Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

• 32 640
  • 431
  •   1
Отговори
# 420
Съгласна съм, и аз го писах преди, че на Ула Попкен дрехите не са артистични и са прекомерно и неоправдано скъпи. От последната разпродажба си взех нещо, което водят тениска, за мен по-скоро е блуза с 3/4 ръкави, струваше 40 лв. Еми, оказа се много удобна, достатъчно дълга, за да ми покрива д-то, в свежи цветове е. От вискоза е, лесно съхне, като я изсуша на закачалка, няма нужда да я гладя. И в крайна сметка се завъртам какво да облека и посягам към нея.
Накупих си и доста дрешки от Монте Червино. Харесва ми, че са от естествени материи, много свежи цветове. Кройките им задобряват, според мен.

# 421
От Монте Червино и аз съм доволна.
Скоро си купих сутиени от Скарлето. На Опал са - имаха намаление. Сега им заглеждам и роклите. 😉

# 422
От Aboutyou ми изпратиха ваучер за 10% отстъпка от следваща поръчка, защото просрочили обичайното време за доставка, не можах да се удържа, поръчах това https://www.aboutyou.bg/p/lascana/sutien-minimizer-5458105

# 423
Е, този път сутиенът е топ! Перфектен модел за моя вкус и ми приляга идеално. Поръчах първо черен като на Tiger Lily (благодаряяя! Flowers Hibiscus ), но като видях колко добре стои, поръчах и този
https://www.aboutyou.bg/p/nuance/sutien-minimizer-466020

# 424
И аз поръчах сутиена - вчера го получих.Доволна съм.почти същия модел имам на Триумф.
Искам да попитам- дънки от къде пазарувате?
Трябва ми летен,класически модел с нормална талия.

# 425
Аз от сума време от H&M или Gang

# 426
H&M от поне 2-3 години не са пускали готини модели дънки.Все са над глезените в горната част широки ,на долу тесни или супер тесни като клин.

# 427
H&M от поне 2-3 години не са пускали готини модели дънки.Все са над глезените в горната част широки ,на долу тесни или супер тесни като клин.
Да,точно от там имам такива.Не са ми удобни.
Искам прав модел- не като клин.Ако някой е намирал скоро.

# 428
И аз имам няколко чифта дънки от ХМ. Ужасно са ми неудобни. Правят ги широки в талията и тесни в коленете, вследствие на което се смъкват непрекъснато. Оттам са ми удобни чино панталоните.

# 429
  • Враца
Аз съм много доволна от дънките на LC Waikiki. В повечето магазини имат макси. Но да си призная аз нося повече джегингси, но съм виждала и други модели.

И в страни от въпроса - последно си взех 2 дънкови рокли от там  и са ми страшно удобни. Много си ги харесвам Simple Smile

# 430
лошото е, че късеят, а съм едва 170 см

# 431
  • Враца
лошото е, че късеят, а съм едва 170 см
Ако е за Уайкики, аз също съм 172 и специално джегингсите все едно са шити за мен, идеалната дължина са,, не си падам по по-късите дънки. Имам и едни, но там самият модел беше тип покажи глезенче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт