Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Шуслерови соли - тема 2

• 8 540
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
Малко се обърках виждам различни схеми...Някой давал ли е Имунокинд за имунитет понеже виждам различна схема +шуслерови соли 3 или 3,6,7 🙄😇Коя е вярната?
3 по 1 т. Нали ?
И в колко вода навсякъде пише малко 🙄примерно 30 мл или повече -цяла чаша и как се пият цял ден на глътки или наведнъж.(Доста въпроси но отскоро ги ползвам за малката)

# 31
Малко се обърках виждам различни схеми...Някой давал ли е Имунокинд за имунитет понеже виждам различна схема +шуслерови соли 3 или 3,6,7 🙄😇Коя е вярната?
3 по 1 т. Нали ?
И в колко вода навсякъде пише малко 🙄примерно 30 мл или повече -цяла чаша и как се пият цял ден на глътки или наведнъж.(Доста въпроси но отскоро ги ползвам за малката)
Имунокинд съм ползвала с каката. Ефект при нас нямаше. С дребния използвах Биозин преди ясла, определено имаше ефект, в сравнение с каката. Соли за имунитет не съм ползвала, но пък при други симптоми редовно ги употребявам. Сина си ги хруска като солетки от преди годинката. Ако можете така ги давайте. Нашата хомеопатка казва, че по 5 от вид са за профилактика, при тях предозиране няма. Имало е случай да дам по 30 от 3-ката на сина на 1.5г. Спазвам принципа на 15 мин. преди и след на не пие вода и да не яде. Успех!

# 32
Здравейте,дъщеря ми е на 2 год.и 2 мес.и отскоро тръгна на ясла и съответно тръгнаха и сополите.Проблема при нея,е че много трудно приема лекарства и няма вариант да дъвче хапчето...трябва да й го разтворя във водата за пиене.По каква схема да се водя и как да ги давам?Мисля да започна със сол Номер 3

Общи условия

Активация на акаунт