Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 юни 2019, 21:56 ч.

Раждане в Сащ / Вашингтон /

• 783
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Сан Франциско
Ти пак разумни цифри цитираш - може и много по-зле да бъде, дори със застраховка. От друга страна, ранния генетичен тест, като Пренатест (?) в България, беше почти $6000, а не $200-300, както си правите груби сметки (въпреки че точно този разход беше покрит - просто давам пример).

Най-големият проблем, който виждам е, че никога не можеш точно да предвидиш и да изчислиш кое как ще се случи. Винаги трябва да мислиш позитивно и най-чистосърдечно ти желая лека и безпроблемна бременност, но при мен например проблемите почнаха точно в 28 г.с. и в 32-а вече бях в болницата. Абсурд би било пътуване до България и щяхме да увиснем неподготвени и банкрутирали, защото писах по-напред, че сметката за мен и бебето беше близо 1 милион долара. Просто в Америка е наложително да имаш застраховка.

# 16
  • Houston, TX
Да, но в САЩ може да достигне и много високи суми ( колежка плати $25 К с действаща застраховка). Получаваш две отделни сметки, за лекар и за болница. Недай си боже да има усложнения сумата набъбва. Линейка, ако се наложи също е една отделна сума (аз например миналата година платих , както съм със застраховка $1,500 - не че детето беше толкова болно, но имаше абокат на ръката и преместването става само с линейка според процедурата)

Освен застраховките всяка болница си има и отдели, с които можете да договорите пакетна цена.

Доколкото разбрах потребителката е бременна, а застраховката, за да се подпише и плати нещо, трябва да е сключена преди този период.

# 17
Не е бременна,  планува бременност  и проучва.

Въпреки че не живея в САЩ, според мен би било по-добре да сключи застраховка и да роди там. Аз поне така бих напарвила.

# 18
Много Ви благодаря, че се включихте в казуса. Все още премисляме кое и как, и продължаваме с търсенето на приемлива застраховка.
От познати чух за компанията AMG и мисля да се свържа с тях за повече информация.

Общи условия

Активация на акаунт