Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Слънцезащитата през лятото е необходима за всички, но най-вече за децата.
Слънцето е техен приятел и спътник в безкрайните игри на открито, но за кожата им е безспорен враг, тъй като може да им нанесе както краткосрочни, така и дългосрочни вреди.

Детската кожа е по-податлива на слънчево изгаряне, защото е по-тънка от тази на възрастните, а бариерните ѝ функции и защитни механизми не са докрай развити. Тя не произвежда достатъчно меланин, а меланинът е естествената човешка защита срещу слънцето.
За да избегнем хиперпигментацията и фотостареенето в зряла възраст, трябва да подбираме качествена слънцезащита за децата си, която предпазва кожата едновременно от UVA и UVB лъчите.

Eucerin® детски слънцезащитен спрей помпа Sensitive Protect SPF 50+ е продукт, с който детската кожа е ефективно защитена. Тайната му се крие във впечатляващата формула, която бързо се превръща в любима както на децата, така и на техните родители:

•   Продуктът има Advanced Spectral Technology, която комбинира широколентови и фотостабилни UVA/ UVB филтри за надеждна UV защита;
•   Съдържа Ликохалкон А и глициритинова киселина – съставки, извлечени от китайското растение лакрица. Ликохалкон А е мощен антиоксидант, който неутрализира свободните радикали, а глициритиновата киселина подпомага механизма на кожата да възстановява ДНК;
•   Sensitive Protect SPF 50+ е клинично и дерматологично тестван, с доказана ефективност дори за чувствителна кожа;
•   Формулата не съдържа аромати и е подходяща за лице и тяло;
•   Технологията ‘Anti-Stain After Wash’, заложена в продукта, предпазва дрехите на малчуганите и помага да се намалят петната от слънцезащита след пране;
•   Sensitive Protect SPF 50+ идва в голяма опаковка за цялото семейство, която има помпа за удобно, равномерно и бързо нанасяне на слънцезащитата;

Важно е като родители да не преставаме да се учим и усъвършенстваме в грижите за децата си. Знаем, че улисани в игрите на плажа или край басейна, често е трудно да намажем децата си правилно и с нужното количество слънцезащитен продукт.
Затова споделяме нашата препоръка, която може да Ви ориентира.

Препоръката на Eucerin® за надеждна слънцезащита за детската кожа
Когато е възможно, използвайте облекло като щит срещу слънцето, а откритите части на тялото защитете с продукти като Eucerin® слънцезащитен спрей за деца Sensitive Protect SPF 50+.
Преди да намажете детето, разделете мислено тялото на различни области и разнесете обилно слънцезащитен продукт върху всяка от тях.
Не забравяйте, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето.
Ако използвате слънцезащитен спрей, препоръчваме около 5 впръсквания върху всяка зона при деца на възраст под 6 години. При деца на възраст между 6 и 10 години прилагайте 7 до 10 впръсквания. За деца над 10-годишна възраст правете между 10 и 15 впръсквания.

След като сте нанесли необходимото количество слънцезащитен продукт по правилния начин, не забравяйте да се порадвате смело на хубавото време, защото децата Ви са добре защитени и могат спокойно да играят в горещите летни дни.

Включете се в играта и спечелете!

В периода от 21 до 30 юни разгледайте нашите съвети и препоръки и ни кажете кои от тях бяха най-полезни за Вас и защо. На 1 юли ще обявим петима щастливци, коментирали в темата, които ще спечелят комплект детски слънцезащитен спрей и играчки за плаж.
Желаем слънчево лято и успех на всички!

Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 13:22 от Редактор***

# 1
Благодаря за ценните съвети и препоръки ,   моята дъщеря е все още малка , само за 5 месеца и темата ме вълнувала много , защото е много бяла. Задължително трябва да ползвам слънцезащитни продукти през летния сезон и честотата, и пръсканията на продукта е много ценен, и важен съвет, и препоръка т.к бебешката кожа е много нежна и деликатна ,и има нужда от пълна защита.Също така батко и също ще е защитен , той също е с бяла кожа и се изрива от слънцето , когато не е намазан със слънцезащита, няма да се чудя на кой колко да пръскам.Така , ще съм спокойна когато излизаме на разходка с бебка и батко и .

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 13:41 от catwomann

# 2
  • Пловдив
Слънцезащитните кремове винаги са били задължителни за децата ми, защото имат много бяла и нежна кожа. Много полезен ми бе Вашият съвет, за броя на впръскванията, в зависимост от възрастта на детето. Винаги се чудя, достатъчно ли слънцезащитен крем/спрей съм нанесла. Сега вече ще знам Wink

# 3
Най важния съвет за мен бе, този за броя впръсквания.Доста от хората, не знаят дали е достатъчно напръскано или не.Вече знам колко трябва да са ,за да се защити максимално кожата.

# 4
Децата ми са с много светла кожа, целогодишно ползвам слънцезащитни продукти. Полезен е съвета, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето.

# 5
  • Велико Търново
Благодаря за съветите и полезната информация!
Мнооого хитра е идеята с разделянето на тялото на зони! Това ще го пробвам още при следващото мазане на сина ми след баня, за да тренирам за плажа Simple Smile
Съвета за количеството слънцезащитен продукт също е полезен,  разбира се.

# 6
Всичко което прочетох беше ми полезно,но най много беше броя на впръсквания при използването на спрей,защото досега не бях използвала.Тази година исках да купя спрей за децата ми добре,че прочетох ще ми бъде много полезна информацията.

# 7
  • София
Въпреки че децата ми са с една боя,използвам сленцезащитни продукти.
Броят впръсквания спрямо възрастта бе изключително полезен.

# 8
Много ценен съвет за мен е броя на впръскванията,както и да разделим тялото на зони Simple Smile

# 9
  • Г. О.
Много ми беше полезно да прочета за зависимостта между възрастта на детето и количествто слънцезащитен продукт. Благодаря за споделените съвети. Човек винаги има какво да научи.

# 10
Много полезен е съвета за разделянето на тялото на зони. Много често съм виждала на плажа дечица, омазани със слънцезащитни продукти предимно по лицето (направо са като че са си топнали лицата в бяла смес нарочно), а рамената и гръбчетата им са изгорели от слънцето. А от опит знам, че зона която изведнъж се изложи на слънце изгаря много болезнено. Съветът за броя впръскване също е полезен, не знаех колко точно са необходими.

# 11
  • София
Ето този съвет ми беше най-полезен и дойде точно на време:

"Когато е възможно, използвайте облекло като щит срещу слънцето, а откритите части на тялото защитете с продукти като Eucerin® слънцезащитен спрей за деца Sensitive Protect SPF 50+."

Много се чудех дали не се маже цялото тяло преди да сложим дрехите или не. Вече знам, благодаря!

# 12
  • Soft kitty, warm kitty, little ball of fur, happy kitty, sleepy kitty, purr, purr, purr!
Моето дете е с много тъмна кожа, но от май до септември е постоянно със слънцезащита. Скоро получих съвет от лекар, че и моето лице трябва да е постоянно със слънцезащитен крем.
Практикувам намазване на всички открити части, преди да я облека с дрехите, които ще носи. Вече и аз се мажа постоянно.
Съветът за броя напръсквания е безценен.
Аз гледам винаги да има и слънчеви очила. Очите са уязвими на слънчеви радиация също толкова, ако не и повече, от кожата.

# 13
На мен също ми е полезен съветът за брой впръсквания.
Дъщеря ми втора година подред получава жестоко изгаряне по лицето след 5 дневно не излизане от басейн.  Явно козметиката, която ползнам не защитава така добре, колкото би ми се искало.

# 14
Най-полезният съвет за мен е броят впръсквания. Иначе когато слагам слънцезащитен спрей на дъщеричката ми и на мен винаги разделям тялото и лицето на зони Simple Smile

# 15
  • София
Най-полезният съвет за мен е броят впръсквания, никога не съм го знаела. Също и идеята за разпределянето на зони. Определно ще имам предвид всички съвети, които прочетох!

