Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 юни 2019, 15:52 ч.

Цветна снимка и опити за забременяване

• 3 215
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
Според мен е по-логично, ако наистина се нарушава баланса, то тогава да не се бърза с бебеправенето. Щом като настъпват такива промени след цветна снимка, по-скоро бих се въздържала. Не си спомням моята близка приятелка, като ходеше да ми е споделяла за подобно въздържане ( тя посещаваше д-р Лачев за ин витро процедури).

# 106
здравейте,преди месец бях на така наречената Цветна Снмика,но мойта не беше на ренгинова а ултразвукова...та малко след това ми беше ОВ-та 1,2седмици някъде и не сме се въздържали продължих опитите,но уви днес съм в МЦ дори подраня Sad та въпроса ми е веднага след ЦС се забременявало а при мен не стана защо така?! Sad

# 107
здравейте,преди месец бях на така наречената Цветна Снмика,но мойта не беше на ренгинова а ултразвукова...та малко след това ми беше ОВ-та 1,2седмици някъде и не сме се въздържали продължих опитите,но уви днес съм в МЦ дори подраня Sad та въпроса ми е веднага след ЦС се забременявало а при мен не стана защо така?! Sad

И аз също правих ЦС този месец, и при мен също няма бременност.
Никой не обещава, че 100% след ЦС ще станат нещата, просто статистиката е, че често има успех точно след нея.

И аз имах някакви надежди /макар че гледах да не се самонавивам/, ама уви.

# 108

И аз също правих ЦС този месец, и при мен също няма бременност.
Никой не обещава, че 100% след ЦС ще станат нещата, просто статистиката е, че често има успех точно след нея.

И аз имах някакви надежди /макар че гледах да не се самонавивам/, ама уви.

дано защото,вече почти нямам надежда казват че до 6месеца след нея може да стане

# 109
Добре де, ама нали казват, че не е препоръчително след цветна снимка да се правят опити?

# 110
попринцип и аз така знам...но тази течност имала добър ефект така съм чела и ставало по-бързо след нея

Общи условия

Активация на акаунт