💄Новите ни козметични похождения - 86

  • 94 475
  • 729
  •   1
Отговори
# 150
  • Canada
  • Мнения: 3 452
Charlotte Tilbury Veruschka

Надявам се и на моите сини очи да стои така страхотно  Heart Eyes
Скрит текст:

# 151
  • USA
  • Мнения: 7 281
Teзи очи бледнеят пред твоите сини,които са толкова..видими и очарователни:)

# 152
  • Някъде там
  • Мнения: 4 810



# 153
  • USA
  • Мнения: 7 281
Вече не помня какво последно споделях в темата.

Дуо дневна и нощна грижа FRESH Lotus Youth Preserve серията.


FRESH Rose Hydrating Gel Cream


FRESH Waterlily Oval Soap


Andalou Hand cream clementine

# 154
  • Мнения: 3 266
Последно си купих bb крем на Миша. Внос от USA, златна опаковка. Уникален удар в десятката като то цвят, усещане, слънцезащита и изключително естествена и сияйна кожа.

# 155
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 786
А уж влязох само да си взема лосион за тяло в опаковка подходяща за пътуване... Е взех го, но и не само него-слаб ангел и това е!!!
Стика ме изненада приятно-въпреки негативните коментари за него-не изсушава, почиства ежедневен грим от лицето добре (спиралата разбира се е почистена предварително с друг продукт), ще го ползвам обаче само за пътуване. В ежедневната рутина имам други фаворити.
Лосиона мирише свежо, леко и попива бързо.
Пачовете за несъвършенства и маската също ще са за пътуване т.е. нямам впечатление от тях.

Последна редакция: нд, 21 юли 2019, 10:56 от * SUPERGIRL *

# 156
# 157
  • Мнения: 3 266
Има ли къде да се тества? По описанието във Фрагрантика ми харесва

# 158
  • София
  • Мнения: 1 333
Има ли къде да се тества? По описанието във Фрагрантика ми харесва

Мисля, че няма къде или поне аз нямам идея.

# 159
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

# 160
  • Мнения: 599
Номер 01,04 и 06. Ще издирвам и 02, за да се запася с 2-3 броя, Че да не изчезне случайно.😃

И аз търся тези червила ,къде могат да се намерят?

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз ги намерих в Ремедиум на пл. Славейков. Обаче нямат всички номера.
Не знам що ги разкараха от Лили, обиколих няколко - няма ги....не са нещо особено трайни, но са ми мазнички и с кеф си ги слагам.

# 162
  • Мнения: 3 266
Ще следя отзивите за тези мигли с интерес. Моля да споделиш инфо като ги поносиш. Иначе ме устройват. Бих ги ползвала само за някакъв повод. Преди година четох противоречиви мнения за тях от рода на дразнене на окото и това, че трудно се поставят.

# 163
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тично тези(имам и с естестввн косъм на  Ardell , които са за вечер и се слагат малко по трдно и трябваше да си купя джаджа за поставяне ),  се слагат супер лесно  за удължаване стоят естестввно и ако се търси драматичен ефект, не го създават.

Вчера бях поне 5 или 6 часа, без забележки.За цената си са ок.Особено на оферта три   за две(3 артикула на цената на два).

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 10:42 от sl

# 164

Общи условия

Активация на акаунт