91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов" - тема 4

  • 61 147
  • 743
  •   1
Отговори
# 195
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Сега остава да се групират майките и децата по паралелки. Вече могат и да се запознават по класове.
Познато дете е избегнало "фаталната" буква Б Simple Smile
Май има 4 паралелки по с 27 и 3 с по 26 ученика.
Успех на всички деца и да създадат много нови и трайни приятелства пожелавам! а на родителите - да ги подкрепяте в борбата с НЕ, която макар и на моменти да изглежда трудна, ще завърши успешно!

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 653
Дъщерята е в 8в клас с класна Антоанета Римпова. 🙂

# 197
  • София
  • Мнения: 607
И за 9 клас са излезли списъците.
И от мен успех на всички - родители и ученици!

# 198
  • София
  • Мнения: 478
Шарлот, ще трябва друг повод за почерпка.
Лиана, "съученички" сме.Blush Да се радваме ли?
И от мен успех на всички и много здраве и късмет през новата учебна година!:four_leaf_clover:

# 199
  • София
  • Мнения: 18 028
Много се радвайте даже Simple Smile

# 200
  • Мнения: 3 975
Честито! Групираме се по 2-ма - 3-ма. И Слава Богу - нито едно дете не е в "б" клас! Ааа, ще се черпим! Нека в понеделник да се запознаем. Почерпката ще е леко вгорчена от това, че едни 26 деца ще са със слаб преподавател, но всички форумски деца са извън обсега на фаталната дама.

# 201
  • София
  • Мнения: 294
Magsyn, радвайте се!Римпова е страхотна-дъщеря ми много я харесваше.Преподава много добре и е взискателна към децата;-)

# 202
  • Sofia
  • Мнения: 653
Шарлот, вие в кой клас сте?
Ще се радвам да се запознаем в понеделник. 🤗
Успешна година на всички деца и нека намерят добри приятели независимо в коя паралелка са!

# 203
  • Мнения: 3 975
Това, което изчетох в предходните теми, ми внуши, че настоящото разпределение е много условно. В 9-ти клас децата пак се прегрупират. В 10-ти - също. Затова малко по малко ще станем едно цяло - дано сега децата да се харесат взаимно - както майките се чувстваме комфортно в малкото ни общество.

Нямам време да се върна назад. Коя от учителките беше почитателка на театъра и водеше класа си на постановки?

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 18:05 от Шарлот

# 204
  • София
  • Мнения: 294
Пепи Аврамова-нашата класна, преподава по английски език и в 11 клас ще ни е пак класна, ура!;-)

# 205
  • Sofia
  • Мнения: 653
Magsyn, радвам се, че сме "съученички" - ще обменяме информация.
От заешките мами кои смятат да ходят в понеделник и как да се разпознем?

# 206
  • Мнения: 100
Здравейте, включвам се, за да се отбележа за "г" клас в НЕГ, ще се радвам, ако се намерим и се видим и на живо 😀

# 207
  • Мнения: 1
И моето момче ще бъде в 8в. За понеделник-мисля да отида, макар и да не го „водя” за ръка, но да споделим емоциите от новото начало на следващите години в гимназията😊

# 208
  • София
  • Мнения: 607
Magsyn, радвайте се!Римпова е страхотна-дъщеря ми много я харесваше.Преподава много добре и е взискателна към децата;-)
И синът ми беше при нея миналата година. И той я харесваше.
След 8 клас има преразпределение заради Лайстунг паралелките. След 9 клас - ще видим догодина Grinning

# 209
  • Мнения: 3 975
Не е ли по-добре да си направим среща преди/след РС? Тя е същия ден, но ще сме без ремаркетата. Навярно сутринта ще я отведа до оградата и ще се оттегля /такъв е инструктажът/.
А вечерта, особено - след РС, ще можем да съпосставим дали сме по еднакви учебници, какви са ни първите /фрагментарни, но май най-точни/ впечатления.... Стига да няма мами, бързащи за малчовци и домашни ангажименти. Иде реч за бърза среща, а след време - дай Боже, ще се отчетем на нещо пивко.

Общи условия

Активация на акаунт