# 16
  • София
До сега винаги съм разделя тялото на зони, но съм използвала слънце защита тип крем. Там не удобното е, че не знаеш точно колко да нанесеш. Страхотен съвет за броя на впръскванията на всяка зона. Следващия път ще взема спрей.

# 17
  • София
Цитат
Ако използвате слънцезащитен спрей, препоръчваме около 5 впръсквания върху всяка зона при деца на възраст под 6 години. При деца на възраст между 6 и 10 години прилагайте 7 до 10 впръсквания. За деца над 10-годишна възраст правете между 10 и 15 впръсквания.

Не знаех, че впръскванията зависят от възрастта. Никога не съм знаела дали е напръскано достатъчно.

# 18
Всичките ви съвети са много ценни. Може би и за мен най-полезен беше този за броя впръскванкя, защото дава отговор на вечната чуденка дали не слагам твърде малко или пък твърде много слънцезащитен продукт.

# 19
Всичко което прочетох беше ми полезно,но най много беше броя на впръсквания при използването на спрей,защото досега не бях използвала.

# 20
  • София
Ползвам слънцезащитен спрей (50 ф-р). Не знаех, че броят на впръскванията зависи от възрастта.
Миналото лято моят син беше единственото хлапе на плажа, което се цамбуркаше в морето по тениска Simple Smile

# 21
  • Варна
Много ценен съвет за мен е броя на впръскванията според възрастта. Винаги ползвам 50 фактор, тъй като дъщеря ми е с много светла кожа. Със сигурност ще опитам и разделянето на тялото на зони.

# 22
Децата ми са с чувствителна и бяла кожа, винаги преди излагане на слънце ги мажа обилно. Често мажа цялото тяло преди да ги облека, винаги съм се чудела какво би било необходимото количество, за да бъдат защитени. Вече знам, благодаря за съветите 🌅🏊‍♀️🏝️

# 23
За децата използвам спрей и затова най-полезен ми беше съветът за броя впръсквания - важно е да се нанася достатъчно от продукта, за да е ефективен.

# 24
Всичко е полезно,  но най интересно беше това с броя впръсквания.  Не съм срещала досега такова инфо.

# 25
И на мен ми беше полезно това за броя впръсквания,както и целия първи пост.

# 26
Научих , че броя впръсквания на слънцезащитен  спрей  зависи от възрастта на детето

# 27
Най-интересно и полезно ми беше:

Цитат
Не забравяйте, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето.

, понеже не го знаех и научих нещо ново.

# 28
За мен полезни бяха съвета за разделянето на тялото на зони и съвета за броя на впръскванията.

# 29
Броят на впръскванията според възрастта.

# 30
  • София
Всичките Ви съвети са полезни, тъй като децата ми са с бели кожи много се грижа за защитата от слънчеви лъчи. Повечето неща ми бяха известни, но за броя впръскания и необходимото количество не бях наясно. Нанасях така на око да покрие, сега вече ще знам колко.

# 31

Много ценен съвет за мен е броя на впръскванията,както и разделянето на зони  на тялото

# 32
Точно днес си мислех, че ако вземем слънцезащитен спрей, може би ще се нанася по-лесно, отколкото крем.
Също смятам, че облеклото трябва да се ползва като предпазна мярка от изгаряния особено за малки деца. А откритите части да се намажат със слънцезащитен продукт.

# 33
Ето тази препоръка:
Ако използвате слънцезащитен спрей, препоръчваме около 5 впръсквания върху всяка зона при деца на възраст под 6 години.

# 34
Полезно ми беше за броя впръсквания и разделянето на зони.

# 35
  • Перник
За мен това е най полезната препоръка:

Преди да намажете детето, разделете мислено тялото на различни области и разнесете обилно слънцезащитен продукт върху всяка от тях.

Ще я опитам със сигурност.

# 36
  • София
Намазването на тялото като преди това го разделим на зони и се съобразяваме с препоръчителната бройка напръсквания.

