За частните уроци в 7ми клас....

  • 14 210
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 10 190
При нас резултатите бяха подобни преди 1 година, но костваше на семейството ни само 1 година подготовка, в 7 клас, в школа.
За мен е важно да има знания по всички предмети, през цялото време на обучение. И да му остане в главата поне колкото на мен - че да помня преди 20 години каквото съм учила.. И да мога да съм си самополезна и в живота Simple Smile А не за 1 година юруш по 2 предмета, останалото к'вото остане... Това ще му остане и занапред - не може да пренебрегваш цели предмети, години.. и после децата нищо не научавали.
Еми не това е целта на образованието.
Затова го / вече ги, че и дребното вече ученичка / следя по всичко нон стоп, препитвам, помагам, карам се...

А колко слушат - изобщо на моменти - ама съм перде, та след хубав скандал с конско продължаваме напред. Повтарям докато им се набие в главата.

# 106
  • Мнения: 88
Цитат на: sssani здравейте,
Бихте ли споделил от кой квартал сте и името на учителката ви по БЕЛ
Благодаря предварително link=topic=1123984.msg39350641#msg39350641 date=1569092048
И аз си задавах същите въпроси още от миналата година.Какъв е полезния ход.КОй е правилния...?!? ДЪщеря ми е 7=ми клас.От миналата година потърсих съвет на моя позната учетелка, и решихме по веднъж седмично  , за да няма пропуски да ходи на уроци.Училищното ниво е меко казано незадоволително  в нашето училище.Проблеми  с  преподавателския колектив по тези предмети и като цяло невъзможност да разчитаме да се обхване  дори  текущия материал.За надграждане  не говорим.Просто "пълним дупки".Така  тази година стартирам спокойна че няма какво да наваксваме от предходната.Сега по БЕЛ продължаваме индиивидуални уроци - веднъж седмично  по два часа и  още веднъж ходи на тестове   към школата, в която преподава учителката.
По математика имаме повече работа.Препоръчаха ми добра квартална школа с добра учителка.Работят в малки групи  2 , а при нужда и 3 пъти седмично  по  два часа.Надявам се тази схема да е успешната и правилна за нас.Има високи цели и стремежи.ДАНО ги постигне.Спираме  английския тази година,но спорта за разтоварване остава. Това е!

# 107
  • София
  • Мнения: 3 443
Учителката ,която ползвахме е към школа в Люлин.Академия за отличници Елит.Ние живеем в друг квартал,но пътувахме до там

Общи условия

Активация на акаунт