Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 268
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 433
Боже, та това е един спрей/акрилна боя и налепена салфетка, материалите за свещите са 7лв общо със самите свещи, а тези ги продават по 38лв.
Благодаря, но явно ще пробвам сама.

# 571
  • Мнения: 1 560
Да, аз също мислех да поръчвам някои неща от тях, но ме отказаха с безумните цени.

# 572
  • Мнения: 2 433
Мисля, че намерих една жена, ще споделя цена и резултат, не бързай да поръчваш..

# 573
  • Мнения: 1 560
То на мен ми е готово почти всичко, останаха свещи да взема. Не държа да са твърде нарисувани, може нещо по-семпло.

# 574
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Момичета, да сте виждали къде продават кошници за пикник? Такава с капаци, но без да имат чинии и разни аксесоари вътре. Тези, които намирам са по 150 лева, а на нас ще ни трябва само за фоосесията и в никакъв случай няма да дам толкова пари Joy

# 575
  • Мнения: 8 740
Рали,откъде си?Виж във верига магазини Те макс.Ако нямате,пиши,аз ще видя в нашия и ще ти съдействам.Мисля,че там съм виждала.

# 576
  • Мнения: 2 433
Каква форма търсиш точно, покажи ми снимка и ще ти намеря, а и до колко $

Темакс ги има и онлайн

# 577
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Ааааааа тази първата е перфектна!!!!!! Мислех си да пиша директно: ''Иве,моля те намери ми кошница!'', обаче викам ай да не изнаглявам чак толкова хахахаха
Благодаря ти! Heart

# 578
  • Мнения: 102
Има ли някой, който ще ангажира изпълнител? Ние най-накрая се решихме и направихме отново запитване за Деси Добрева, и се оказа че вече е заета. Присъствали ли сте на тържество с Белослава или Нели Петкова?

# 579
  • Мнения: 299
Кажете ми откъде да купя хубави бели/екрю свещи за църквата. В Джъмбо има, но са ми грозновати,а в църквите са жълти. Онлайн намирам доста скъпи като за свещ без декорация.

# 580
# 581
  • Мнения: 137
Има ли някой, който ще ангажира изпълнител? Ние най-накрая се решихме и направихме отново запитване за Деси Добрева, и се оказа че вече е заета. Присъствали ли сте на тържество с Белослава или Нели Петкова?

Попита ли колко време продължава изпълнението? По принцип е само 45 Мин или най-много час. Аз бях питала за Любо от Те и за това се отказах, струва ми се кратко. Аз си представях, че трябва поне 2,3 часа са замести изпълнителят Дж...

# 582
  • Мнения: 299
Има ли някой, който ще ангажира изпълнител? Ние най-накрая се решихме и направихме отново запитване за Деси Добрева, и се оказа че вече е заета. Присъствали ли сте на тържество с Белослава или Нели Петкова?

Попита ли колко време продължава изпълнението? По принцип е само 45 Мин или най-много час. Аз бях питала за Любо от Те и за това се отказах, струва ми се кратко. Аз си представях, че трябва поне 2,3 часа са замести изпълнителят Дж...

От любопитство,каква цена ти каза Любо?
Нашата група ще пеят 2 * 45мин. Според мен за един изпълнител е достатъчно. Особено ако не е по вкуса на всеки. А как да замести диджея, те обикновено се включват в средата на вечерта и през това време диджеят стои, няма къде да ходи Simple Smile.


Благодаря, но не искам с орнаменти,злато и сребро. Просто изчистена свещ.

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 12:10 от AnMary

# 583
  • Варна
  • Мнения: 1 214

Благодаря, но не искам с орнаменти,злато и сребро. Просто изчистена свещ.

Виж тези:
https://www.himera88.com/ритуални-свещи-за-сватба/ритуална-свещ-111-8

# 584
  • Мнения: 102
Има ли някой, който ще ангажира изпълнител? Ние най-накрая се решихме и направихме отново запитване за Деси Добрева, и се оказа че вече е заета. Присъствали ли сте на тържество с Белослава или Нели Петкова?

Попита ли колко време продължава изпълнението? По принцип е само 45 Мин или най-много час. Аз бях питала за Любо от Те и за това се отказах, струва ми се кратко. Аз си представях, че трябва поне 2,3 часа са замести изпълнителят Дж...

От любопитство,каква цена ти каза Любо?
Нашата група ще пеят 2 * 45мин. Според мен за един изпълнител е достатъчно. Особено ако не е по вкуса на всеки. А как да замести диджея, те обикновено се включват в средата на вечерта и през това време диджеят стои, няма къде да ходи Simple Smile.

Именно , ние дори затова се двоумихме , защото искаме само да внесе малко разнообразие. Иначе сетовете са 2 х 40 минути ,но пак ангажира около два часа от тържеството, а на нас това ни беше дългичко. Така или иначе е заета и събирам мнения.

Общи условия

Активация на акаунт