# 37
  • София
Много ми беше полезен съвета за броя впръсквания за всяка зона и възраст.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 13:53 от Лонита

# 38
Дъщеричката ми е мургава, но детската кожа е по- чувствителна и определено има нужда от специално внимание и грижи.
Броят впръсквания спрямо възрастта бе изключително полезна информация.

# 39
Всичко което прочетох беше ми полезно, но най-много беше броя на впръсквания при използването на спрей,защото досега не  бях използвала.
Успех на всички участници!

# 40
Много полезни съвети!
Броят впръсквания върху зоните за деца под 6г беше новост за мен Simple Smile

# 41
Уточнението за количеството за нанасяне на слънцезащитните продукти е много полезно.

# 42
  • София
Винаги е хубаво да научиш нещо ново, което не си знаел.Аз използвам слънцезащитни продукти фактор 50,защото цялото ни семейство сме със светла кожа.Когато сме на морето децата ги пръскам 6-7 пъти на ден.Сега вече знам, че трябва и по 7-10 впръсквания във всяка област на тялото да се правят.

# 43
Всичко , което прочетох ми беше интересно. Със сигурност ще обърна повече внимание на броя впръсквания- защото дъщерите ми са на 4 и 7 и горе долу еднакъв брой впръсквания правя и за двете. Много харесвам вашите слънчезащитни продукти.

# 44
  • София
Най-полезен ми беше съвета за брой впръсквания на деца от различни възрасти, защото до сега ги мазах еднакво и двамата, като разделям мислено тялото им на части.

# 45
Ако използвате слънцезащитен спрей, препоръчваме около 5 впръсквания върху всяка зона при деца на възраст под 6 години. При деца на възраст между 6 и 10 години прилагайте 7 до 10 впръсквания. За деца над 10-годишна възраст правете между 10 и 15 впръсквания. - това не го знаех и наистина ще ми бъде полезно.

# 46
  • Пловдив
Защитата от вредните слънчеви лъчи винаги е била много важна за мен. След като станах и родител - още повече!
От прочетеното до тук, това, което не знаех е, че броят на впръскванията зависи от възрастта на детето! Беше ми полезна информацията и със сигурност вече ще броя на кой и колко пъти пръскам определена зона!

# 47
Хареса ми съвета за броя впръсквания, който се оказа че прилагам без да знам Simple Smile Достатъчното количество слънцезащитен продукт гарантира защитата на кожата и предпазва от усложнения не само през летния сезон, а при всяко излагане на слънце.

# 48
  • София
Благодаря за полезната информация!

Като най-съществено намирам това:
"Подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето."

# 49
  • Пловдив
Най-полезно ми беше да прочета,  че тялото се разделя на зони и че броят на впръскванията зависи от възрастта на детето.

# 50
Много полезен ми бе съветът за броя на впръскванията, в зависимост от възрастта на детето. Винаги съм се питала дали съм нанесла подходящото количество.

# 51
  • София
Разделянето на зони го прилагам отдавна, но за броя впръсквания спрямо възрастта ми беше много полезно. Hands Thumbsup

# 52
Всички съвети ми бяха полезни! Благодаря за полезната информация!

# 53
  • Пловдив
Благодаря за съветите! За мен беше наистина полезен и интересен броя впръскванията, който е необходим - предполагам малко хора знаят колко е нужно да се впръска даден спрей.

# 54
  • софия
Ценно за мен е обяснението на разделяне тялото на зони.

# 55
За първи път попадам на информация за броя впръсквания. Досега никога не съм се замисляла и съм действала "на око".

# 56
Най-полезен ми беше съвета за броя на впръсквания и как се промяна за различните възрасти.Дори не съм се замисляла, че има значение ,действа по усет.

# 57
  • София
Слънцезащитните кремове  са задължителни за децата ми и за мен, тъй като трябва да се предпазва нежна кожа, а аз съм с алергия. Много полезен ми бе Вашият съвет, за броя на впръскванията, в зависимост от възрастта на детето - не знаех тази информация.

