МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 315
  • 769
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 457
Уаууу! От къде! Simple Smile
Не ми казвай, че я има сега в Сефора, че съм си обещала нищо да не купувам! Crazy

# 61
  • Мнения: 31 112
Една от най- любимите ми палитри от марката. Копче, остави тези работи с некупуването и.

# 62
  • София
  • Мнения: 901
Препоръчайте ми моля ви черен молив за очи, дълготраен и да не се размазва под очите. Сега около намалението в Дъглас бих купила и някой по-висок клас  newsm78

# 63
  • Мнения: 312
Здравейте, днес си купих от Сефора Pixi тоника, може ли да ми кажете как го ползвате, може ли всяка вечер, на почистено лице преди серума и крема ли? За първи път ще ползвам такъв продукт с киселина.

# 64
  • Мнения: 6 872
Аз го ползвам през вечер на почистено лице преди крем, понеже не ползвам серум.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 186
Кой от всички взе? Иначе се ползва като първа стъпка след почистване.

# 66
  • Мнения: 7 557
Уаууу! От къде! Simple Smile
Не ми казвай, че я има сега в Сефора, че съм си обещала нищо да не купувам! Crazy

Онлайн от немската Сефора с превозвач. Беше изчерпана, но пак я заредиха, сега пак дава изчерпана. Надниквай от време на време на сайта им, сигурно пак ще я заредят. Има я и в английския Дебенхамс, но там е на редовна цена. Аз я взех намалена на 35 евро.

Nani, Aqua XL моливите на Makeup forever са много добри. Но ги има само в Сефора.
Ако не ти е важно да е марков, дълготрайните гел моливи на Есенс са супер за парите си.

# 67
  • София
  • Мнения: 9 457
Уаууу! От къде! Simple Smile
Не ми казвай, че я има сега в Сефора, че съм си обещала нищо да не купувам! Crazy

Онлайн от немската Сефора с превозвач. Беше изчерпана, но пак я заредиха, сега пак дава изчерпана. Надниквай от време на време на сайта им, сигурно пак ще я заредят. Има я и в английския Дебенхамс, но там е на редовна цена. Аз я взех намалена на 35 евро.
Браво! Да ти е честита! Simple Smile Hug
Ходих аз вчера по друг повод в дъ Мол и питах в Сефора. Гледаха ме умно известно време и казаха, че  няма такова нещо при тях.
Олекна ми! Още един спестен грях! Satisfied
За това пък се върнах с ново ленено сако от Масимото! Money

# 68
  • Мнения: 3 044
Някой получи ли вече новия Оргазъм на НАРС? Моя дойде оня ден и вече 2 пъти го нося. Еми не е толкова пигментирам колкото ми се иска и е по-розов, отколкото очаквах. Чудя се дали горния слой да го изръчкам? Или да не го окепазявам, ами да го пускам в ОЛХ....

# 69
  • Мнения: 312
Кой от всички взе? Иначе се ползва като първа стъпка след почистване.
Pixi glow тоник

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 16:58 от miloto_

# 70
  • Мнения: 1 746
Момичета препоръчайте ми подходящ за деня хайлайтер, наличен в Дъглас/Бюти зоун.Правя списък за намалението.Благодаря предварително!:smile:Flowers Rose

# 71
  • Мнения: 7 557
Mary Lou Manizer, нанесен лекичко.

# 72
  • Мнения: 31 112
Много има, зависи от бюджета. Аз обичам хайлайтйрите на Диор, имат отлично качество. Гримьорите също ги предпочитат. Харесвам и на Герлен, но те са по- жълти и златни.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 210
Smashbox имат едни тройки хайлайтъри, които са много добри.
https://www.smashbox.com/product/12059/47551/palettes-kits/palet … ette#/shade/Pearl

# 74
  • Мнения: 1 698
Момичета, моля, препоръчате ми измиващ продукт за мазна кожа с петна, пъпки.... Може не само измиващ, назад в темата четох за прахчета на clinique, както и за  Alpha liquid gold и ще ги пробвам, но на есен. Имам и glow тоник на Пикси, но сякаш не работи за моята кожа, а и може би сега не е моментът да го ползвам.
Много проблемна кожа имам. Бях си намерила продукти с които я държах в приличен вид, но вече не ги намирам на пазара и в момента положението е ужасно. Кожата ми е на петна, имам пъпки, омазнява се и не задържа никакъв ФДТ.

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 10:56 от alvelina

Общи условия

Активация на акаунт