Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 49 243
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Пазарджик
  • Мнения: 725
От моя доктор знам,че заповедите  вече ги дават по-бързо.На мен  ми каза,че за около месец и половина  е времето за чакане.Аз докато чакам ще направя една диагностична  лапароскопия. Някой минавал ли е през това и колко  време отнема възстановяването?

# 46
  • Мнения: 17
Момичета моя първи първи опит днес приключи.😢😢😢ЧХГ е паднало на 12.3mLU.ml. Много ми е мъчно, но явно не е било писано.

# 47
  • Мнения: 19
Здравейте, дами!
Малко полезна информация относно заповедите и новите изисквания. В крайна сметка се оказва, че отново си прозвъняват. Днес мъжа ми отиде да я вземе, без да сме получили обаждане, само бях проверила на сайта на ЦАР, че е издадена. Та са му казали, че прозвъняват поред на номерата, били ги подреждали по седмици. Но пък така и така е отишъл и са му я дали. Така че го имайте предвид. По интересното в случая е, че ние подадохме документи за 4ти опит на 11.06.2019, а днес на 01.07.2019 я получихме. Явно времето за чакане доста се е съкратило. Което е много добра новина!

# 48
  • Мнения: 103
Така започва да ме боли корема ,като пред цикъл.Това ми е 6 опит и предните пъти прокървих на 10 ден и всичко приключваше...
Така се страхуваме да не се случи същото....

# 49
  • София
  • Мнения: 799
Така започва да ме боли корема ,като пред цикъл.Това ми е 6 опит и предните пъти прокървих на 10 ден и всичко приключваше...
Така се страхуваме да не се случи същото....
Недей да се шашкаш преди да се е случило. Пий 2 но-шпата и ако имаш възможност си полегни Simple Smile

# 50
  • Мнения: 103
Така започва да ме боли корема ,като пред цикъл.Това ми е 6 опит и предните пъти прокървих на 10 ден и всичко приключваше...
Така се страхуваме да не се случи същото....
Недей да се шашкаш преди да се е случило. Пий 2 но-шпата и ако имаш възможност си полегни Simple Smile

Точно това направих ,но като съм го преживяла 5 пъти ме гони много параноя.

# 51
  • Мнения: 784
Здравейте! Днес ми е 14 ден от трансфера на 5-дневни ембриони. Резултатът на кръвния ми тест е 61,35 IU/l. Последната ми инжекция Хориомон 5000 е на 26.06. Какво мислите за този резултат?
Повтори след 2 дни, но е много ниска стойността и като чели е по-скоро от Хориомона. Успех.

# 52
  • Мнения: 395
Здравей! На 11.06 или на 11.05 сте подали документи? Аз подадох на 13.06 и съм със статус подадено заявление..
Здравейте, дами!
Малко полезна информация относно заповедите и новите изисквания. В крайна сметка се оказва, че отново си прозвъняват. Днес мъжа ми отиде да я вземе, без да сме получили обаждане, само бях проверила на сайта на ЦАР, че е издадена. Та са му казали, че прозвъняват поред на номерата, били ги подреждали по седмици. Но пък така и така е отишъл и са му я дали. Така че го имайте предвид. По интересното в случая е, че ние подадохме документи за 4ти опит на 11.06.2019, а днес на 01.07.2019 я получихме. Явно времето за чакане доста се е съкратило. Което е много добра новина!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 427
Момичета, аз след моите перипетии, вече на 11-ти ден съм изписана от болницата и с положителен тест! 57 единици... не смея да се зарадвам и от притеснение забравих да питам доктора, мога ли да взема някакъя пробиотик, понеже имам страшни киселини пък и да помогне малко за гъбите, които ме мога да лекувам сега..?

# 54
  • Мнения: 15
Здравейте отново. Излезе кръвния, 10ти ден на 3 дневни ЧХГ 92,84, предполагам това е положително. Ще направя пак след два дни. Според вас как са резултатите. Това чакане наистина е убийствено Sad

# 55
  • Мнения: 6 305
Момичета, аз след моите перипетии, вече на 11-ти ден съм изписана от болницата и с положителен тест! 57 единици... не смея да се зарадвам и от притеснение забравих да питам доктора, мога ли да взема някакъя пробиотик, понеже имам страшни киселини пък и да помогне малко за гъбите, които ме мога да лекувам сега..?

Супер. Ето и една хубава новина  Hug.  За кандидата мисля че  изписват свещички и при бременност. Консултирай се с някой АГ, както и за пробиотика. 
 

radost_45 , мисля че ЧХГ-то е добро  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета, аз след моите перипетии, вече на 11-ти ден съм изписана от болницата и с положителен тест! 57 единици... не смея да се зарадвам и от притеснение забравих да питам доктора, мога ли да взема някакъя пробиотик, понеже имам страшни киселини пък и да помогне малко за гъбите, които ме мога да лекувам сега..?
Пробиотик за киселини няма да ти помогне, нито ще “махне” гъбите.
Няма проблем да се лекуват гъбите, на мен ми бяха изписали Гиназол.

# 57
  • Мнения: 6 305
Пробиотика нали  го изписват за подобряване на микрофлората след АБ. Може да и е от полза в случая. Иначе наистина не е лечение.
     За киселините при бременност  имаше някъде доста обширна дискусия, но не мога да се сетя за линк. Някой ако се сеща, да помага.

# 58
  • София
  • Мнения: 10 642
Пробиотика нали  го изписват за подобряване на микрофлората след АБ. Може да и е от полза в случая. Иначе наистина не е лечение.
     За киселините при бременност  имаше някъде доста обширна дискусия, но не мога да се сетя за линк. Някой ако се сеща, да помага.
Той тоя пробиотик дето ще го пие няма да мине през червата във влагалището..
А за киселините - на всеки различно неща му помага (поне от това, което съм чела тук, споделено от момичетата)

# 59
  • Мнения: 6 305
Уж казват че преминава , ама... newsm78
Иначе ако док прецени може да назначи такъв за вагинална употреба.
   

Общи условия

Активация на акаунт