# 58
  • Пловдив
Най-полезен е съветът за броя впръсквания.

# 59
На мен също ми се струва най- полезен съветът за брой впръсквания.

# 60
  • София
Тъй като всички в моето семейство сме със светла кожа винаги наблягам на слънцезащитен продукт и то с висок фактор. Много Много интересен ми бе съветът за броя на впръскванията, в зависимост от възрастта на детето Hands V

# 61
Не знаех за разделянето на зони, както и че броя на впръскванията на спрея зависи от възрастта. Благодаря за полезната информация.

# 62
  • Варна
Най-ценен ми беше Вашият съвет, за количеството на впръскванията в зависимост от възрастта на детето. Винаги съм се чудила колко точно слънцезащитен крем да нанеса.

# 63
Моето дете е с много светла кожа, най-полезен съвет е, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето.

# 64
Определено ми беше много полезна информацията за броя впръсквания по тялото , тъй като досега не знаех,  че по този начин се нанася слънцезащитния спрей.

# 65
Най-полезният съвет за мен е броят впръсквания.

# 66
Темата е полезна и за възрастни,като по-малки използвахме метода да се обличат дрехи

# 67
Всичко което прочетох беше ми полезно, но най много беше броя на впръсквания при използването на спрей, защото досега не бях използвала.

# 68
Всички вкъщи сме с много бели кожи и лека форма на слънчева алергия. Не почерняваме, а почервеняваме, което е съпроводено със силен сърбеж и подуване.
Всички съвети, които споделяте с нас са полезни и най-вече за броя впръсвания. Моите синове са вече тинейджъри, но се налага да изтърпят щателното ми мазане/пръскане със слънчезащитни продукти. Ще има дам да прочетат съветите.

# 69
Цялата информация ми беше полезна, но най-вече това за броя впръсквания по тялото,  не знаех,  че по този начин се нанася слънцезащитния спрей.

# 70
  • София
Най-интересно ми беше за броя впръсквания и разделянето на тялото на зони.

# 71
Това ми беше полезно:
"Преди да намажете детето, разделете мислено тялото на различни области и разнесете обилно слънцезащитен продукт върху всяка от тях.
Не забравяйте, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето."
Но по принцип най-добре е в големите горещини да се избягва директното излагане на слънце Simple Smile

# 72
  • Враца
Не знаех, че количеството слънцезащитен продукт зависи от възрастта на детето. Информацията ми беше полезна, защото винаги слагам минимално количество слънцезащитен продукт, за да не навредя на кожата на детето, а ето че е недостатъчно.

# 73
  • на последния етаж
За мен най-полезна беше информацията за броя впръсквания и разделянето на тялото на зони.

# 74
Незнаех, че броя на впръскванията, в зависимост от възрастта на детето.

# 75
Броят впръсквания и разделяне на тялото на зони.

# 76
Бяха ми интересни съветите за броя впръсквания.

# 77
Интересна и полезна информация, която наистина ще ни е от полза.
Дъщеря ми е на 3 години и непременно използваме слънцезащитни продукти.
Не сме използвали на тази марка, но ще ми е интересно да я изпробваме това лято.

# 78
Защитата на детето и на семейството съпътства всяка една лятна почивка. Да ги предпазя от слънцето е много важно за мен, тъй като сме със светли кожи всички.
Вашите препоръки са много ценни и аз ги спазвам. Нанасям често слънцезащитен крем и обличам често тениска на детето. Много лесно се изгаря,когато си във водата.
Със сигурност за количеството на крем, който се нанася не бях сигурна, ще го имам в предвид занапред!
Благодаря за ценните съвети.

# 79
Благодаря за съветите. За мен най-полезния, а и най-интересния съвет беше за броя на впръскванията. До сега не бях чувала и не знаех, че трябва да се броят.

