Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 246
  • 744
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 737
Здравейте, с един малко по-различен въпрос, за което се извинявам.
С половинката ми се сгодихме и се чудя утре на работа трябва ли да носим почерпка? До сега не се е случвало на работа някой да черпи за такъв повод, а и не искам да изпадаме в неудобни ситуации, като отидем утре. Всички наши колеги знаят.
Вие как постъпихте?
Много съм щастлива и често ще ви чета, понеже мислим да направим неголяма сватба другата година.

# 331
  • Мнения: 30
Здравейте отново и от мен, отдавна не съм се включвала в темата, но чета абсолютно всичко. Всички минали булки - честито, всички греете от щастие 🤗 При нас подготовката върви добре - направихме си поканите (сами, като приятелят ми, колкото и изненадващо, се включи и помогна доста 😀) и вече започнахме да ги раздаваме.

Запазихме си билети за сватбеното пътешествие - Тайланд и Бали - това е нещото, за което най-много се вълнувам. Като се замисля, пътешествието беше планувано дори преди да знаем, че ще правим сватба, но просто много обичаме да пътуваме 😁 Вече и шаферките ми са сигурни - качвам снимка на подаръчетата, които им сътворих като идея, в случай, че някой още се чуди.

Остава да намерим рокли - онзи ден по Витошка гледах красиви рокли, подходящи за шаферки на цени от 30 лв и направо ще излезем заедно да си харесат.
Това е засега - чакам Деня с нетърпение 🤗

# 332
  • Мнения: 345
Здравейте, с един малко по-различен въпрос, за което се извинявам.
С половинката ми се сгодихме и се чудя утре на работа трябва ли да носим почерпка? До сега не се е случвало на работа някой да черпи за такъв повод, а и не искам да изпадаме в неудобни ситуации, като отидем утре. Всички наши колеги знаят.
Вие как постъпихте?
Много съм щастлива и често ще ви чета, понеже мислим да направим неголяма сватба другата година.

Ами моите колеги са виртуални, така че тази стъпка я пропуснах, но ако работихме заедно в офис със сигурност щях да ги почерпя с нещо. Както си го усетиш. Simple Smile

Скрит текст:
Здравейте отново и от мен, отдавна не съм се включвала в темата, но чета абсолютно всичко. Всички минали булки - честито, всички греете от щастие 🤗 При нас подготовката върви добре - направихме си поканите (сами, като приятелят ми, колкото и изненадващо, се включи и помогна доста 😀) и вече започнахме да ги раздаваме.

Запазихме си билети за сватбеното пътешествие - Тайланд и Бали - това е нещото, за което най-много се вълнувам. Като се замисля, пътешествието беше планувано дори преди да знаем, че ще правим сватба, но просто много обичаме да пътуваме 😁 Вече и шаферките ми са сигурни - качвам снимка на подаръчетата, които им сътворих като идея, в случай, че някой още се чуди.

Остава да намерим рокли - онзи ден по Витошка гледах красиви рокли, подходящи за шаферки на цени от 30 лв и направо ще излезем заедно да си харесат.
Това е засега - чакам Деня с нетърпение 🤗

Чашката Heart Eyes откъде е?

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 15:23 от AnMary

# 333
  • Мнения: 30
Чашата поръчах от сайта teniski.eu като е съвсем обикновена бяла чаша, но сайтът предлага да си направиш по свой дизайн. Реално аз сама си правих картинките (тази, която се вижда, както и на страната, която не се вижда е името на всяка от шаферките). Ако искаш мога да ти изпратя картинките, които ползвах Simple Smile

# 334
  • Мнения: 345
Чашата поръчах от сайта teniski.eu като е съвсем обикновена бяла чаша, но сайтът предлага да си направиш по свой дизайн. Реално аз сама си правих картинките (тази, която се вижда, както и на страната, която не се вижда е името на всяка от шаферките). Ако искаш мога да ти изпратя картинките, които ползвах Simple Smile

Дааа, ще съм ти много благодарна. Hug

# 335
  • Мнения: 299
Някой има ли наблюдения над дългия бенгалски огън, който се пали по сватбите? Много ми харесва идеята, но не си спомням досега да е имало на сватба, на която съм била и затова се чудя да не би да има причина...

