Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

  • 56 733
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 22 867
Загледах се по линковете, на тая туника гледам размер L и си мисля, я, и за мен ще намеря неща тук. Да, да, ама май не! По-долу в описанието има и размер М, но и на двата еднакви мерки - бюст 125 см, безпроблемно се разпъва до 135 см и ханш 140см, разпъва се до 150 см. Това означава, че аз с моят бюст 112 и ханш там някъде ще се пъхна, ама друг път, ще ми виси като на закачалка. А иначе нося XL, та и XXL понякога. Защо такава разлика в размерите? Че и още две тунички си харесах, ама ще ги гледам на снимки явно.

# 196
  • Мнения: X
Ти си по-скоро за тези, които са "един размер", те са до 115 гръдна.

# 197
  • Мнения: 22 867
Ти си по-скоро за тези, които са "един размер", те са до 115 гръдна.

Не съм предполагала, мислех си, че по-големите размери просто растат с повече Х-ове.Blush Благодаря, ще поразгледам да се ориентирам!

# 198
  • Мнения: 549
Ти си по-скоро за тези, които са "един размер", те са до 115 гръдна.

Не съм предполагала, мислех си, че по-големите размери просто растат с повече Х-ове.Blush Благодаря, ще поразгледам да се ориентирам!







Изявено китайски са! Техните дрехи просто си личат! По отношение на макси дрехите ,които се шиели трудно,вече мога да кажа ,че е трудно само в Бг. В Турция ,в  Русия/ следвам такива инстаграм страници,но за съжаление няма внос/, в Германия ,в Англия,а напоследък и в Полша, максито е просто част от общата картина на пазара. Тук е някакъв лукс,все едно ни ги подаряват и то на какви цени! Gang имат доста качествени неща на завишени цени, а Сирените продават необяснимо за лошите материи,които шият ,скъпо и мнооого рядко на промоция! В сайта си имат неща отпреди три години немръднали лев надолу! Ориентирала съм се към ФБ страници, в които продават по някъкъв начин внесени от Турция неща. Но и там цените са почти  като че си плащаш екскурзията. Какво да се прави? Щом искаме да сме спретнати- ще плащаме скъпо и прескъпо!
Много качествени са в Грамадан,но и там цените са дизайнерски. Поне знам, че се внасят от Италия и качество без компромис.

# 199
  • Мнения: 2 250
Може ли да споделите кои са тези ФБ страници моля

# 200
  • Мнения: 549
Да, разбира се! Не им правя реклама,просто намирам хубави неща!
https://www.facebook.com/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8-%D0%BC%D … -582928145462760/

https://www.facebook.com/groups/872933359764840/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012220951840

Тези са основните! Някои са затворени групи и изискват одобрение ,но не е проблем!

# 201
  • Швейцария
  • Мнения: 1 730
Момичета, за тези, които поръчват от С&A. Аз днес ходих в техен реален магазин в чужбина, тъй като отслабнах малко и си търсих дънки. Един модел се пъхнах в размер 44, друг модел ми бяха малки. Затова пък купих 3 тениски с размер М!!! По-големите ми стояха като палатки. После пробвах дънкова рокля 46 и ми беше много малка. Изобщо не разбирам как може размерите изобщо да не отговарят на нищо. Според тяхната таблица онлайн съм размер 48, но той винаги ми е бил много голям. Та да си имате едно на ум, като поръчвате. Оглеждайте много добре как стои на манекена. Иначе имат страхотни модели и цените им са изгодни и аз само от там си купувам дрехи. Дано отворят скоро и в България, за да можете да си мерите на място. Качеството е много добро, аз ги пера нон стоп. Имат големи размери и на доста от дрехите (особено на дънки) които не са им от серията XL, която е за пухкави дами.

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 22:52 от JennyBG

# 202
  • Мнения: 1 047
Аз съм забелязала, че дрехите от Франция са умалени с 1 номер, т.е. 52Фр=54Де

# 203
  • София
  • Мнения: 6 235
Аз съм забелязала, че дрехите от Франция са умалени с 1 номер, т.е. 52Фр=54Де

Точно така е - френската номерация (която се ползва и в Белгия) е с номер по-малка от немската.

# 204
  • Русе
  • Мнения: 99
Аз съм споделяла няколко пъти. Пазарувам от тази страница
https://www.facebook.com/MaxiFasionUK
размерите отговарят, качеството е страхотно. От Англия са, с етикет и на разумни цени. Винаги са ми давали и сантиметри на всичко, когато съм искала. Много честно има и маркови. Повечето са на Next, M&S и т.н
Заради извънредното положение нямаха доставки от началото на годината, но до края на седмицата пристига много нова стока. Чакам я с нетърпение.

# 205
  • Мнения: 973
Момичета, за тези, които поръчват от С&A. Аз днес ходих в техен реален магазин в чужбина, тъй като отслабнах малко и си търсих дънки. Един модел се пъхнах в размер 44, друг модел ми бяха малки. Затова пък купих 3 тениски с размер М!!! По-големите ми стояха като палатки. После пробвах дънкова рокля 46 и ми беше много малка. Изобщо не разбирам как може размерите изобщо да не отговарят на нищо. Според тяхната таблица онлайн съм размер 48, но той винаги ми е бил много голям. Та да си имате едно на ум, като поръчвате. Оглеждайте много добре как стои на манекена. Иначе имат страхотни модели и цените им са изгодни и аз само от там си купувам дрехи. Дано отворят скоро и в България, за да можете да си мерите на място. Качеството е много добро, аз ги пера нон стоп. Имат големи размери и на доста от дрехите (особено на дънки) които не са им от серията XL, която е за пухкави дами.
В c&a обръщайте внимание на колекциите. Наапример clockhouse са дрехи за тийнеджъри и там са по-умалени размерите. Yessica пък е вече за по-възрастни и съответно значително по-широчки. Иначе като качество потвърждавам: не мърдат след пране. За цялото семейство пазарувам от там.

# 206
  • Швейцария
  • Мнения: 1 730
Да, така е. Аз в Clockhouse изобщо не влизам. Нищо не ми става от там. Yessica имат чудесни неща. И ние цялото семейство пазаруваме от там. И цените са доста сносни. Пера на 40 градуса и не са мръднали. Утре ще ходя за още неща, че в момента има страхотни намаления. И онлайн ги има.

# 207
  • Мнения: 1 047
Clockhouse, нямат размери за БАШ дами, както XL дамската номерация НЕ отговаря на XL от Große Größen.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 1 578
В Next надничате ли там също има големи размери,а и съм доволна от качеството им?

# 209
  • София
  • Мнения: 61
Мацки, имам нужда от помощ. За не знам колко години пазаруване така и не намерих здрав клин на пазара с изключение на един от Кико & ЕС, който купих преди 10 години, те имаха за няколко месеца клинове и после нищо.... оттогава тествам всичко, което ми види окото, и за съжаление нищо не държи повече от 2-3 месеца. Ако имате препоръки ще съм вечно благодарна Hands Pray
Дотогава мога да кажа, че живея само на клинове от илиенци по 4 лева в производствено количество :DD

Общи условия

Активация на акаунт