Лунна диета, тема 3

  • 43 176
  • 748
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 3 474
И аз тук- на диня. 😄

# 466
  • София
  • Мнения: 35
Rolling Eyes
И аз се чудя дали да не хапна диня или малини, но не знам колко е ок за гладуването Rolling Eyes

# 467
  • Мнения: 3 266
Точно и аз мислех за диня Rolling Eyes

# 468
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Аз на диня днес.

# 469
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
В 100 гр. Диня има 90 и няколко грама вода.. Не виждам по-подходящ продукт за лунната чистка, яжте смело и хвърляйте излишната вода Simple Smile

# 470
  • Мнения: 3 266
Мили момичета, не успях миналия път. ММ вади всевъзможни храни и си хрупаше цял ден до мен, докато накрая не се изкуших. Стартирам от тази вечер до утре до 21, дано този път да успея. Вие как се справихте?

# 471
  • Варна
  • Мнения: 126
И аз стартирах!
Последно вчера в 17:00 хапнах , мисля да издържа до утре до обяд.
На мен много добре ми се отразява и не го приемам като огромно лишение. От доста време си гладувам всяка седмица , а през другите дни се храня до 18:00ч

# 472
  • Мнения: 3 266
И аз стартирах!
Последно вчера в 17:00 хапнах , мисля да издържа до утре до обяд.
На мен много добре ми се отразява и не го приемам като огромно лишение. От доста време си гладувам всяка седмица , а през другите дни се храня до 18:00ч
Браво, много е полезно и за здравето предполагам.

# 473
  • София
  • Мнения: 3 474
И аз миналия път се изложих- налазих една френска селска торта (ММ ме изкуши, а по принцип не съм фен на сладкото).
Днес пак карам на диня... Да видим какво изкушение ще има вкъщи Blush

Последна редакция: ср, 26 авг 2020, 17:51 от AnyHr

# 474
  • Мнения: 4 564
Днес съм на вода до утре на обяд. Започнах тази сутрин, че ми е по-лесно от сутринта да не ям, отколкото да спра следобед Joy

# 475
  • Мнения: 3 266
Мина лунуването. Вчера хапнах диня. Не съм чувствала глад. За съжаление днес съм само - 600 грама. Мисля на 2 септември да го направя пак.

# 476
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
Днес лунният цикъл започва в 8.34...аз обаче дефакто последно съм се хранила в 22.00 на 01.09...дано издържа поне до десет вечерта днес:) Ще е някакво начало. Хубаво, че прочетох, че може сок от плод/зеленчук, че на вода щях да се озоря:) Обаче има ли някакво ограничение в количеството?

# 477
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Аз днес на диня мисля да бъда целият ден пък да видим дали ще издържа.Едно парче на обед и едно мисля за вечеря.Малко криввам от идеята за водата,  но да се използва докато все ги има.

# 478
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
Освен да се залъжа и аз с диня довечера. До момента не чувствам глад, само ми се спи,но така ми е от сутринта.

# 479
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
На мене лично динята ми засища и някое кафенце през деня.Като свършат дините и карам на чай.

Общи условия

Активация на акаунт