019, 07:58 от AnMary

# 348
Би ли дала някакви кординати на този Валентин

# 349
Някой има ли скорошно мнение за ясновидката Карла?

# 350

Ако е Карла, която консултира по Скайп или Вайбър - твърдо НЕ.
Вече трябваше да съм женена и бременна с 2-рото си дете - ми не...

# 351

Да за нея става на въпрос, объркана съм и имам нужда да попитам такъв човек, може и така да съм си вталпила просто, но не искам да ходя от една на друга... та въпроса ми е Ина или Ваня Спасова би ми казала повече неща за настояще и близко бъдеще?

# 352
приятели помогнете има ли някой наблюдения от маг Вили искам няколко мненуя преди да съм отишла моля ви споделете ако имате опит

# 353
  • София

Да за нея става на въпрос, объркана съм и имам нужда да попитам такъв човек, може и така да съм си вталпила просто, но не искам да ходя от една на друга... та въпроса ми е Ина или Ваня Спасова би ми казала повече неща за настояще и близко бъдеще?

Ваня Спасова.

# 354
Може ли кординати на Светлана от Герена

# 355
  • София
Може ли кординати на Светлана от Герена

и за мен ако може

# 356
И аз търся тел. и координати на Светлана, моля.

# 357
Ина от кога гледа на карти? Нали пишеше на лист и говореше в рими.
Anguished
Обърках, имах предвид Ваня Спасова, че е по-добра на картите.
Светлана си е блокирала телефона, вече не искала да гледа.
А за прехвалената Пепа от Хаджи Димитър направо нямам думи. Пълен ужас и потрес е тази жена!

След Ина и Емилия от Пиротска се влошиха нещата, като че ли носят лош късмет.

Последна редакция: сб, 14 сеп 2019, 15:46 от KrasimirDimi

Общи условия

Активация на акаунт