# 80
  • София
               Ние сме с по матова кожа, но въпреки това много лесно изгаряме, когато сме във водата. затова много ми е полезен Вашият съвет за разделянето на тялото на зони. Виждала съм деца, омазани със слънцезащитни продукти предимно по лицето и отпред по тялото, а останалата част особенно гръб и рамене много зачервени..
Съветът за броя впръскване също е полезен, не знаех колко точно са необходими.

# 81
Най-полезния съвет за мен бе броя на впръсванията. С 3 деца с голяма разлика определено беше голямо чудене дали всяко е достатъчно напръскано. Предстой ни почивка на море и бих се възползвала от вашата марка.

# 82
"Не забравяйте да се порадвате на хубавото време". Този цитат всъщност е скрит съвет. Винаги се притеснявам да не се дехидратира и да не изгори и не мога да се насладя на плажа.
Иначе всички съвети са полезни, като този, който ми хареса най-много е за броя впръсквания. Живеем на морето , а дъщеря ми е на година и половина и въпреки препоръките да не се водят често деца под 2 години на море, ние ходим поне по 3 пъти седмично.

# 83
Броят на впръскванията в зависимост от възрастта ми беше най- полезната информация,признавам си че не го знаех,за разлика от другите ви съвети които бях чела и прилагам от преди.

# 84
Това за броя впръсквания не го бях чувала, благодаря!
Държа много на препаратите за слънцезащита, особено щом става въпрос за децата. Винаги залагам на медицинска козметика, фактор 50.

# 85
Най-ценен съвет за мен беше този , че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето.

# 86
  • Варна
”Не забравяйте, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето”.

Този съвет ми е полезен, досега не съм обръщала внимание на този факт, мазала съм с количества по моя преценка. Simple Smile

# 87
Много ценен съвет за мен е броя на впръскванията,както и да разделим тялото на зони.Детето ми е с много бяла кожа и слънцезащитната козметика е задължителна на плажа!

# 88
Най- полезен съвет за мен бе, този за броя впръсквания.✔

# 89
Харесва ми с това, че Sensitive Protect SPF 50+ е клинично и дерматологично тестван и има доказана ефективност дори за чувствителна кожа. Това, че не съдържа аромати и е подходяща за лице и тяло е един голям плюс, тъй като няма да вземаме различни продукти и разфасовки за различните области на тялото.
А това, че е в голяма опаковка и има помпа за удобно, равномерно и бързо нанасяне... е няма как човек да не е доволен, че в една тубичка има масло хем за всеки член от семейството, хем за цялото тяло.

# 90
Не знаех за броя впръсквания. Тази информация беше нова за мен. Благодаря

# 91
  • София-Младост
Не знаех за броя впръсквания. Но така или иначе гледам да е намазано цялото тяло.

# 92
  • София
Беше ми полезен съветът за броя впръсквания според възрастта както и за мисленото разделяне на тялото на зони при намазването със слънцезащитни козметика.

# 93
Здравейте, благодаря за съветите. Нещата, които не знаех и ще са ми полезни, са идеята да се раздели мислено тялото на детето на частни, а и различното количество слънцезащитен продукт, според възрастовата група.

# 94
Най-полезен ми беше съветът за броя впръсквания. Не съм го знаела до сега и все съм се чудила слагам ли достатъчно слънцезащитен продукт.

# 95
Всички съвети, които сте споделили са важни за да се наслаждаваме на лятото .
Непознат и най-полезен ми е този,  за броя впръсквания и възрастта.Благодаря!

# 96
Всички съвети са ценни, но не знаех какво количество е достатъчно, за да е защитена кожата на детето ми. В тази връзка точно този съвет - за броя впръсквания според възрастта на детето ми беше най-полезен. Flowers Hibiscus

# 97
  • София
Не бях чувала за броят на впръскванията и ми беше полезна информация. Благодаря!

# 98
Не знаех за различния брой впръсквания на зона според възрастта на детето.

# 99
Винаги съм се чудила какво е оптималното количество продукт, което да използвам, за да е добре защитен човек. Така, че много ми бяха полезни указанията, за броя на впръскванията на слънцезащитния продукт според възрастта.

# 100
  • Стара Загора
Разделянето на тялото на различни области и броя впръскания ми бяха най-полезни в цялата статия.
Иначе информацията, която прочетох също ми бе от полза.
Юсерин = Heartpulse

# 101
  • Пазарджик
Всички съвети и препоръки ми харесаха и ще ми бъдат от полза,особенно за броя впръсквания според възрастта.Дъщеря ми е със слънчева алергия и винаги сме със слънцезащитен крем/спрей.

# 102
Броят впръсквания и разпределянето на зони.

# 103
Най-полезен за мен с съветите свързани с количеството слънцезащита , което трябва да се нанесе.

# 104
  • Враца
Ценен съвет за мен,  е броя  впръсквания, както и да разделим тялото на зони.

# 105
  • София
Интересен за мен беше съветът за брой пръскания спрямо възрастта. Определено пръскам по- малко и ще коригирам пропуска.

# 106
Най-полезно ми беше това с впръскванията. До сега определено не съм пръскала по 5 пъти си признавам. От сега нататък ще го пръскам по 5 впръсквания.

# 107
Съветът за броя впръсквания ми беше полезен и ще го използвам занапред. Не знаех, че има значение впръскванията с възрастта. Аз всекидневно си пръсках детето по 2-3 пъти на зона и размазвах продукта, но вече ще се коригирам и ще впръсквам по 5 пъти на зона.

# 108
Най-полезен е съвета за количеството слънцезащитен продукт, защото ако е недостатъчно ще е неефективно.
Моя съвет към другите е след къпане в морето и подсушаване отново да се нанесе слънцезащитен продукт.

# 109
Винаги съм се чудила какво е правилното количество слънцезащитен продукт за детето. Това може би ми беше най-полезно.

# 110
Всичко, което прочетох беше полезно и интересно. Полезено ми беше да прочета за броя пръскания според възрастта на детето. Моят син е много бял и все се притеснявам дали е достатъчно добре намазан.

# 111
"Преди да намажете детето, разделете мислено тялото на различни области и разнесете обилно слънцезащитен продукт върху всяка от тях." - това е много ценен съвет за мен, защото все пропускаме някоя част от тялото.

# 112
Ценен съвет ми е броят впръсквания. За първо лято ще прилагам върху бебе.
Благодаря ви!

# 113
  • Бургас
И на мен ми беше интересно и полезно да прочета за броя впръсквания.

# 114
За мен също броят на впръскванията беше доста полезен съвет, винаги съм поставяла под съмнение дали нанесеното количество е достатъчно.

# 115
  • Бургас
Разпределянето на тялото на зони и броят впръсквания ми бяха най-полезни и интересни.

# 116
  • Пловдив
Много интересно, никога, ама наистина никога не съм се замисляла, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето. Определено вече ще спазвам този съвет.

# 117
 Много полезна информация, имам две дечица, едно на 6 год. и едно на 8 месеца, ще се радваме тази година да изпобваме на морето продуктите на Eucerin

# 118
Като най-полезен за мен е съвета за количеството слънцезащита спрямо възрастта. Нямах представа, че има някакава връзка. Обикновено мажа обилно децата, като не правя разлика, че едното е по-голямо от другото.

# 119
Полезен ми бе съвета за броя на впръскванията. В зависимост от възрастта на детето,съм се чудила винаги дали достатъчно слънцезащитен крем съм нанасяла,а сега вече ще знам точно по колко.

# 120
Не забравяйте, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето.  - беше ми важно да го науча.

# 121
За броя на впръскванията ми беше най-полезен съвет, не за друго, а защото винаги е под въпрос точното количество.

# 122
  • София
Тъй като самата аз съм с чувствителна кожа, отделям голямо внимание на предпазването ѝ от слънцето. За децата  и за себе си използвам кремове и спрейове с висок слънцезащитен фактор и колкото се може по-малко вредни съставки. За брой впръсквания не го знаех, но винаги гледам кожата да е намазана изцяло без пропуснати места. След влизането във водата - отново (освен ако кремът не е водоустойчив).

