Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 260
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 941
Моминското ми парти ще бъде началото на август. Чудя се какви подаръци да направя. На партитата на приятелките ми са подарявали магнит, огледалце, а сме горе долу едни и същи и не искам да се повтарям. Дайте идеи!

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 85
Нашата първа песен беше Bon Jovi- Bed of roses. Песента на кумовете- Celine Dion-Power of love. А последната песен за вечерта- Ed Sheeran and Beyonce- Perfect.
За питките чух, че е хубаво да са нечетен брой като поръчваш и ние имахме 5- за дома на булката, дома на младоженеца, църквата, за захранването и за разчупването.
Все още имам само папарашки снимки от гости, като дойдат официалните ще ви кача и от тях, но ето да видите и тортата ни

Така беше украсата в дома на булката- ние сме на квартира и украсихме с младоженеца от предния ден, че родителите ми дойдоха с гостите и направо по хотелите... Съвет- прекалявате с нещата на масата, не само че не изглежда добре, а и никой нищо не докосна. Единствено водата замина, така че от нея предвидете повече.



Ето го и лака

# 317
  • Мнения: 1 038
Минааааа, всичко беше супер, като изключим, че дъжда се опитваше да ни удави през целия ден 😁 повече снимки по-късно

# 318
  • Мнения: 18
Здравейте, бъдещи булки!
Чета ви с интерес от известно време, нашата сватба ще бъде през 2020г и сме съвсем в началото на организацията. Имате ли наблюдения за ресторанти в или около Бургас (Созопол, Поморие) с капацитет около 200 човека? Тъй като темата за булките през 2020г е съвсем в началото реших да се обърна към вас понеже със сигурност сте по-запознати 😊😊
Пожелавам ви само хубави емоции, слънце и много любов. Поздравявам ви за усилията, които полагате за организацията Flowers Hibiscus

# 319
  • Мнения: 410
Моминското ми парти ще бъде началото на август. Чудя се какви подаръци да направя. На партитата на приятелките ми са подарявали магнит, огледалце, а сме горе долу едни и същи и не искам да се повтарям. Дайте идеи!
Аз подарих на шаферките си пътно шишенце за парфюми (в амазон има много, atomiser май се казват), гривнички и мини лакове OPI - има ги в комплекти от 5.

# 320
  • Варна
  • Мнения: 161
Скрит текст:
Нашата първа песен беше Bon Jovi- Bed of roses. Песента на кумовете- Celine Dion-Power of love. А последната песен за вечерта- Ed Sheeran and Beyonce- Perfect.
За питките чух, че е хубаво да са нечетен брой като поръчваш и ние имахме 5- за дома на булката, дома на младоженеца, църквата, за захранването и за разчупването.
Все още имам само папарашки снимки от гости, като дойдат официалните ще ви кача и от тях, но ето да видите и тортата ни

Така беше украсата в дома на булката- ние сме на квартира и украсихме с младоженеца от предния ден, че родителите ми дойдоха с гостите и направо по хотелите... Съвет- прекалявате с нещата на масата, не само че не изглежда добре, а и никой нищо не докосна. Единствено водата замина, така че от нея предвидете повече.



Ето го и лака


Нашата песен също ще е Bed of roses Heart  мен ме притеснява че е много дълга и мислим да не е в пълния вариант а да я поскъсим малко

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 15:21 от AnMary

# 321
  • Мнения: 4 941
Тази песен много я харесвам! Мислите ли, че е подходяща за първи танц?
https://youtu.be/GCXAwiBJZho

# 322
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Момичета, тези от вас, които търсят малки бутилки пенливо вино за кутии с подаръци шаферки/ куми или приятелки на моминско парти, да знаете, че в МЕТРО има в момента на промоция троен сет от вина в красиви бутилчици по 200 мл и струва 10 лева комплекта Simple Smile Виното не знам как е, но според мен това е по-скоро сувенирен подарък така, че изглежда подходящо Simple Smile

# 323
  • Враца
  • Мнения: 42
Един съвет от препатили по повод украсата за колата. Бяхме кумове на сватба и купих скъпа и хубава украса с вакуум. В деня на сватбата шофьора мина през автомивка после се срещнахме, за да я поставим, но понеже ръмеше и явно не сме подсушили достатъчно добре - украсата литна на околовръстното и си "умрях" от яд.
Така че ако ще поставяте сами укрсата и ви е за първи път - тренирайте предварително, за да няма разочаровани.
За украсата в ресторанта съм се доверила на агенция - нямам време да се занимавам, понеже вкъщи текат ремонтни дейности. Мисля да наблегна на украсата вкъщи, понеже взимането ще е около 2 часа, а подписването в гражданското в 5 и гостите ще останат вкъщи на почерпка и раздумка, докато ние сме на фотосесия.

