Априлски бебета 2019 - Тема 2

  • 25 791
  • 730
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 686
Добре, благодаря Нефертития🙂

# 511
  • Мнения: 68
И аз вече не знам какво да правя, сега я нахраних в 16:00, та ще видим кога ще огладнее. А по колко количество каша или пюре може да яде най-много? Все гладно нашето човече.. А зъбките много ни мъчат, не знам при вас как е..

# 512
  • Мнения: 844
Храня го всеки път когато си поиска. Факт е че намали количеството храна, но не го ограничавам. Още има нощни хранения, тези дни мисля да започна да захранвам

# 513
  • Мнения: 686
Ние нямаме нощни хранения, 19:30...20:00 часа ги изкъпвах, нахранвам и те сами си заспиват в леглото до към 6 сутринта. Еее единия е до мен на спалнята че няма място при брат му, а и нямам много пространство,но ще трябва да го измисля да си спят двамата пак.

# 514
  • Мнения: 36
А какви други зеленчуци мога да дам? А по колко пъти се храните? Нашите хранения са общо пет- 8:30, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00. Иска ми се това в 18:00 да го махнем, дори и педи каза така, но не знам как..
Бял морков, сладък картоф

# 515
  • Мнения: 68
Дала съм ги вече. Днес с оризовата каша мисля да дам малко ябълка.

# 516
  • Мнения: 686
Момичета днес вече ми казаха от какво е алергията, била странична реакция от ваксините и се случвало много рядко на някой деца. Затова и стойностите са били завишени.

# 517
  • Мнения: 844
Момичета днес вече ми казаха от какво е алергията, била странична реакция от ваксините и се случвало много рядко на някой деца. Затова и стойностите са били завишени.
Радвам се, че накрая успяха да ти помогнат! Сега трябва ли лечение или си минава спонтанно?

# 518
  • Sofia
  • Мнения: 340
Наталия, късно прочетох. При Калин също се получиха високи стойности при слагане на две вксини едновременно и Т 39.6°. Без малко да ни вкарат в болница. Следващият път ги разделихме през две седмици. Всичко мина леко.
  На бебо му изкара и второто зъбче, но с това и едни пъпки на брадата според мен си е херпес...
  Може да дадете и спанак с ориз на Ганчев. Не са им много хубави пюретата, но имат комбинации, които при другите не намирам. Целта е да се въведе въпросния зеленчук или плод а после може и домашно или кухня.
Намерих една частна кухня от 6тия месец. Но трябва да съм въвела глутен, масло и месо Simple Smile Явно ще пробвам от 8мия.

# 519
  • Мнения: 686
Момичета днес вече ми казаха от какво е алергията, била странична реакция от ваксините и се случвало много рядко на някой деца. Затова и стойностите са били завишени.
Радвам се, че накрая успяха да ти помогнат! Сега трябва ли лечение или си минава спонтанно?
Казаха че ще мине от само себе си, щяло да го израсне. Толкова много лекарства ни изписаха, а то от какво било...

# 520
  • Мнения: 123
Моето момче имаше атопичен дерматит като бебе. С течение на времето излезе че е от ваксините защото останалите фактори вече ги елиминирахме. Така че е напълно възможно, тези ваксини хич не са безобидни Sad Сега треперя всеки път като дойде време за ваксина ...

# 521
  • Мнения: 686
Мамчета ако някоя мама има дете момче от 2 до 5 год имам много дрешки от племенника ми. Ако иска някой да ми пише, подарявам ги. Има и за нас и са много много.

# 522
  • Мнения: 104
Здравейте,
вчера сложиха на Калоян третите ваксини след като ги отложих, че бях настинала. Няма такова мрънкане и неспане цял ден, мисля че тези ги понесе най- тежко. Поне не вдигна температира и спа вечерта. Сега следват кръвни изследвания и урина на 6 месеца. Някоя мама може ли да сподели как е взела урина на сина си, педиатърката спомена за някакво нещо( не разбрах какво) което се продава в аптеките и се слага на мъжкия му атрибут...Аз още не съм започнала захранване, а е на 5 месеца и 3 дни. Мисля другата седмица да започна, но ме е страх да си призная.
Усмихнат ден на всички мами и бебоци.

# 523
  • Мнения: 686
Здравейте,
вчера сложиха на Калоян третите ваксини след като ги отложих, че бях настинала. Няма такова мрънкане и неспане цял ден, мисля че тези ги понесе най- тежко. Поне не вдигна температира и спа вечерта. Сега следват кръвни изследвания и урина на 6 месеца. Някоя мама може ли да сподели как е взела урина на сина си, педиатърката спомена за някакво нещо( не разбрах какво) което се продава в аптеките и се слага на мъжкия му атрибут...Аз още не съм започнала захранване, а е на 5 месеца и 3 дни. Мисля другата седмица да започна, но ме е страх да си призная.
Усмихнат ден на всички мами и бебоци.
Деси, отиваш и казваш че искаш колектор за урина/за момче/. Отлепя се и се залепя,стои около час и е готово после го махаш внимателно.

# 524
  • Мнения: 371
Момичета, снощи установих, че срамните устни на дъщеря ми са като срастнали, направо съм се побъркала от притеснение. От сигурно 2 месеца тя започна да се стяга и да не дава да я пипам  реших, че е нормално, но явно не е. Четох за д-р Сираков майчин дом, но след като звъннах разбрах, че не работи там от 4 год, освен това са почивни дни и мога да я заведа чак във вторник.

Общи условия

Активация на акаунт