Grand Hotel

  • 1 730
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 679
Аз го загледах по ФоксЛайф и ми харесва. Гледам, че май вече има бг субс в замунда, ама май ще си го следя по ТВ.

# 16
  • Мнения: 25 673
О, добре дошли момичета! Днес забравих да дръпна серията.
Сериала е уникален за сега. Много ме радва. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 25 673
Нещо за финала няма ли да кажем?

# 18
  • Мнения: 10 679
Аз още пъпля бавно и славно със сериите по Фокслайф. Даже не знам на коя серия съм, може би 5 или 6... То колко серии е сезона? Ще има ли следващ?

# 19
  • Мнения: 25 673
Аз още пъпля бавно и славно със сериите по Фокслайф. Даже не знам на коя серия съм, може би 5 или 6... То колко серии е сезона? Ще има ли следващ?
Само 13 серии са, и аз се изненадах. Мисля, че ще има 2ри сезон, то и финала остана отворен.

# 20
  • Мнения: 10 679
Ако имах повечко свободно време щях да си го изтегля да го изгледам на един дъх, но уви... А така се зарибих, много ми е интересен, много ме кефят всички персонажи, нямам търпение до следващата серия.

# 21
  • Мнения: 25 673
Ако имах повечко свободно време щях да си го изтегля да го изгледам на един дъх, но уви... А така се зарибих, много ми е интересен, много ме кефят всички персонажи, нямам търпение до следващата серия.
Последния епизод ще те шокира. Много развръзки. Няма да давам спойлери.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
Някой знае ли кога ще има 2ри сезон? Чуден филм!!

# 23
  • Viena
  • Мнения: 3 559
Аз намирам само 6 серии,къде да ги търся?

# 24
  • Мнения: 10 679
Zamunda?
Понеже ми стана адски интересно и си изтеглих всички серии до края оттам. Имам още 2 серии за доглеждане. Много як сериал, пак ще се повторя Simple Smile

# 25
  • Мнения: 10 679
Изгледах сериала най-после. Страхотен! Финала естествено беше зашеметяващ. Нямам търпение за следващия сезон.

Скрит текст:
От цялата работа само не разбрах Ингрид кой хареса от тримата Grinning Май и тримата, голямо сърце има Grinning

# 26
  • Viena
  • Мнения: 3 559
Аз още чакам да ги качи някоя добра душа.

# 27
  • Мнения: 10 679
Видях на страницата във ФБ, че няма да има втори сезон Sad Направо много се ядосах, как може да не подновяват хубавите сериали, а някои тъпотии да се влачат с десетилетия, с по 10 сезона...

# 28
  • Мнения: 25 673
Наистина ли?
Ама, че идиоти. Някои тъпни карат по 10 сезона, а този не може 2 дори. Бясна съм.

# 29
  • Мнения: 10 679
Мхм.. влязох във Фб да харесам страницата, че да не изпусна кога ще почва сезон 2, а то... Всички фенове са бесни... Много жалко... Дали пък след протести на зрителите ще има шанс да го подновят, не знам..

Общи условия

Активация на акаунт