# 336
  • Мнения: 378
Здравейте! Не можем да решим с ММ къде да ходим на меден месец... помагайте ❤

# 337
  • Враца
  • Мнения: 42
Здравейте! Не можем да решим с ММ къде да ходим на меден месец... помагайте ❤

С какъв бюджет разполагате? Simple Smile

Ние се отказахме от Миконос и резервирахме ол инклузив на о-в Крит, след което ще отидем за още една седмица на Халкидики, да си починем от медения месец Laughing Самолетните билети с Раян еър са на много изгодни цени.

# 338
  • Мнения: 1 560
Момичета, да ви кажа, че вече почва да ме тресе треска 😃 Остават ми 2 месеца и почвам да се паникьосвам! Почти с всичко съм готова, остават дребни неща като разпределяне на гостите по маси (струва ми се доста трудно, де), букет, чаши, свещи .. От сега щом съм притеснена, представям си 1 седмица преди сватбата 😱

# 339
  • Мнения: 978
Да, зависи от бюджета, но полетите до повечето места има и с ryan i wizzair Simple Smile

# 340
  • Мнения: 8 705
   Жирафче,много сте хубави и двечките!Бъдете щастливи!





            Едната част от моминското на дъщеря ми мина.Беше пазено в тайна,а аз трябваше да я закарам до мястото,без да подозира.Танйо сложих в колата бялата рокля и подаръчетата.Усети се едва когато спряхме пред къщата на приятелката й.
   Беше адски изненадана,изобщо не е очаквала.Момичетата се бяха подготвили много.Гримирали я,направили й прическа,бяха направили рамка за снимка.Ленти,воал,изненадки разни.Абе много яко.после се довършили в дискотеката до 6.00ч
    Сега е в очакване на втората част,със софийските приятелки.За там знае,че й готвят нещо,но не знае какво.Аз знам,и съм сигурна,че ще си изкарат супер.
    Относно организацията,оказва се,че разпределението на хората по масите и самите маси ще е най-трудната част.

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 09:24 от марулета

# 341
  • Мнения: 1 131
Ние имахме бенгалски огън и се получи много красиво  Simple Smile

# 342
  • Мнения: 299
Ние имахме бенгалски огън и се получи много красиво  Simple Smile

Някакви особености по ползването му? Или си е като обикновения малък? Откъде го купи?

# 343
  • Варна
  • Мнения: 1 214
jiraf4e, много си красива! Роклята ти е страхотна и ти стои перфектно! Бъдете щастливи!
Марулета, Браво! Успяла си да си изълниш задачата. Много хубаво,че са се забавлявали момичетата и че са я изненадали.
Ние отново си спретнахме супер ангажиран уикенд. Намерих си одеало с лимон за фотосесията.  Flowers Lemon Бях си поръчала инстаграмска рамка за кътчето за симки на сватбата- пристигна и съм много доволна. Взех чорапки на лимони за младоженеца, кума и двама негови пиятели. Напазарих съдържанието за кутиите на кума и кумата, взех и материали за направата им. Работихме по таблото за разпределение на гостите...Сънувах,че съм забавила да си поръчам букет за сватбата и съм булка без букет Joy .... Целия ни хол е отрупан с материали за изработка на сватбени неща, направо не може да се върви вече Joy
И аз искам да имаме такъв голям бенгалски огън, но не можах да намеря. Ходих в Джъмбо, в Метро, в Кауфланд... Още търся така,че се присъединявам към питането.

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 10:59 от rallytsa

# 344
  • Мнения: 2 433
Благодаря за съветите. Сега разбрах защо по клиповете, които гледам винаги някой от екипа пали пръчката и тогава я подава на булката / модела 😁
На всичко отгоре факлите миришат брутално(и много вмирисват).. ако си ходила на мач, сещаш се как и феновете се закриват с шалчета- ужасно е.
Бенгалски огън има в магазините за фойерверки, където продават заря,а ето и онлайн:
https://bebeshkidreshki.com/bengalski-ogyn-v-zlatisto-70-sm-5-broya-67254/
Обикновения е 15-17см, а този е 70см, това се гледа онлайн, а на живо.. е, на живо ще се види кой е голям и кой малък Simple Smile
Марулета, много ти е сладка булката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт