Спам тема (усмивки, слънце и вълни - на всеки пожелавам повече такива дни) от 01.07 до 31.07

  • 31 901
  • 3 016
  •   1
Отговори
# 1 320
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Исе,разнасяй ама да е добре и да не я вдига тая пуста Т.
Днес беше малко по-добре откъм температура, пу-пу, но, за сметка на това, толкова мрънкане никога не е било. Измъчи се душичката и не знам как повече да ѝ помогна. Отделно е много упорита и като не е на кеф, не дава да я докосвам, но пък иска да я нося, което няма как да стане без да я пипам. Сега хем спи и пак не ми дава да ѝ измеря температурата...

# 1 321
# 1 322
# 1 323
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
ИскренНа, липсваше!🦊

# 1 324
  • Мнения: 807
Да виждам😏

# 1 325
  • Мнения: 17 616
само гледаме гъзарските шезлонги

# 1 326
  • Мнения: 11 334
Лека нощ от меееен...

# 1 327
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
И от мен, сладки сънища или добро утро...както обичате😉

# 1 328
  • Мнения: 10 698
Добро утро !
Време е за кафе и ..... кой на плаж, кой на тръстиката.
Хубав и успешен ден. Simple Smile

# 1 329
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Кика е станала туземка! Кик, пусни една фотка по сламена пола де, недей се стиска Simple Smile

Пия кафе аз. След малко ще отскоча до Гюрлата да "наготвя" обяд/вечеря - по една пилешка супа. Пена върти вече. И толкоз. Нямам друга работа за вършене.

Почнах хапчетата, май добре ще ми се отразят. Масово се оплакват от странични ефекти като стомашни неразположения от тях, но засега няма и помен. Дано съм от изключенията.

Днес следобед си прибирам детето, че ми стана мъчно вече. На нея обаче хич не й е мъчно. Сдушила се с децата от съседните къщи и всеки ден дивеят в различен двор. През останалото време дивее с баба си на плаж и с дядо си играе тенис на тревата. Съмнявам се и веднъж да е погледнала таблета даже. Нека й е зле...

Лане, ти от плажуващите ли си? Да ходим на лов за Лан по пясъка, а?

# 1 330
  • Мнения: 13 082
ДУ! Продължавам да не спя добре. На всичкото отгоре и кафе няма. А още по-зле е, че имах уговорка за довечера, а май ще отпадне. Не съм илизала от сто години и ми се ходеше 😒

# 1 331
  • Мнения: 17 616
радвам се че все още има деца които играят

# 1 332
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Добро утро!

# 1 333
  • Мнения: 17 616
добро утро. много сте ранобудни за събота

# 1 334
  • Мнения: 15 313
Добро утро.
И ние се кукнахме рано, не, че не ни се спи, ама се решили да направим един уикенд на язовир.
Товарим багажа и ... потегляме.

Общи условия

Активация на акаунт