Като ви чета и ме хваща страх. Нямам торта, халки, костюм за младоженеца и облекло за родителите, изследвания, корекции по роклята, не сме уточнили какво ще е осветлението и още куп детайли, а ми остават по-малко от 2 месеца до събитието. Сестра ми ме успокоява, че имам предостатъчно време, понеже няма да съм на работа и ще мога да обикалям, но вече започвам да се съмнявам  Laughing

Сега се чудя дали да наемам дим машина - искат ми 300лв за наем Rolling Eyes

Много ми харесват снимки с тези дим пръчки. Знаете ли откъде онлайн мога да поръчам?


https://www.youtube.com/watch?v=Sv-ZaqxAufk

Последна редакция: сб, 29 юни 2019, 16:11 от tedddy33

# 324
  • Мнения: 137
Жалко, че е хвръкнала  украсаъа на колата. Добре поне, че не ви е счупила стъклото. Нашият шофьор кара доста предпазливо, защото го беше страх да не излети украсата. Има и евтини варианти с вакуум. Не са невероятни но ако на булката не й е приоритет може да се намери за 30 лв с естествени цветя и вакуум. Аз си намерих такава от квартален цветар. От агенцията ми искаха 80 до 100 лв за украса с цветя от сватбата...

Според мен има доста време, младоженците са бързи и за час два решават и купуват костюми. Корекциите на роккята на мен ми ги направиха в рамките на седмица, преди сватбата точно. Иследвснията стават за един предиобед.

За всичко имаш мнооооого време.

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 85
Скрит текст:
Нашата първа песен беше Bon Jovi- Bed of roses. Песента на кумовете- Celine Dion-Power of love. А последната песен за вечерта- Ed Sheeran and Beyonce- Perfect.
За питките чух, че е хубаво да са нечетен брой като поръчваш и ние имахме 5- за дома на булката, дома на младоженеца, църквата, за захранването и за разчупването.
Все още имам само папарашки снимки от гости, като дойдат официалните ще ви кача и от тях, но ето да видите и тортата ни

Така беше украсата в дома на булката- ние сме на квартира и украсихме с младоженеца от предния ден, че родителите ми дойдоха с гостите и направо по хотелите... Съвет- прекалявате с нещата на масата, не само че не изглежда добре, а и никой нищо не докосна. Единствено водата замина, така че от нея предвидете повече.



Ето го и лака



Нашата песен също ще е Bed of roses Heart  мен ме притеснява че е много дълга и мислим да не е в пълния вариант а да я поскъсим малко

На нас ДЖят ни я скъси на 3-4 минутна версия и стана доста добре. Отряза част от началото и част от края.

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 15:22 от AnMary

# 326
  • Мнения: 345
Grin
Скрит текст:
Един съвет от препатили по повод украсата за колата. Бяхме кумове на сватба и купих скъпа и хубава украса с вакуум. В деня на сватбата шофьора мина през автомивка после се срещнахме, за да я поставим, но понеже ръмеше и явно не сме подсушили достатъчно добре - украсата литна на околовръстното и си "умрях" от яд.
Така че ако ще поставяте сами укрсата и ви е за първи път - тренирайте предварително, за да няма разочаровани.
За украсата в ресторанта съм се доверила на агенция - нямам време да се занимавам, понеже вкъщи текат ремонтни дейности. Мисля да наблегна на украсата вкъщи, понеже взимането ще е около 2 часа, а подписването в гражданското в 5 и гостите ще останат вкъщи на почерпка и раздумка, докато ние сме на фотосесия.

Като ви чета и ме хваща страх. Нямам торта, халки, костюм за младоженеца и облекло за родителите, изследвания, корекции по роклята, не сме уточнили какво ще е осветлението и още куп детайли, а ми остават по-малко от 2 месеца до събитието. Сестра ми ме успокоява, че имам предостатъчно време, понеже няма да съм на работа и ще мога да обикалям, но вече започвам да се съмнявам  Laughing

Сега се чудя дали да наемам дим машина - искат ми 300лв за наем Rolling Eyes

Много ми харесват снимки с тези дим пръчки. Знаете ли откъде онлайн мога да поръчам?


https://www.youtube.com/watch?v=Sv-ZaqxAufk


С тези димки трябва много да се внимава, че бях миналата година на сватба, на която булката и младоженеца взеха за фотосесии по една такава, синя и розова и розовата гръмна точно на роклята й Flushed. Момента го има тоочно уловен как изпада в шок и ужас, след време като гледахме снимките много се смяхме точно на тази снимка, но тогава изобщо не знаеше къде се намира, хубавото беше поне, че с яко търкане с мокри кърпички почти се заличи петното. Grin

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 15:22 от AnMary

# 327
  • Враца
  • Мнения: 42
Благодаря за съветите. Сега разбрах защо по клиповете, които гледам винги някой от екипа пали пръчката и тогава я подава на булката / модела 😁
Момичета имате ли идеи къде ще се снимате в случай, че вали в сватбения ден? Ние нямаме опция за следсватбена фотосесия, за това трябва да измислим нещо на момента, а просто не ми хрумва къде ще може да я направим на закрито...

# 328
  • Мнения: 1 998
Говорете с фотографа, той трябва да даде идея в такъв момент, предполага се, че фотографите са снимали доста и на различни места. Simple Smile

# 329
  • Мнения: 19
Благодаря за съветите. Сега разбрах защо по клиповете, които гледам винги някой от екипа пали пръчката и тогава я подава на булката / модела 😁
Момичета имате ли идеи къде ще се снимате в случай, че вали в сватбения ден? Ние нямаме опция за следсватбена фотосесия, за това трябва да измислим нещо на момента, а просто не ми хрумва къде ще може да я направим на закрито...

Някой беше споменал Националната художествена галерия. Едни наши приятели се снимаха в Ринг мол и снимките станаха много добре, но тогава нямаше много хора в мола.

Общи условия

Активация на акаунт