💄Новите ни козметични похождения - 86

  • 94 481
  • 729
  •   1
Отговори
# 165
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Пак № 04



# 166
  • Мнения: 3 266
Няма да е зле да се описва какъв е продукта и какви са очакванията. На мен лично не ми е полезно да гледам снимки. Моля да не се разбира като конфронтация.

# 167
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Има тема за приключени продукти, там всеки описва какви са му впечатленията от даден продукт и винаги се прилагат снимки или линкове.
Аз няма как да напиша какви са ми очакванията за нещо, което, например, за сефте купувам. Такива измишльотини могат да се напишат, че да си помислите, че продуктът Х е магия в кутийка, бурканче, тубичка или нещо друго.
На всички снимки пише какъв е продукта, ако не пише, винаги поясняват, поне това съм забелязала аз.


едит: Примерно, тази вода за пръв път я купувам. По опаковката съдя, че е вода за уста, чувствителни венци, както и за гингивит. Не съм чела листовката, има гугъл, там всичко е описано, но не очаквам вълшебства и подобни простотии.

# 168
  • София
  • Мнения: 20 045
Последно си купих bb крем на Миша. Внос от USA, златна опаковка. Уникален удар в десятката като то цвят, усещане, слънцезащита и изключително естествена и сияйна кожа.
Неви, много ли е блестящ? Хвърлила съм му око от известно време, но се чудя дали е подходящ за суха кожа.

# 169
  • Мнения: 3 266
Последно си купих bb крем на Миша. Внос от USA, златна опаковка. Уникален удар в десятката като то цвят, усещане, слънцезащита и изключително естествена и сияйна кожа.
Неви, много ли е блестящ? Хвърлила съм му око от известно време, но се чудя дали е подходящ за суха кожа.
Аз по принцип съм с мазна кожа. Сега кърмя и ми е между нормална и сухс. За мен не е блестящ изобщо. Много покривен, но същевременно стои естествено. Аз си излизам само по него. Моята кожа не е от хубавите, а с него сияе. Никога не бях пробвала корейска козметика.

# 170
  • Мнения: 8 511
Може ли снимка или линк, че ме заинтригувахте?

# 171
  • София
  • Мнения: 20 045
Неви, много благодаря! От години ползвам корейски ББ кремове, пробвала съм няколко на Миша и не ги харесах. Затова му се чудя на този, но не търся висока покривност и май ще се откажа.  

vita, заповядай:
Скрит текст:

# 172
  • Мнения: 1 788
За пореден път:

# 173
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Събрах пратките.





# 174
# 175
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Новата серия за подхранване на къдрици(не знам точно как ще гoправи)




Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 22:14 от sl

# 176
  • Мнения: X
Това мисля да го ползвам върху грим, че ми писна в тези жеги да ходя без грим.



Коректор в цвят Light Bisque



Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 23:52 от Анонимен

# 177
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
От Парадайс мол си се обзаведох с два броя № 02 и един брой № 07. Там си имат цялата колекция.

# 178
# 179
  • Мнения: X
Здравейте, простете за нахлуването в темата, но откъде намерихте парфюма. Не съм гледала последната брошура, знам иначе че е спрян от няколко години.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт