Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 272
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 12
Adimitrova12 случката и коментарът са напълно реални. Лично за мен това е недопустимо поведение, което е далеч от моите разбирания и възпитание. Точно затова повдигнах този въпрос.

# 601
  • Мнения: 978
рали, в сватбените магазини няма ли? Аз също в неделя обиколих парадайса за спалтформи -11,5 см, и не само че нямаше такива, ами нямаше никакви..

# 602
  • Мнения: 299
Ааа момичета, сега ще ви разкажа на мен какво ми се случи тази вечер и колко много се притеснявам.
Нали ходим на танци с ММ,защото си правим хореография за първия сватбен танц. Та на тези тренировки аз тренирам със сандалите с които ще танцувам на сватбата ,които са златни на средно висок ток (купувани са от дайхман). С тези сандали мислех и да съм в събота на моминското ми парти. НО! тази вечер на тренировката ги скъсах!!!! Сега супер спешно си търся златни сандали за танца! Тази вечер ходих в Дайхмън, Пауло БОтичели, Тенденз, всички магазини в мола. От 1 час търся онлайн златни, лимонено жълти или бели сандали на средно висок ток! МОЛЯ СУПЕР СПЕШНО КАЗВАЙТЕ САЙТОВЕ ЗА ОБУВКИ! НЕКА ЛИМОНЕНАТА МАФИЯ СЕ АКТИВИРА,СЕГА! Joy
Бога ми, (без да преувеличавам ) имам 22 чифта високи обувки от които 8 са сандали. Само златни и бели нямам!!!!!

В магазин Пунто има сандали с лимони на тока. Не са супер официални, но са прекрасни!

# 603
  • Мнения: 1 165
Рали, аз пазарувам от тези сайтове:
www.obuvki.bg
iarena.bg - от тук си взех втория чифт сандали и ми харесаха дори повече от тези за официалната част.
avva collection - във ФБ
eobuvki.bg - не съм пазарувала от тук, само си бях харесала едни платформи. Бях го споделила на някой в темата, но не си спомням на кого.Ако си е поръчала платформите да сподели

# 604
  • Мнения: 345
Ааа момичета, сега ще ви разкажа на мен какво ми се случи тази вечер и колко много се притеснявам.
Нали ходим на танци с ММ,защото си правим хореография за първия сватбен танц. Та на тези тренировки аз тренирам със сандалите с които ще танцувам на сватбата ,които са златни на средно висок ток (купувани са от дайхман). С тези сандали мислех и да съм в събота на моминското ми парти. НО! тази вечер на тренировката ги скъсах!!!! Сега супер спешно си търся златни сандали за танца! Тази вечер ходих в Дайхмън, Пауло БОтичели, Тенденз, всички магазини в мола. От 1 час търся онлайн златни, лимонено жълти или бели сандали на средно висок ток! МОЛЯ СУПЕР СПЕШНО КАЗВАЙТЕ САЙТОВЕ ЗА ОБУВКИ! НЕКА ЛИМОНЕНАТА МАФИЯ СЕ АКТИВИРА,СЕГА! Joy
Бога ми, (без да преувеличавам ) имам 22 чифта високи обувки от които 8 са сандали. Само златни и бели нямам!!!!!



Моите сватбени поръчах от тук: https://stillo-bg.com/damski-sandali-na-visok-tok#category_id=4& … amp;max_price=129


А тези са моите: https://stillo-bg.com/damski-sandali-na-visok-tok/damski-sandali … tsvyat-30390.html


За съжаление, дойдоха леко обелени отпред, но почти не се забелязва, а и те не са толкова на показ, кой знае как ще ги очукам до края на вечерта. Grinning

# 605
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Благодаря,момичета! В крайна сметка тези за танца ги оставих на обущар, защото много свикнах да танцувам с тях и не ми се иска да експериментирам с други. За моминското ще си купя жълти да ми ходят на лимонената рокля. Харесах едни в Пауло Боклукчели 😂 жълти, в сайта Им има 35-ти номер. А иначе аз сватбени обувки си имам. Всъщност ми се скъсаха тези с които планирах да танцувам и си бях наумила да сложа и на моминското. Без време се сдобих с още едни високи сандали, а така не исках да пазаря вече...

# 606
  • Мнения: 465
Кажете ми откъде да купя хубави бели/екрю свещи за църквата. В Джъмбо има, но са ми грозновати,а в църквите са жълти. Онлайн намирам доста скъпи като за свещ без декорация.
ИКЕА

# 607
  • Мнения: 574
Момичета, в момента опитвам да избера вина за сватбата -бяло и розе. Иска ми се да са български, имате ли препоръки?

Някои от вас бяха поръчвали кецове от Стъклената пантофка, отговаряха ли си на номерата? Мисля да поръчам на кумата и сестра ми.

Иначе свещите, които видях в Икеа, ми се сториха къси за сватбени.

За поканата лично аз не го намирам за невъзпитано особено предвид тесния кръг, сигурно си имат причина. Наистина ако сте още млади например или не сте си толкова близки. Покани по задължение са безсмислени. Ние например не поканихме едната ми леля и братовчедите ми (с половинките общо 5 души), които са мили хора, но не малко на брой и не се виждаме често, последно преди 7-8 години.

# 608
  • Мнения: 102
Нашето розе ще бъде Мелник, Кортен. Много ни допадна на дегустацията. Препоръчвам и розето сира на Догма, Заара Естейт. Бялото е Шардоне на Блек Сий Рама, също прилично.
Аз пък още съм в чуденка за червеното. И аз искам българско, за предпочитане Мавруд.

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 23:13 от Polina Rao 616199

# 609
  • Мнения: 3 609
Moмичета, как сте? Чета ви ама тия дни нямам време за нищо, голяма лудница, сменям позицията, трейнинги, чудесии, спя по 5-6 часа.. Както и да е!

Успех на Рали с обувките, всичко ще е супер, сигурна съм.

Стана ми тъжно по казуза на Adimitrova12, малко е гадничко така. За роднини и далечни познати го разбирам, аз също искам тактично да отрежа някои хора, защото ми е  криво да ги каня от куртоазия и да ми заемат места за други, които наистина имам желание да дойдат, колкото и гадно да звучи, но пък тя е приятелка на брата и ми е доста ...странно. Аз бих се чувствала неприятно. Съжалявам ако и тя се чувства така. Единствената причина, която ми хрумва е, че ще  е много много малка и интимна сватба.

Поздравявам ви с една песен на Рут Колева, по принцип не я харесвам, но песента е страхотна:
https://www.youtube.com/watch?v=7bRNchHGFtk&feature=share

# 610
  • Мнения: 978
Aз също съм много заета тия дни , но горе - долу чета. Само да ви кажа, че си поръчах някакви платформи от Стило, пък ще видим какво ще дойде. Като дойдат ще ви ги покажа.

# 611
  • Мнения: 378
Момичета, в момента опитвам да избера вина за сватбата -бяло и розе. Иска ми се да са български, имате ли препоръки?

Някои от вас бяха поръчвали кецове от Стъклената пантофка, отговаряха ли си на номерата? Мисля да поръчам на кумата и сестра ми.

Иначе свещите, които видях в Икеа, ми се сториха къси за сватбени.

За поканата лично аз не го намирам за невъзпитано особено предвид тесния кръг, сигурно си имат причина. Наистина ако сте още млади например или не сте си толкова близки. Покани по задължение са безсмислени. Ние например не поканихме едната ми леля и братовчедите ми (с половинките общо 5 души), които са мили хора, но не малко на брой и не се виждаме често, последно преди 7-8 години.


Захир казуса не е мой. На друго момиче е.  А за виното старосел-бяло, а розе верано азур

# 612
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Момичетата, които имате намерение да си купувате бенгалски огън за сватбата. Има някакъв нов модел,който е цветен. Да знаете,че е много опасен, не се подвеждайте да взимате от него. Ние взехме и снощи го пробвахме-гърми като пиратка в ръката и е опасен. Запалихме го снощи и като започна да гърми това чудо, аз толкова много се изплаших,че го пуснах на плочките и започнах да го настъпвам за да изгасне. Стопи ми домашните чехли, но не угасна. В магазина не ни казаха,че ефекта му е различен от обикновения, казаха само ,че светлината е цветна.

# 613
  • Мнения: 1 165
Здравейте.
За вината аз съм почитател на изба Варна и виното ще бъде от там. Ще вземем розе Блъш само, тъй като 99% от гостите пият розе и няма смисъл да взимаме друго. Ако някой толкова иска друго вино ще си поръча на свободна консумация.
За казуса с неканената приятелка е доста тъпо. Кокото и малка да е сватбата, ако връзката им е сериозна, а не от няколко месеца, не го разбирам. Аз на всичките си приятели предложих, ако имат приятел/ка в момента, ако искат да ги вземат.

# 614
  • Мнения: 539
Четях ви последните дни по казуса и се чудех дали да споделя моето мнение. Аз съм от другата страна, не пожелах да поканя приятелят на сестра ми. Заедно са от 10-тина месеца, но просто няма човек от семейството ми, който да го харесва, включително и аз. Може би трябваше да се съобразя и да се опитам да направя жертва заради нея, но аз наистина се опитах да приема това момче, той просто се държи много неуважително към мен и семейството ми, а сестра ми е в пубертета и вече си мисля, че стои с него само да прави напук, не виждам друга причина да бъде с човек, който няма елементарно възпитание, а и дори не изглежда добре. Написах всичко това, може би за да се оправдая, защото всички ми казват, че като ми е сестра трябва да се примиря с избора ѝ е неуважително да не го поканя, но аз стоя зад решението си. Надявам се ситуацията при Yonniie да е различна.

Общи условия

Активация на акаунт