Замяна на слушалки

  • 273
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте , дали някой би ми помогнал имам проблем с озон.бг преди година си закупих слушалки от тях преди около месец обаче просто спряха да работят пратих ги за ремонт след това ми се обадиха и ми казаха че нямало как да се оправят щели да ми пратят нови . Само че като си получих пратката обратно ми бяха пратили същия модел (видимо използвани) и сложени в калъфа от мойте слушалки нито имаха кутия нито стикер нищо дали някой би ми помогнал като ми каже дали са длъжни да ми ги заменят за чисто нови защото от озон ми казаха че не били длъжни

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 338
За мен са длъжни да ти ги заменят с нови или просто да възстановят сумата, която си заплатил.
Търсих някаква информация, която уточнява конкретно това, но не намирам. Според мен се подразбира.
https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarant … urns/index_bg.htm

Откъде изобщо са ги взели тези използвани слушалки? Някой служител има такива и ги е преотстъпил ли, лол? Аз бих се свързала с КЗП, откъде да знам кой си ги е слагал тези слушалки на/в ушите...

# 2
  • Мнения: 2
Точно това и ще направя просто ми казаха че не били длъжни и ми стана много странно хем ми казват че са чисто нови хем не били длъжни а те не изглеждат на чисто нови

# 3
  • Мнения: X
При смяна продуктът трябва да е нов, в здрава собствена опаковка.
КЗП за тези.

Общи условия

Активация на акаунт