Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

  • 57 120
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 979
Здравейте, момичета!

Понеже в миналото сте ми помагали с ценни съвети и насоки, реших за пореден път да се допитам до вас. Налага ми се да си купя цял бански. С голям и поувиснал бюст съм, нося приблизително чашка "E".

До момента винаги съм залагала на такъв тип бански, с банел и мека чашка. Подобни модели са ми страшно удобни и държат бюста ми на място.
Но сега, както споменах, съм решила да си купя цял бански - ходих в един магазин, предлагащ голямо разнообразие, и ми казаха, че целите бански, с банели и мека чашка, не се предлагат чак в толкова големи размери на чашката (май споменаха, че само до около "D"). Всичките им налични варианти бяха с една пристягаща еластична лента, която минава точно под бюста, нещо като спортен бански. Не знам дали се сетихте какво визирам. За нещо такова говоря.
Някой има ли опит с този тип бански костюми? Справят ли се със задачата да поддържат бюста в стабилна позиция, в случай че е голям и сравнително отпуснат? Удобни ли са, като цяло?

Аз се бях ориентирала към нещо такова, но както казах, обясниха ми, че целите бански, снабдени с банел и мека чашка, не се предлагат в супер големи размери. Поне този конкретен магазин, който посетих, не разполагаше с такива.

Искам да направя уточнението, че в никакъв случай не бих поръчала онлайн. Искам да отида в някой софийски магазин, да пробвам и да купя, ако ми хареса.

Поздрави!

Вижте в Ulla Popken в Сердика Център и онлайн.


http://ullapopken-bg.bg/category/97/banski-kostyumi.html

# 121
  • Мнения: 11
Здравейте, от няколко години поръчвам бански и плажни рокли от bonprix. Удобни, разкошни материи, много добро качество. Препоръчвам.

# 122
  • Мнения: 10 374
Здравейте, от няколко години поръчвам бански и плажни рокли от bonprix. Удобни, разкошни материи, много добро качество. Препоръчвам.

А как е номерацията? Добри ли са кройките за по-едрите фигури?

# 123
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Аз към сголям бюст и пищна фигура и такъв тип бански ми стои дабре

Въпросът е,че нямам идея къде наживо да видите такъв...
Моят е от тук https://global.direct.asda.com/george/women/swimwear/plus-size-b … l?cgid=D1M1G20C15

# 124
  • Мнения: 11
Моделите са много разнообразни и от всички има големи номера. Стоят перфектно.

# 125
  • София
  • Мнения: 6 268
Моделите са много разнообразни и от всички има големи номера. Стоят перфектно.

А номерата отговарят ли си? Май са по немската номерация.Има интересно неща.

# 126
  • Мнения: 11
Избирам номера според тяхната таблица. Абсолютно точни са. Има по-стягащи модели, на които е отбелязано че са такива.

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 821
А какво производство са артикулите в този сайт?

# 128
  • Мнения: 10 374
Пише, че са по италианска номерация - т. е. мерките са умалени. Има таблица с размери. За себе си горе-долу се ориентирах. Има много хубави неща, бих пробвала първоначално с нещо по-малко, за да видя как са като размер и след това бих си поръчала доста неща.

# 129
  • Мнения: 11
Моят размер според тяхната таблица е 58 (заради бюста, надолу съм 56). Когато си купувам бански-рокля или танкини поръчвам 56. Когато си взимам пола (пак от плажните артикули) поръчвам 54. Материите стоят стегнато, цветовете са много красиви. Някои са произведени в Китай, има в Бангладеш, има и в Гърция. Смея да твърдя, че такъв избор по други сайтове няма.

# 130
  • София
  • Мнения: 6 268
Моят размер според тяхната таблица е 58 (заради бюста, надолу съм 56). Когато си купувам бански-рокля или танкини поръчвам 56. Когато си взимам пола (пак от плажните артикули) поръчвам 54. Материите стоят стегнато, цветовете са много красиви. Някои са произведени в Китай, има в Бангладеш, има и в Гърция. Смея да твърдя, че такъв избор по други сайтове няма.

Можеш ли за ориентир да кажеш кой размер си по немската номерация? Италианската е доста различна и нямам опит с нея, харесах си няколко неща и ми е иска да пробвам, ама не искам съвсем да рискувам, че вече съм вътре заради едни обувки от Англия...

# 131
  • Мнения: 10 374
Моят размер според тяхната таблица е 58 (заради бюста, надолу съм 56). Когато си купувам бански-рокля или танкини поръчвам 56. Когато си взимам пола (пак от плажните артикули) поръчвам 54. Материите стоят стегнато, цветовете са много красиви. Някои са произведени в Китай, има в Бангладеш, има и в Гърция. Смея да твърдя, че такъв избор по други сайтове няма.

Наистина, дрехите са много красиви и артистични. Аз също си харесах доста неща.

# 132
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Моят размер според тяхната таблица е 58 (заради бюста, надолу съм 56). Когато си купувам бански-рокля или танкини поръчвам 56. Когато си взимам пола (пак от плажните артикули) поръчвам 54. Материите стоят стегнато, цветовете са много красиви. Някои са произведени в Китай, има в Бангладеш, има и в Гърция. Смея да твърдя, че такъв избор по други сайтове няма.

Можеш ли за ориентир да кажеш кой размер си по немската номерация? Италианската е доста различна и нямам опит с нея, харесах си няколко неща и ми е иска да пробвам, ама не искам съвсем да рискувам, че вече съм вътре заради едни обувки от Англия...
Мен ме интересува същото,но спрямо англ номерация,защото пазарувам най-вече от там,но всъщност се сетих че  имам дрехи от Лидъл и ще ми свърши работа и спрямо немската.

# 133
  • Мнения: 10 374
Немската номерация май е най-точна и поне при мен без грешка.

# 134
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Здравейте, от няколко години поръчвам бански и плажни рокли от bonprix. Удобни, разкошни материи, много добро качество. Препоръчвам.
Много неща ми харесват от там, но нямат доставка до БГ. Как поръчвате?

Общи условия

Активация на акаунт