МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 360
  • 769
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 732
Аз препоръчвам YSL all hours. Естествен, лек, сатенен, но покривен. Не ми подчертава нито бръчките, нито порите и не мърда. Един от 3, които съм използвала до дъно в последните 2 години.
Благодаря, но погледнах състава и съдържа алкохол за съжаление.

# 196
  • MJF
  • Мнения: 334
Благодаря за отзивите!  bouquet
Densi, прочетох поста в блога ти и директно я поръчах.
В момента е намалена на 30 евро в испанската Сефора. Мисля, че е чудесна цена.

# 197
  • Мнения: 31 172
Ако знаеш как мирише ммммм на смокини. И стават яки гримове с нея лесно.

# 198
  • Мнения: X
Аз препоръчвам YSL all hours. Естествен, лек, сатенен, но покривен. Не ми подчертава нито бръчките, нито порите и не мърда. Един от 3, които съм използвала до дъно в последните 2 години.
Благодаря, но погледнах състава и съдържа алкохол за съжаление.
Факт-съдържа алкохол денат, както повечето дълготрайни формули. Всичките ми любимци напоследък съдържат, без новото ми откритие- компактният на MUFE. Покритието може да се надгражда до пълно, стои естествено, като кожа. Не мърда докато не го сваля вечер. В момента съм на море само с него, изобщо откакто съм го купила не ползвам течен ФДТ. Мисля, че единственият му минус е, че ще ми свърши по-бързо от течните.

# 199
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Така хваленият MAC Face & body не е ли без алкохол? Смятах него да пробвам след като изчерпам запасите Joy

Nia, здрава да си! Подсети ме, че имам крем-глоса на МАС. Засега ще спаси положението, скоро ми предстои пътуване и ще вършея на фрий шопа Joy

# 200
  • Мнения: X
Той не е покривен и определено не е за мазна кожа- да знаеш, не знам твоята каква е. Да разкажеш после за фрий шопа в похожденията ❤

# 201
  • София
  • Мнения: 732
Факт-съдържа алкохол денат, както повечето дълготрайни формули. Всичките ми любимци напоследък съдържат, без новото ми откритие- компактният на MUFE. Покритието може да се надгражда до пълно, стои естествено, като кожа. Не мърда докато не го сваля вечер. В момента съм на море само с него, изобщо откакто съм го купила не ползвам течен ФДТ. Мисля, че единственият му минус е, че ще ми свърши по-бързо от течните.
Кой е този на MUFE и къде се предлага марката?

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 421
Момичета, заредиха ли milk makeup в сефора и ако да, какво се предлага от марката?

# 203
  • Мнения: X
Факт-съдържа алкохол денат, както повечето дълготрайни формули. Всичките ми любимци напоследък съдържат, без новото ми откритие- компактният на MUFE. Покритието може да се надгражда до пълно, стои естествено, като кожа. Не мърда докато не го сваля вечер. В момента съм на море само с него, изобщо откакто съм го купила не ползвам течен ФДТ. Мисля, че единственият му минус е, че ще ми свърши по-бързо от течните.
Кой е този на MUFE и къде се предлага марката?
Този, предлага се в Сефора, има доста ограничена цветова гама в БГ.
https://m.sephora.com/product/matte-velvet-skin-blurring-powder- … oundation-P443566

# 204
  • София
  • Мнения: 732
Ааа, не схванах, че това е Make Up Forever Grinning
Пробвала съм течния им Mat Velvet, който уж е много хвален, но 1. много беден избор от цветове. 2. трудно се разнася, подчертава порите и стои зле.

# 205
  • Мнения: 7 565
С MAC Face and body приличам на мазна баничка в лицето. За мазна кожа изобщо не е подходящ.

# 206
  • София
  • Мнения: 732
Някой доволен от фдт Fenty Pro Filter да сподели как го нанася?

# 207
  • Мнения: 324
Момичета, заредиха ли milk makeup в сефора и ако да, какво се предлага от марката?

Явно да, защото онзи ден видях някакви малки стикчета до касата, даже ги разгледах, но не запомних какви продукти бяха Neutral Face

# 208
  • Мнения: 7 565
Аз бях в Сефора днес и не видях нищо на Milk. Ако и имало, трябва да са били някакви невзрачни минита.

Но пък друга добра новина - през септември ще заредят цялата линия на Анастасия, даже новата Norvina vol. 1.

# 209
  • Мнения: 1 862
Моя приятелка ми донесе от Америка няколко продукта на Milk, защото въпреки че cultbeauty ги предлагат, имат договорка предлагането да е само за територията на Ирландия и Англия. Пробвах блър стика, kush спиралата, стик бронзъра и основата hydro grip. От всички за мен си заслужава да се пробва само основата (със суха кожа съм) и то не защото са несполучливи, а защото не са нещо нечувано, което да не е срещано или лесно заменимо като продукт по нашите ширини.

Общи условия

Активация на акаунт