Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 юни 2019, 15:52 ч.

Цветна снимка и опити за забременяване

• 4 711
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • София
Аз в началото на февруари правих ЦС и съвпадение или не, след месец забременях. Сега съм в края на 4 г.с.
Тъй като не сме правили почти нищо различно, мисля, че ЦС има роля.
Преди това опитвахме година и половина без успех и два дни преди да видя положителния тест, получихме одобрение за инвитро по Фонда.

Успех !

# 121
Здравейте момичета. От доста време се каня да пиша. Преди 2 дни и аз правих ЦС, след година отлагане. Отлагах, защото ме беше страх от всичко, което прочетох в интернет за самата процедура. След 2 год. опити без резултат и перфектни изследвания (хормони, спермограма, ИР, яйчников резерв и какво ли още не) нямаше как да отлагам вече. Правих я на 30.03.2020 на 9ти ден от МЦ в Майчин Дом Варна с пълна упойка. Цената на ЦС е 180лв без упойка и 270лв с упойка. Резултатът при мен е проходимост и на 2те тръби. Сега прочетох, че шансовете за забременяване са по-големи и мисля да пробваме. Дано да се получи. ❤️
Здравейте, кой ви прави снимката?

# 122
Здравейте момичета. От доста време се каня да пиша. Преди 2 дни и аз правих ЦС, след година отлагане. Отлагах, защото ме беше страх от всичко, което прочетох в интернет за самата процедура. След 2 год. опити без резултат и перфектни изследвания (хормони, спермограма, ИР, яйчников резерв и какво ли още не) нямаше как да отлагам вече. Правих я на 30.03.2020 на 9ти ден от МЦ в Майчин Дом Варна с пълна упойка. Цената на ЦС е 180лв без упойка и 270лв с упойка. Резултатът при мен е проходимост и на 2те тръби. Сега прочетох, че шансовете за забременяване са по-големи и мисля да пробваме. Дано да се получи. ❤️
Здравейте, кой ви прави снимката?

Др. Бейлерян, като  имаше 2 млади момичета (мисля, че бяха сестри), анестезиоложка и още една сестра.

# 123

Пожелавам ти успех! Казват, че наистина шансовете за забременяване след цветна снимка са по-големи.  Стискам палци.

# 124

Пожелавам ти успех! Казват, че наистина шансовете за забременяване след цветна снимка са по-големи.  Стискам палци.

Благодаря ❤️

# 125
Здравейте, искам да попитам. Започвам лечение със Золадекс  но моя док иска да провери с лапаро за тръбите, правиха ми лапаро на 22.05 за отстраняване на кисти. Предстои лечение. Та искам да попитам, с цветна снимка и лапаро не е ли един и същ начина? Нали и при двете пускат някакво вещество. Според мен ще е най добре първо цветна снимка от колкото да ме отварят пак при положение че не съм раждала все още.
Бихте ли споделили и лекар от който сте доволни, не ви е боляло и сте имали добри резултати. Благодаря 🤩

Общи условия

Активация на акаунт