Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

  • 57 070
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 029
В месинджър се пазят съобщенията, все пак сте дали адрес и телефон, уточнявали сте номер,Спиди пращат смс и там по пратката може да проверите, Еконт пращат е-майл.

# 436
  • Мнения: 1 162
От Aboutyou ми изпратиха ваучер за 10% отстъпка от следваща поръчка, защото просрочили обичайното време за доставка, не можах да се удържа, поръчах това https://www.aboutyou.bg/p/lascana/sutien-minimizer-5458105
Здравейте. Отговарят ли номерата на сутиените? Помня, че нещо се коментираш за разлика, но не помня, за коя марка. Искам да поръчам същия сутиен. По принцип нося 85С, но се колебая, дали да не взема 90С, ако ще ми е по-спокоен (да не ми се впива и да е грозно с летните тънки дрехи).

# 437
  • Мнения: X
Според мен, можеш да заложиш на малко по-голямата обиколка. Мисля че в обиколка са леко умалени. Три сутиена Триумф купих скоро и всичките са 95Е, а от този модел взех 105Е и ми стои на обиколка като тях. Иначе чашка Е ми е перфектна.

# 438
  • Мнения: 10 372
Добре, а защо цената на сутиена е 25 лв. и в момента, в който го сложа в кошницата става 58 лв.?

# 439
  • Мнения: 1 162
25лв е само размер 75С доколкото видях. Доста е подвеждащо, да.

# 440
  • Мнения: 10 372
Да, и аз видях. Не мога и да направя поръчка, не знам защо ми иска два адреса на местоживеене, не мога да поръчам до офис на ЕКОНТ, въобще май ще се откажа накрая.

# 441
  • Мнения: 886
https://www.aboutyou.bg/p/lascana/sutien-minimizer-5200433 и аз го забих покрай вас Simple Smile) Много съм доволна и абсолютно отговаря на 95Д

# 442
  • Мнения: 433
И аз да не остана по назад, от вчера го имам този сутиен. Размера отговаря точно на реалните мерки (при мен 100D). Не ми се впива и ми е супер удобен.

# 443
  • Мнения: 1 162
Поръчах 90С. Дано ми е ок. Нали има и 3 степени, не вярвам да е огромна разликата с 85С. Ако ми е удобен, ще взема и други цветове. Скъпи са, но пък евтините ги скапвам много бързо...

# 444
  • Мнения: 10 372
И аз се опитвам да го поръчам, но сега си правя регистрация и все не им стигат данните, вече не знам какво искат. Накрая ми дадоха грешка.

# 445
  • Мнения: 493
И аз се опитвам да го поръчам, но сега си правя регистрация и все не им стигат данните, вече не знам какво искат. Накрая ми дадоха грешка.
И аз малко се обърках със сайта им, но в крайна сметка написах адреса на офиса на Еконт и на двете места - местоживеене и офис, тъй като предпочитам от офис да взема, куриерът ми праща смс, после ми се обажда и уточняваме, че искам да го остави в офиса. Малко объркано, но работи.

Относно размерите, виждам, че вече са отговорили, аз не бих взела по-голям размер (обиколка), защото отговарят на размерите на Триумф например, стандартен размер са, и защото с течение на времето неминуемо се разтегля лентата, продавачка даже ме е съветвала да взема по-малката обиколка, когато се колебая между два размера, преди беше това, после се установих на един размер и си го помня.

# 446
  • Мнения: 10 372
При мен е друг проблемът - винаги адресът ми е бил ж. к. и блок. Преди няколко години дадоха име на улицата в квартала ни и сега адреса ми излиза на тази улица. Добре, че приятелка от квартала ми беше казала за този проблем и чак като махнах реалния адрес и сложих тоя с улицата ми го прие. Накрая не искаше да ми приеме и номера на мобилния телефон. Същевременно на пощата ме поздравяват за регистрацията. Накрая дадоха грешка и се отказах. Ще пробвам още веднъж и ако пак не стане, приемам че тоя сутиен не е за мене.
Редактирам се - накрая успях да поръчам, изглежда, че много бавно въвеждат данните и непрекъснато пишат, че не си ги подал. Накрая разбрах, че съм поръчала, когато получих имейл за поръчката.

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 22:20 от Poni69

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 14 382
А удобен ли е този сутиен, пробвахте ли го?

# 448
  • Мнения: 886
А удобен ли е този сутиен, пробвахте ли го?
2-ри ден съм с него. Супер е.
Аз от години нося само на Триумф....а на скоро се излъгах да си взема от Лидълските....зор да имам по-цветни сутиени....е така са ми груби и неудобни....

# 449
  • Мнения: 10 372
Не робувам на марки, но все пак едно нещо, когато е няколко пъти по-скъпо от друго, все има защо. Един път преди години си купих български сутиен. Много красив, евтин, в хубава кутия, подобна на кутията на Триумф. Най-напред презрамките бяха тънки и еластични и се люлеех страшно. След това започнаха да се разплитат ластиците. Установих, че много трудно съхне. И въобще, облякох го 2-3 пъти и в общи линии ми излезе много по-скъп от един Триумф, който няма късане с години. Имаше едно време една много хубава фирма - Лиз Шармел, френска, но си закриха магазините, за съжаление. Бяха доста по-хубави от Триумф.

Общи условия

Активация на акаунт