Март 2020-та е далече, но в мен вече имам си човече!

  • 32 124
  • 754
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 27
Момичета, аз искам да ви попитам един неудобен въпрос😁😳 имате ли желание да правите секс и правите ли от както сте бременни? Четох доста различни мнения и на места пише дори че е вредно. Знам че при всяка е индивидуално, но просто ми е любопитно😁🙄 Моят АГ, дори без да го питам ми каза, че ако се чувствам добре мога да правя и че при мен не е забранено, защото всичко за сега е наред. Та....интересно ми е и вашето мнение😀😊

# 421
  • Мнения: 3
Заповядайте и в групата във ФБ Мартенски бебета 2020 - Мами с термин март 2020
Групата е затворена, не е тайна.

# 422
  • Мнения: 528
Момичета, аз искам да ви попитам един неудобен въпрос😁😳 имате ли желание да правите секс и правите ли от както сте бременни? Четох доста различни мнения и на места пише дори че е вредно. Знам че при всяка е индивидуално, но просто ми е любопитно😁🙄 Моят АГ, дори без да го питам ми каза, че ако се чувствам добре мога да правя и че при мен не е забранено, защото всичко за сега е наред. Та....интересно ми е и вашето мнение😀😊
При първата бременност първите месеци бях със страшно либидо, нямахме проблеми и правехме, може би до към 7-8 месец докато се появи проблем,  да подчертая че не е свързано със секса. Но сега например мога да каже, че даже имам намалено либидо и почти не ми се прави.

# 423
  • Мнения: 480
При мен тъкмо се оправиха нещата, започна да не ми се гади и всичко да е ок и се появи гадният цистит. Док ми каза малко да изчакаме сега със секса, докато си изпия хапчетата. Иначе преди това бяхме си влезнали в ритъма на любовта, но какво да се прави, ще почакаме пак.. Grinning

# 424
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета! Включвам се и аз с термин 5 март! Първа рожба ще ни е и много се вълнуваме с мъжа ми. За сега всичко е нормално, от днес съм в 11 г.с., АГ-то ми каза да отида на бхс, звънях във Фемина да си запазя час, но от там ми казаха, че е много рано и да звънна другата седмица. Вие кога направихте изследването?

# 425
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Включвам се и аз с термин 5 март! Първа рожба ще ни е и много се вълнуваме с мъжа ми. За сега всичко е нормално, от днес съм в 11 г.с., АГ-то ми каза да отида на бхс, звънях във Фемина да си запазя час, но от там ми казаха, че е много рано и да звънна другата седмица. Вие кога направихте изследването?

Аз също съм с термин 5 март и на 2 септември ще ми взимат кръв.

# 426
  • Мнения: 96
Момичета, аз съм 11 г.с.
И онзи ден повръщане над 20 пъти вечерта, диария - доктора каза вирус.
Вече втори ден съм със свещички, деган и натриев цитрат.
И все още ми се гади и ми е кофти.
Апелирам- внимавайте!!!
Аз нямах нито едно помощно средство да си помогна от вечерта и трябваше да чакам да отворят аптеките и изпитах някакъв ад .
Аз съм със 1.5см. Отлепяне и тези напъни въобще не трябваше да се случват.
Дай Боже всичко да е наред Hands Pray

# 427
  • Мнения: 3
И при мен освен по-честото огладняване сме добре . И аз с нетърпение очаквам края на месеца за първата фетална морфология Purple Heart Евентуално да разберем и пола. Има ли някоя мама с тромбофилия ?


Здравей, maginka26,

С наследствена тромбофилия съм и затова съм на Фраксипарин. Попитах до кога трябва да си го инжектирам, но не ми казаха. Според показателите било и в много случаи чак до края на бременноста.

# 428
  • СОФИЯ
  • Мнения: 23
И при мен освен по-честото огладняване сме добре . И аз с нетърпение очаквам края на месеца за първата фетална морфология Purple Heart Евентуално да разберем и пола. Има ли някоя мама с тромбофилия ?


Здравей, maginka26,

С наследствена тромбофилия съм и затова съм на Фраксипарин. Попитах до кога трябва да си го инжектирам, но не ми казаха. Според показателите било и в много случаи чак до края на бременноста.

Здравей, stina_

Обикновено се слага някъде до 30-32 г.с. , на мен така ми казаха, защото трябва да може кръвта да се съсирва преди раждането. Горещо ти препоръчвам да си направиш консултация с проф. Паскалева в НКБ, тя е хематолог и следи кръвните показатели. Аз бях на 0.4 , но от няколко дни съм на 0.6 , защото според изследванията не ми е достатъчно. Къде се следиш иначе?

# 429
  • Мнения: 614
И при мен освен по-честото огладняване сме добре . И аз с нетърпение очаквам края на месеца за първата фетална морфология Purple Heart Евентуално да разберем и пола. Има ли някоя мама с тромбофилия ?


Здравей, maginka26,

С наследствена тромбофилия съм и затова съм на Фраксипарин. Попитах до кога трябва да си го инжектирам, но не ми казаха. Според показателите било и в много случаи чак до края на бременноста.

Здравей, stina_

Обикновено се слага някъде до 30-32 г.с. , на мен така ми казаха, защото трябва да може кръвта да се съсирва преди раждането. Горещо ти препоръчвам да си направиш консултация с проф. Паскалева в НКБ, тя е хематолог и следи кръвните показатели. Аз бях на 0.4 , но от няколко дни съм на 0.6 , защото според изследванията не ми е достатъчно. Къде се следиш иначе?
Слага се до края на бремеността и доста често седмица,две след раждане.Ти с какви мутации си,че ти вдигнаха дозата?

# 430
  • СОФИЯ
  • Мнения: 23
И при мен освен по-честото огладняване сме добре . И аз с нетърпение очаквам края на месеца за първата фетална морфология Purple Heart Евентуално да разберем и пола. Има ли някоя мама с тромбофилия ?


Здравей, maginka26,

С наследствена тромбофилия съм и затова съм на Фраксипарин. Попитах до кога трябва да си го инжектирам, но не ми казаха. Според показателите било и в много случаи чак до края на бременноста.

Здравей, stina_

Обикновено се слага някъде до 30-32 г.с. , на мен така ми казаха, защото трябва да може кръвта да се съсирва преди раждането. Горещо ти препоръчвам да си направиш консултация с проф. Паскалева в НКБ, тя е хематолог и следи кръвните показатели. Аз бях на 0.4 , но от няколко дни съм на 0.6 , защото според изследванията не ми е достатъчно. Къде се следиш иначе?
Слага се до края на бремеността и доста често седмица,две след раждане.Ти с какви мутации си,че ти вдигнаха дозата?


С Хомозиготен носител на Т/Т  и Хомозиготен носител на 4G/4G. Прикачвам и изследването, което показа, че трябва да мина на 0.6

# 431
  • Мнения: 437
Момичета как се установява , че имаш тромбофилия?

Преди 4г ми е изследвам Д Димер и беше в норма. Това достатъчно ли е? Имали някакви симптоми по които да познаеш, че    имаш?

# 432
  • Мнения: 614
Момичета как се установява , че имаш тромбофилия?

Преди 4г ми е изследвам Д Димер и беше в норма. Това достатъчно ли е? Имали някакви симптоми по които да познаеш, че    имаш?

Установява се,когато си пуснеш генетични изследвания за тромбофилия,по друго не се разбира,нито има симптоми.Евентуално се отключва при травми,залежаване,бременност и пак е въпрос на късмет.Има много жени с генни мутации,коити дори никога не разбират.

# 433
  • Русе
  • Мнения: 100
Здравейте, момичета.

Записвам се при вас в 9г.с. с термин 28.03.2020. Днес ми беше втория преглед, чухме пулс, бебето е вече 2 см и сме една идея по-спокойни Simple Smile

Това ми е първа бременност и сега сме на вълна къде да се запиша за проследяване. Четох доста тук във форума, но започвам много да се обърквам. Можете ли да споделите някакви впечатления за болница и лекар. Засега сме се насочили към Щерев или Вита, но ще се радвам да чуя и други мнения.

Прекрасен ден ви пожелавам Simple Smile

# 434
  • Мнения: 480
Здравей, добре дошла!
Аз се следя в Щерев при доктор Михайлович. Сестра ми се следи при него също, тя е 30г.с , а аз 12г.с. Като цяло всички в клиниката са изключително мили и вежливи. Днеска си пуснах кръвни изследвания за БХС и още няколко неща.
Утре сме на първата фетална морфология.
Момичето на информация е много мило и обяснява всичко подробно какво включват пакетите. Аз си избрах ето този.

Доволна съм и ги препоръчвам. Мога да пиша още много за тях, но май стана много дълго. Ако те интересува нещо, питай. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт