Понижаване на наднормено тегло със САКСЕНДА/ SAXENDA

  • 161 311
  • 1 460
  •   2
Отговори
# 915
  • На север
  • Мнения: 1 377
За Европа няма в кутия по 5бр, само в САЩ, Канада и Австралия мисля.
При нас са по 3бр.

Напротив. Има. Аз живея в Норвегия и тук са по 5 в опаковка. Струват 600 лв обаче. На мен ми са безплатни защото имам рецепта от лекар.

# 916
  • Мнения: 251
Привет, за 6 месеца при мен ефектът е -18 кг. На 1.8 съм, вдигах на 2.4 по едно време, но нямаше промяна и върнах на старата доза.
В Софармаси, ако имате карта за отстъпка/клубна карта, опаковката излиза с 12/15 лева по-малко 😊

# 917
  • Мнения: 6
Здравейте търся Саксенда
 

Имам 2 писалки .

# 918
  • Мнения: 4
Здравейте, продавам Саксенда, закупена от Турция. Бях помолила за Оземпик или Рибелсус, но са дали алтернативно това. Не желая да ги смесвам. Цената, за която е купена е 240лв. Става дума за Бургас

# 919
  • На север
  • Мнения: 1 377
Здравейте. Търся мнение от хора, които ползват Саксенда и взимат и Метформин. Днес ми го изписаха.

# 920
  • Мнения: 247
А аз искам да питам сакденда в комбинация с АБ някой правил ли е?

# 921
  • Мнения: 1 684
Woman in red, защо ти изписаха и метформин. Нали сваляше и само от саксенда?

# 922
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Аз слагам Саксенда и пия метформин. Така ми е изписано от лекар. Първите три седмици беше много трудно, имах стомашни проблеми и разстройство, после всичко се нормализира. Саксенда слагам 1.2 обаче, с по-голяма доза не знам как ще е.
Успоредно с тях съм пила и антибиотик за 4 дни, май нямах проблем. Казвам "май", защото имах много висока температура и малко бях като в транс.

# 923
  • На север
  • Мнения: 1 377
Заради това изследване:

Woman in red, защо ти изписаха и метформин. Нали сваляше и само от саксенда?


Дорис, сваляш ли много с двете? Аз съм много доволна от Саксендата. Лекарят каза, че мога да взимам и двете. Надявам се да свалям още повече сега. А казаха ли ти Метформинът до живот ли се пие? Забравих да питам.

# 924
  • Мнения: 1 700
А кога усетихте действието на Озампик? В събота го започнах с доза от 0.25. До днес не усещам абсолютно нищо. Имам си апетит и нямам никакви странични реакции. При вас така ли беше?

# 925
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Woman in red, аз не свалям толкова много, но да се има предвид че съм на 50 и в менопауза. Освен това трябва да призная, че не спортувам, само ходя пеша повече.
А метформин пия от 2016-та, откакто ме диагностицираха с ИР. Има хора, които променят коренно начина си на живот и го спират, но колко е трайно това, не знам.

# 926
  • София
  • Мнения: 965
А кога усетихте действието на Озампик? В събота го започнах с доза от 0.25. До днес не усещам абсолютно нищо. Имам си апетит и нямам никакви странични реакции. При вас така ли беше?
Оземпик действа с натрупване.
Няколко седмици дайте поне.

# 927
  • Мнения: 774
А кога усетихте действието на Озампик? В събота го започнах с доза от 0.25. До днес не усещам абсолютно нищо. Имам си апетит и нямам никакви странични реакции. При вас така ли беше?
Да. Вече  4 месеца минаха и нищо. Единствено не чувствам сигналите на глада, които обикновено при мен са в 11часа сутринта. Вечер си огладнявам. Голямо разочарование. Преди бях на Рибелсус и пак нищо. Само дето получих жлъчна криза, не можех да стана от леглото и беше изключително болезнено. Голямо разочарование със семаглутида при мен.

# 928
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Здравейте, чета че слагате доза 0.6 и кликове, как го правите, вадите ли иглата? Иначе съм от 10 дни на Саксенда с Глюкофаж от 2х750мг и първите 4-5 дни беше много зле, сега си хапвам, не много, но поне ям. До момента съм свалила около 2кг които мери преди 3 дни. Имам гадене по различно време на деня, за съжаление нямам много движение, а направя 6000 крачки, я не. Стартирам от малки кг, но с съм с ИТМ 27,6 нямам много време тъй като при мен целта не е само отслабването.

# 929
  • Варна
  • Мнения: 926
Нямам представа каква е целта и защо нямате време, но ми е почти нереално, че на ИТМ 27,6 са ви изписали Саксенда.
Иначе кликовете са щракванията, които се чуват, докато въртите дозатора. Преброявате колко клика има нежду две дози (да кажем 10, че не ги помня) и можете да регулирате, колкото желаете дозата.

Общи условия

Активация на акаунт