Спечелете детски слънцезащитен спрей помпа Eucerin Sensitive Protect SPF 50+

  • 5 061
  • 273
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 190
Полезен съвет за мен е преди да намажс детето, да разделя мислено тялото на различни области и да разнеса обилно слънцезащитен продукт върху всяка от тях.

# 226
  • Мнения: 1
Децата винаги трябва да се предпазват от слънцето,то е много опаснo.Наистина не бях запозната с броя впръсквания,но сега като, прочетох за мен е много полезен съвет,как правилно да ги впръскам и да се наслаждаваме на една приятна почивка!
Хубаво и незабравимо лято на целия ви екип!!!🏖🏖🏖

# 227
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 34
Всички съвети, които давате са полезни за мен. Но това, върху което не се бях замисляла е: колко впръсквания са достатъчни. Така че, това е най-полезния съвет. Благодаря!

# 228
  • Мнения: 2 396
Изключително полезен за мен бе съветът за брой впръсквания спрямо възрастта на детето.

# 229
  • Мнения: 2
Темата е интересна и актуална. Цялата информация беше полезна, като тази за навасянето ми беше най- полезна.

# 230
  • Мнения: 982
Съветът за брой впръсквания според възрастта на детето. Винаги се чудя дали слагам достатъчно.

# 231
  • Мнения: 610
Най-интересно ми беше за броя впръсквания,за първи път чувам,че това също е от значение.

# 232
  • Мнения: 1 937
Най-полезният съвет за мен беше за броя впръсквания.

# 233
  • Мнения: 427
Благодаря за полезната информация. Най-важно за мен е броя впръсквания.

# 234
  • Мнения: 25
Помогнаха ми съветите за броя пръсквания, необходим за оптимална защита на детската кожа и разяснението на разликата между UVA и UVB лъчите и тяхното влияние върху нежната детска кожа.

# 235
  • Мнения: 349
Важен съвет за мен бе, този за броя впръсквания.Не знам и все се чудя дали е достатъчно напръскано или не.Вече знам колко трябва,за да се защити максимално кожата.

# 236
  • София
  • Мнения: 2 044
Моето малко дете е с много светла кожа и тепърва ще се сблъсквам с проблемите за слънцезащита.
Полезен е съвета, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето.

# 237
  • софия
  • Мнения: 190
Много ценен съвет за мен е броя на впръскванията,както и разделянето на зони  на тялото

# 238
  • Мнения: 21 275
Здравейте,бяха ми полезни следните съвети : че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето ,както и за броя на впръскванията.

# 239
  • Мнения: 556
Когато е възможно, използвайте облекло като щит срещу слънцето, а откритите части на тялото защитете с продукти - този съвет е чудесен!

Общи условия

Активация на акаунт