МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 339
  • 769
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7 557
Страхотна новина за Анастасия!

# 211
  • Мнения: 1 324
Здравейте.Някой може ли да ми препоръча молив за очи и спирала, които не се разтичат-подчертавам, че нося очила и водоустойчивите такива се разтичат и размазват.

# 212
  • Мнения: X
Ааа, не схванах, че това е Make Up Forever Grinning
Пробвала съм течния им Mat Velvet, който уж е много хвален, но 1. много беден избор от цветове. 2. трудно се разнася, подчертава порите и стои зле.
Абсолютно съгласна съм за течния. Компактният е с още по-малко цветове, но блърва порите страхотно ❤

# 213
  • Мнения: 7 557
Водоустойчивата версия на better than sex не се размазва изобщо.

# 214
  • Мнения: 1 379
Дали помните, предишни години, да е имало намаление на всички парфюми в Дъглас или Сефора - септември /октомври някъде?

# 215
  • Мнения: 7 563
Имаше за Black friday през ноември. Дъглас иначе редовно си имат намалени парфюми по стелажите.

# 216
  • Мнения: 1 324
Така се зарадвах на промоцията червило с молив в Мак, но...оказа се, че вече трябва да се поръчват по 2 продукта, ако искам да ми ги пратят😭😭😭
Някой знае ли каква е цената само на червилото?До сега все от Турция съм си взимала червило и молив и не знам цените тук.

# 217
  • Мнения: 1 379
Имаше за Black friday през ноември. Дъглас иначе редовно си имат намалени парфюми по стелажите.
Искам новия Angel, надали ще го намалят, освен ако няма намаление на всички парфюми.

# 218
  • София
  • Мнения: 3 853
Имаше за Black friday през ноември. Дъглас иначе редовно си имат намалени парфюми по стелажите.
Искам новия Angel, надали ще го намалят, освен ако няма намаление на всички парфюми.

Миналия септември, около започването на учебната година, имаше 20% намаление на всичко в Дъглас и БЗ. Може и тази година да има.

# 219
  • Мнения: 7 563
То сега има 20% намаление на избрани любими артикули. Но този парфюм не знам дали е в листата.

# 220
  • Мнения: 7 557
Новият ейджъл по-лек ли е от отигинала? Беше ми любим парфюм преди години,после ми опротивя рязко. Виж дали го предлагат в Нотино, гледах реклама, че отварят утре магазина си в Парадайз и ще има 15% на всичко.

# 221
  • Мнения: 49
Новият ейджъл по-лек ли е от отигинала? Беше ми любим парфюм преди години,после ми опротивя рязко. Виж дали го предлагат в Нотино, гледах реклама, че отварят утре магазина си в Парадайз и ще има 15% на всичко.
От снимките на сайта на парадайз, доколкото се вижда магазинът ще бъде доста голям, дано е и добре зареден, май с изключение на Lancome и Chanel цените на повечето неща ще бъдат по-ниски отколкото в Дълглас и Сефора, ако наистина са като на сайта.

# 222
  • Мнения: 31 154
Да видим въобще какво ще предлагат. Не ми се вярва да са много по- ниски цените. Интересно е дали ще има Герлен, Диор, Шанел и нишови.

Новият Ангел е Едт и е по- лек да.

# 223
  • Варна
  • Мнения: 1 016
Може ли да Ви запитам в кои минита е хубаво да се инвестира в Sephora. Смятам да си взима UD Cherry палитра и евентуално бенефит стейн, но искам нещо малко и качествено мини.
-Бека хайлайтър
Или може би бронзъра на HuDa

# 224
  • Мнения: X
Мини руж на Hourglass
Becca хайлайтър
Нощна маска за устни на Ланеж
Becca основа за грим (озаряваща, за суха кожа)
Малките Наташки-зависи кой цвят, но по принцип и трите ми харесват.
Ооооо и мини спирала- по принцип предпочитам моите да са мини.

Общи условия

Активация на акаунт