# 123
Всичко което прочетох беше ми полезно,но най много беше броя на впръсквания при използването на спрей,защото досега не бях използвала. Благодаря.

# 124
Много полезен ми беше  съвета, за броя на впръскванията, в зависимост от възрастта на детето,защото до сега не съм знаела ,че и това има значение.

# 125
Ето този съвет ми беше най-полезен и дойде точно на време:

"Когато е възможно, използвайте облекло като щит срещу слънцето, а откритите части на тялото защитете с продукти като Eucerin® слънцезащитен спрей за деца Sensitive Protect SPF 50+."

# 126
Наистина ценни съвети и препоръки. Нещо ново, което научих или не съм дочела преди, е че количеството на спрея за пръскане зависи от възрастта на детето. Определено не го знаех и пръсках до преценка, че кожата е добре защитена. Това определено ми е много полезна информация и съвет.

# 127
Децата ми са с много светла кожа, целогодишно ползвам слънцезащитни продукти. Полезен е съвета, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето.

# 128
  • Велико Търново
Слънце,защитните продукти, снабдени с натрапник за пръскане, са най-подходящи за употреба при работа с немирни деца, които се въртят, подскачат, клякат и пречат всякакъв начин да се извърши качествено намазването. Тази характеристика на Юсерин сензитив и съветите за по-ефективно и ползотворно покриване на цялото тяло с крем, смятам за чудесна комбинация, която гарантира лято без тревоги за вредните лъчи и изгарянията

# 129
Хареса ми съвета за броя впръсквания, който се оказа че прилагам без да знам Simple Smile Достатъчното количество слънцезащитен продукт гарантира защитата на кожата и предпазва от усложнения.

# 130
  • Велико Търново

Много ценен съвет за мен е броя на впръскванията,защото накога в желанието си безмислено прекалявам с количеството, а явно не е ок, когато детето е много малко. Другият съвет, който ми допадна е да разделим тялото на зони. Благодаря!  на зони

# 131
Всичко което прочетох беше ми полезно,но най много беше броя на впръсквания при използването на спрей,

# 132
  • София
Това ми беше най-полезно и признавам си, не го знаех до сега, и мажех доооста щедро синът ми със слънцезащитните продукти, но вече ще внимавам с количеството!
"Не забравяйте, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето."

# 133
Много информативна тема, благодаря! Като цяло, нямам опит със спрей вариантите на слънцезащитните продукти, но планирам да опитам. Този съвет ми беше интересен:
"Върху всяка зона при деца на възраст между 6 и 10 години прилагайте 7 до 10 впръсквания"
Мисля, че бих пръскала по-малко, ако не знаех това.

# 134
  • Пловдив
Най важния съвет за мен бе, този за броя впръсквания.Доста от хората, не знаят дали е достатъчно напръскано или не.

# 135
  • Елхово
Детето ми е с много светла кожа, целогодишно ползвам слънцезащитни продукти.

# 136
  • столицата
Не знаех за антиоксиданта- китайското растение лакрица. Полезно ми бе да науча и за броя впръсквания, както и за наличието на семейна опаковка от продукта.Ползваме и досега Eucerine и съм много доволна.

# 137
Много полезна информация. За мен всичко, което сте споделили е ценно.
Благодаря.

# 138
Всяко лято ползваме слънцезащитни продукти за цялото семейство. Аз ползвам и слънцезащитен продукт за лице с цвят.
Съветите са много полезни. Новото, което научих е възможността да се разделя тялото на зони и броят впръсквания.

# 139
Много интересна тема, с любими продукти. Използвам слънцезащитни спрейове с фактор 50, но изключително полезно ми беше написаното от вас. Наистина не знаей за броя на впръскванията, в зависимост от възрастта на детето. Ще го имам предвид и ще го спазвам, за да не изгори кожата на детето ми. Благодаря!

# 140
  • Монтана
Съветът за броя напръсквания е безценен.

# 141