Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 23 574
  • 744
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 8 520
Тя в София ли ще те гримира?
      Дъщеря е на наши близки и прави моята дъщеря за всички поводи досега.Даже преди време питах майка й може ли да давам координати на интересуващите се.Надявам се да останеш доволна,просто не се притеснявай да й кажеш какво искаш.
  И да не забравиш да разкажеш как е минал вълшебния ден!Желая ти усмивки и слънце през цялото време!

# 271
  • Мнения: 4 940
Няма агенция в града. Трябва да наемам от тук (Бургас) само да ми украсят, не двойно, а тройно ще излезе. Това са над 200 км. разстояние.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 1 214
По-голям град няма ли в близост до мястото? Ти как планираш да украсяваш сама? Ще имаш ли време в деня?

# 273
  • Мнения: 2 433
Тинити, в канички(от ресторанта) ще е ракията, както и виното, а купешкия алкохол си е в оригиналната бутилка. Нещо не ми се върза да купя само за ракията, пък до бутилката да има кана вино и един джак, примерно.. Ще се боря алкохолът да го изнесат СЛЕД като се настанят гостите. Че ако ни чакат с алкохол и салата още на влизане.. украсата замина.

Украсата и аз исках първоначално да я правя сама, но бързо се отрезвих. Ресторантът работи с клиенти до един момент, аз с булчинската рокля ли да тичам да украсявам преди църквата или пък да ангажирам майка и някоя приятелка..

Изобщо изключих, че и за колата трябва украса, да не казвам, че си представих една кукла от едно време и ме изби на смях Simple Smile


ред. Тинити, от кой град си? Кажи и ще ти намерим вариант веднага, наистина не си заслужава да се хващаш сама.

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Аз направо помолих жената която се занимава с ресторанта, да пита за украса, там си имат познати, работи с някаква агенция , сега съм в размисъл за другите, нищо не мога да харесам 🙄 младоженеца е на принципа не ни трябва украса 😂😂 (ресторанта и без украса е много красив 🤭 аз само реклама им правя, но е точно това което исках, дано и след сватбата продължа да ги хваля).
Шаферките най- после си харесаха рокли 😄 останахме ние с младоженеца и да идва сватбата.

# 275
  • Мнения: 8 520
Хибискус,споделям опит-на бала на булката виното и ракията в канички.Не помня точно какви са били,но близките ми коментираха после,че не са се различавали и е имало объркване-мислиш си,че си наливаш вино,пък то ракия.
Но предполагам,че на Аугуста ще са различна големина каничките.

# 276
  • Мнения: 2 433
А, не, ракията в каниЧКИ, а виното в кани.
Аз така съм пила ракия във винена чаша, знам за какво иде реч Simple Smile
Обаче много ме напече слънцето, сега като чета как съм писала по-напред.. на четвъртокласник му върви по-гладко мисълта, че и не се повтаря толкова. Прощавайте, предполагам, че е мъка да ме четете.

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Украса за колата, ние ще купуваме от сватбени аксесоари Съни - Хасково. Даже другия месец мисля като ходим за подаръчетата да купя и украсата, кутията за подаръци, чашите. Ще питам жената ще може ли да ми направи букета които съм харесала, бутонерите и гривните за шаферки, още мисля за късметчета да купуваме ли и колко броя. Общо взето всичко на нас се очертава да е от там.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Колежки, много моля като правите обиколки по магазините за домашни потреби и по-големите магазини -Джъмбо, Айко, ИКЕА , Юск и т.н да се оглеждате за лимоново жълто одеало за пикник, а ако намерим такова на лимони- още по-добре Simple Smile Нямам време тези дни да обикалям и уикенда ще съм заета, затова ако имате път към такива магазини, моля хвърляйте по едно око 🍋😉 и ми пишете Wink

# 279
  • Мнения: 8 520
Тинити,ако наистина нямаш бюджетен вариант за украса,питай да ти направят украса за колата,която се слага с вакуум.После го слагаш на вашата маса.И на останалите маси ли ще си правиш сама?
   Ако да,ще измислим вариант да не ти е скъпо,и да е лесно за монтиране.
   На прима виста се сещам за свещи върху едни такива правоъгълни стъкълца,може да декорираш с камъчета.Всичко това го има в Джъмбо,мисля че в Бургас има .Изкуствените цветя също са скъпи,имай го предвид.
   Ако искаш цветя може сукуленти,или някакви сезонни,в малки саксии,само да си ги украсиш с нещо цветно.

Хибискус,да не си била на нашия бал?Satisfied
    В събота монтанските дружки на щеркинса са подготвили моминското парти,за което тя изобщо не подозира.Аз ще трябва да я транспортирам до мястото,без да заподозре, и да е облечена в бяла  рокля.Ей тоз номер как ще се случи,не знам.Обаче много яко е така,като ме държат в течение,обсъжда с мен някакви неща,поставят ми задачи.

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 12:22 от AnMary

# 280
  • Мнения: 1 038
Тя в София ли ще те гримира?
      Дъщеря е на наши близки и прави моята дъщеря за всички поводи досега.Даже преди време питах майка й може ли да давам координати на интересуващите се.Надявам се да останеш доволна,просто не се притеснявай да й кажеш какво искаш.
  И да не забравиш да разкажеш как е минал вълшебния ден!Желая ти усмивки и слънце през цялото време!

В София ще ме гримира. Сърдечно благодаря за пожеланията 🙂 ще разказвам подробно 🙂

# 281
  • Мнения: 4 940
Имам украса за кола. Явно ме обърка. Иначе съм от Ивайловград. Най-близкия град е Хасково на 110км някъде. Иначе ще купя розов плат за масата и ще видя за цветята. А другите маси няма да имат украса, поне не съм мислила. На сватбите, които ходя все е претрупано от украса и няма къде да си сложиш чашите. Иначе е красиво, но ще видим.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Тинити и аз мисля като теб, ако по другите маси има, ще е нещо малко, колкото да внесе уют,а и лично нашите гости някой няма и да обърнат внимание какво има на масата ще ни се радват, е ще има и такива които със сигурност само ще коментират, но не ми пречат 😂😂. Ако нещо ти трябва с две ръце препоръчвам "Съни" щом Хасково ти е сравнително близо. Имат всякакви нещица, а жената е много отзивчива.

# 283
  • Мнения: 978
тинити, Кърджали не ти ли е по-близо от Хасково?

# 284
  • Мнения: 4 940
Май е същите км, не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт