Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 244
  • 744
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 433
Сладък дом, устойва ме цената, а знаеш, че ги прави много красиви и вкусни.
Имаш много време, мен също от време на време ме хаваща паниката.. от изредените неща най-бавно стават халките, с това започни. После/успоредно потърси в пинетрест какво очакваш като торта и виж от къде искаш да поръчаш. Другите неща и предния ден можеш да ги свършиш, споко.

# 301
  • Мнения: 978
Някой да си е избелвал зъбите в София, да ме ориентира за място и цена?

# 302
  • Мнения: 4 940
Момичета, поръчах си рокля, най-накрая! Но ще ми я шият,днес харесах друг модел и беше в цвят шампанско, а аз държа да е бяла. Вълнувам се, дано стане същата и се харесам още повече! Вече ще чакам обаждане. Още едно камъче падна от плещите ми. Хихи

# 303
  • Мнения: 978
Тинити, честито! Моята рокля е шампанско. Я обяси горе долу каква е, или ако имаш снимка още по-добре Simple Smile

# 304
  • Мнения: 4 940
Това беше.

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 15:03 от тинити

# 305
  • Мнения: 978
Много е хубава, това ли е шампанското? На мен ми прилича на бяла.

# 306
  • Мнения: 4 940
Много е хубава, това ли е шампанското? На мен ми прилича на бяла.
Да, на живо по си личи. Всъщност подплатата е в такъв цвят, а тюла е бял.

Трябва да оправям тена и да си стегна ръцете.Joy

# 307
  • Мнения: 978
И аз съм със същите проблеми :Д

# 308
  • Мнения: 8 705
На дъщеря ми роклята е такава,но с лек отенък на пепел от рози под тюла.Красива е!
 Тинити ,ще си хубава булка.Въобще,всички ще сте хубави,защото сте влюбени и го желаете!
     Вчера гледах разни клипчета в нета,за вземане на булка от дома й.Интересуваше ме да видя как са украсени и подредени домовете.Остави,че нищо  не харесах,ама се чудя,как е възможно да си качват такива лични неща хората?!Камерата обикаля по стаите,тук чорапи под стола,там дрехи на раклата,абе ужас!Ама и тия с камерата,може ли да не го изчистят това?!

# 309
  • Мнения: 4 940
Благодаря!
Аз разбрах как да си украся масата. Ще взема ( не знам от къде) топки от стиропор, реже се на две и се забучват цветята. Ще направя 3 топки и ще ги сложа по средата. Слагам и розов плат и готово. Лесно звучи, ама да видим.

# 310
  • Мнения: 1 467
Виждала съм такива топки, в един магазин в подлеза на НДК до ДМ

# 311
  • Мнения: 4 940
От Бургас съм, ако имате предложения за тук казвайте.Kissing Heart

# 312
  • Мнения: 345
От Бургас съм, ако имате предложения за тук казвайте.Kissing Heart


Къде ви е сватбата? Simple Smile Към момичетата с агенции - на тържеството Ви ще присъства ли член от агенцията до края на вечерта ? Thinking

# 313
  • Мнения: 4 940
В едно малко градче в Хасковска област ще е сватбата. И двамата сме от там, но живеем в Бургас. И всичко купувам от тук, там няма нищичко.

# 314
  • Мнения: 8 705
Монтанските момичета,горичката е край с.Вирове.но не се знае към момента колко е тревясало.Фотото е казал,че ще иде да провери.
    На днешните  булки-много слънце,прохлада,любов и щастие да ви съпътстват в днешния ден!

Общи условия

Активация на акаунт