Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 262
  • 744
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 42
Момичета, някоя дали има мнение за Руската църква в София за църковен брак?

# 451
  • Мнения: 1 038
Нашите халки от сара трейд за една седмица станаха ужасни Sad ММ работи, но аз цяла седмица си бях вкъщи и не знам от какво се надраха така зловещо. Сякаш сме ги носили години, а такова желание имахме и двамата да имаме халки

# 452
  • Мнения: 4 941
Нашите халки от сара трейд за една седмица станаха ужасни Sad ММ работи, но аз цяла седмица си бях вкъщи и не знам от какво се надраха така зловещо. Сякаш сме ги носили години, а такова желание имахме и двамата да имаме халки
А за нашите понеже са матови казват, че им падал бързо мата, каквото и да значи това. Ще видим, но нямам търпение да си я нося вече!

# 453
  • Мнения: 1 998
Явно зависи от модела. Нашите също са на Сара трейд и не са мръднали.

# 454
  • Мнения: 574
Не е много голяма и според фотографите е машко тъмна. Но на мен лично ми е една от любимите. Въпрос на препочитания.

 
Момичета, някоя дали има мнение за Руската църква в София за църковен брак?

Ние днес редихме масите, оказа се и при нас по-сложно отколкото мислех, при все че не сме много хора Simple Smile но горе-долу ги наредихме, да видим какво ще разместваме в последния момент.

# 455
  • Мнения: 1 038
Явно зависи от модела. Нашите също са на Сара трейд и не са мръднали.

# 456
  • Мнения: 1 998
Леле, леле, предположих, че вашите са такива изпъкнали, те по-лесно биха се надраскали. Ние си избрахме модел с вдлъбнати линии и те се запазват по-дълго, предполагам.

Скрит текст:

# 457
  • Мнения: 2 433
Нашите халки от сара трейд за една седмица станаха ужасни Sad ММ работи, но аз цяла седмица си бях вкъщи и не знам от какво се надраха така зловещо. Сякаш сме ги носили години, а такова желание имахме и двамата да имаме халки
А за нашите понеже са матови казват, че им падал бързо мата, каквото и да значи това. Ще видим, но нямам търпение да си я нося вече!

Аз питах бижутера за този мит с "падането" на мат-а, той ми обясни, че просто с времето има шанс да полираме един вид халките с много носене, но каза, че е трудно, отнема време и дори не е сигурно, че ще се случи, тоест - да не го мисля толкова.
jiraf4e86, аз бих им направила рекламация, не смятам, че е нормално за толкова кратък период да станат такива.

# 458
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Имам въпрос. Трябва ли ММ да е с мен като си подавам документите за новата лична карта? Предполагам, че не, но там винаги има супер много хора и не искам да ме връщат и после да трябва да чакам пак.

# 459
  • Мнения: 978
Sunflower, уникално красиви са ви! Много ми харесват!

rallytsa, мисля, че само със свидетелството за брак, но не съм сигурна.

# 460
  • Мнения: 102
Имам въпрос. Трябва ли ММ да е с мен като си подавам документите за новата лична карта? Предполагам, че не, но там винаги има супер много хора и не искам да ме връщат и после да трябва да чакам пак.
При мен ситуацията беше различна, и нямам личен опит ,но Няма логика да трябва.  Със сиг ти трябва брачното свидетелство. Там си пише.

# 461
  • Мнения: 584
Рали, не, не трябва ММ да е с теб при подаването на документите (освен ако не искаш компания за висенето на опашката)Stuck Out Tongue Winking Eye
Мисля, че ще ти трябва ЕГН-то му и май е това... А, съветът ми е да не си я пускаш експресно, защото моята стана за 4-5 дни и беше нормална услуга.

Редактирам се за да кажа, че аз не съм си носила брачното свидетелство и не са ми го и искали въобще.

# 462
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Благодаря ви!
От ритуалната ми казаха какви документи да нося, но не казаха дали трябва да сме двамата и понеже ги знам по тия институции повечето какви са разсеяни и навъсени и не ми се разправя с тях.
Попринцип не смятам да я пускам експресно. Миналата година си сменяхме адресната регистрация и си ги подадохме обикновени поръчки и за една седмица бяха готови така, че пак мисля така да процедирам.

# 463
  • Мнения: 19
Здравейте. Вчера мина нашето подписване 😊 Уж само подписване, но си беше емоционално. Даже ММ повече се вълнуваше от мен, не знам как ще е в деня на сватбата. Ще трябва аз да го успокоявам 😁 Нашите халки са също от Сара Трейд и не мога да кажа мнение за 1 ден, дано да издържат дълго време.



Ще добавя малко снимки, които после ще изтрия.

# 464
  • Мнения: 978
Честитооо! Много любов и разбирателство!

Общи условия

Активация на акаунт