Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 211
  • 744
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 433
Ее, хареса ми мястото, украсата, роклята (много хубав гръб има), прическата, всичкоо, много изпипано! Супер!

# 526
  • Мнения: 1 165
Radvema, веднага разпознах кой е организирал сватбата Smiley Много сте красиви, както и всичко около вас.
Честито и много семейно щастие

# 527
  • Мнения: 137
Radvema, веднага разпознах кой е организирал сватбата Smiley Много сте красиви, както и всичко около вас.
Честито и много семейно щастие

Благодаря, няма кой друг да е, нали? Simple Smile

# 528
# 529
  • Мнения: 1 560
Radvema, уникално е! Страшно много ми харесва всичко, семпло и изчистено, поздравления!

# 530
  • Мнения: 8 674
Ееее,човек да не мръдне да свърши нещо.Не видях,но вярвам,че е било много хубаво,щом всички момичета са на това мнение.

# 531
  • Мнения: 1 165
Radvema, веднага разпознах кой е организирал сватбата Smiley Много сте красиви, както и всичко около вас.
Честито и много семейно щастие

Благодаря, няма кой друг да е, нали? Simple Smile
Абсолютно. С нетърпение очаквам да видя какво ще сътвори за моята Smiley Не знаех, че и вие сте избрали нея.
марулета, виж статията и ще разбереш

# 532
  • Мнения: 102
Поздравления ! Особено ми харесва декото на изнесения ритуал. Доволни ли сте от хотела? За съжаление нямат свободни стаи вече...
Ето и покупката ми от Али Експрес...мини номера за маси хаха

# 533
  • Мнения: 26
Здравейте мили дами.Аз съм нова и с интерес ви следя.Но най вече тези теми за сватбата.И на мен скоро ми претстои най-прекрасното изживяване.Всичко организираме от Германия и мисля че се справих ме.Почти сме готови.Като доста неща си вземах ме и от тук.Да разкажа и повече.На 30.08 ще е подписа в ритуална зала Варна само с кумовете.На 01.09 ще имаме изнесен ритуал с гости на плажа до р-т "Мистър баба" морска гара и после в малката зала на р-та ще продължи купана с DJ Станимир Бацов.А и да кажа ние сме заедно от 13 год и имами 2 деца Blush

# 534
  • Мнения: 93
Ееее,човек да не мръдне да свърши нещо.Не видях,но вярвам,че е било много хубаво,щом всички момичета са на това мнение.
И аз изпуснах

# 535
  • Мнения: 958
Здравейте Simple Smile нашата сватба е края на август месец . Има ли момичета от Варна , които са виждали хубави рокли за бременни ? Не ми остана много време ,а не мога да рискувам да я купя много по-рано , че не знам как ще вървя с размера .

# 536
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, въпреки, че моята сватба ще е 2020година имам някобко въпроса относно пробите.
Понеже ще ходя за първи път на проба за роклята, въпроса ми е какво трябва да нося на пробата? Дали да си намеря първо обувките за сватбата заради височината и трябва ли да е специален сутиен?И колко е нормално да се даде за обувки?

# 537
  • Мнения: 102
Здравейте момичета, въпреки, че моята сватба ще е 2020година имам някобко въпроса относно пробите.
Понеже ще ходя за първи път на проба за роклята, въпроса ми е какво трябва да нося на пробата? Дали да си намеря първо обувките за сватбата заради височината и трябва ли да е специален сутиен?И колко е нормално да се даде за обувки?
Здравей!
-Обувки ; Сутиен също би било добре.

# 538
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, въпреки, че моята сватба ще е 2020година имам някобко въпроса относно пробите.
Понеже ще ходя за първи път на проба за роклята, въпроса ми е какво трябва да нося на пробата? Дали да си намеря първо обувките за сватбата заради височината и трябва ли да е специален сутиен?И колко е нормално да се даде за обувки?
Здравей!
-Обувки ; Сутиен също би било добре.
Благодаря за отговора, само за сутиена ми беше въпроса дали без презрамки ще е по - удобен при проба на роклите.

# 539
  • Мнения: 1 998
Според мен зависи от моделите, които пробваш. Аз всички рокли ги мерих без сутиен и на сватбата бях без сутиен, тъй като роклята си имаше подплънки. Обувки е хубаво да си намериш, ако си сигурна, че ще ти паснат на всякакъв модел рокля, но мисля, че няма да е фатално да нямаш обувки. Аз отидох и избрах роклята, след това трябваше да ми я стеснят и скъсят, но нямах обувки. Случайно обаче открих желаните обувки в същия магазин и успяха да ми вземат мярка и за скъсяването на роклята. В противен случай, предполагам, че допълнително щяха да я скъсят след като намеря обувки. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт