МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 310
  • 769
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 385

Ако имаш малко по-светла кожа няма да ти стоят добре, ще изглеждаш като болна или леко набита, заради самите цветове. Дъщеря ми има такива, ползва си ги умерено, добра пигментация, доволна е! Yum
[/quote]

Благодаря ти! Не съм със светла, с по-тъмна кожа с жълтеникав нюанс съм, забравих да напиша.

# 256
  • Мнения: 204

Ако имаш малко по-светла кожа няма да ти стоят добре, ще изглеждаш като болна или леко набита, заради самите цветове. Дъщеря ми има такива, ползва си ги умерено, добра пигментация, доволна е! Yum

Благодаря ти! Не съм със светла, с по-тъмна кожа с жълтеникав нюанс съм, забравих да напиша.
[/quote]
Тук вече наистина не знам,  можеш да потърсиш в YouTube видео уроци със същата палитра и да прецениш според тяхната кожа как ще ти стои, друго не се сещам май какво да направиш. BlushStuck Out Tongue Winking Eye

# 257
  • Мнения: X
На мен цветовете на палитрата ми изглеждат доста стандартни и неутрални, независимо с каква кожа си. Мисля, че са доста универсални. Пробвала съм 3 палитри на Тарт- едната много ми хареса, другите 2- не. Според мен са hit and miss. Моят любим продукт на марката са ружовете им с амазонска глина- дълготрайни и пигментирани.
Според мен, ако можеш да избираш нещо от Щатите, има дост други опции, които в Европа няма, за разлика от Тарт- аз бих си поръчала colourpop сенки, Milani руж, flower beauty ФДТ, honest beauty руж и ФДТ, physicians formula произвеждат един от любимите ми бронзъри.  

# 258
  • Мнения: 7 557
Хубави са мини палитрите на Тарт, аз ге харесвам като качество и са много удобни за пътуване.

Подкрепям за Colourpop.

# 259
  • Мнения: 7 472
От Анастасия ,кое е must have?

# 260
  • Мнения: 204
От Анастасия ,кое е must have?
Хайлайтъра им! Няма равна!

# 261
  • Мнения: 305
Аз съм много доволна от продуктите за вежди.

# 262
  • Мнения: X
Мини палитрите на Тарт като качество нямат абсолютно нищо общо с другите. Много, много хубава палитра е
 tartelette in bloom clay palette. Все още ми е най-любимата за всеки ден и незаменима за пътуване. Минитата им просто за нищо не стават според мен и все едно не са правени в една и съща фабрика с останалите.

От Анастасия ,кое е must have?

Бронзър и троен руж. И двете. Joy Хайлайтърите не мисля, че са нещо невиждано.

https://www.anastasiabeverlyhills.com/powder-bronzer/powder-bron … er.html?cgid=face

https://www.anastasiabeverlyhills.com/blush-trios/blush-trios.html?cgid=face

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 11:51 от Анонимен

# 263
  • Мнения: 7 557
От Анастасия ,кое е must have?

Палитрите сенки според мен.

# 264
  • Мнения: X
И от мен един глас за палитрите сенки. Много са ми любими. Заплюла съм си 3, дано ги има.

# 265
  • Мнения: 7 472
Благодаря за предложенията! А палитрата за контур как е? Много се радвам, че все повече марки зареждат в Сефора.

# 266
  • Мнения: X
Аз моята палитра за контур я подарих, след като как ли не я мъчих. Изключително пигментирани са цветовете за контур, много трудно се работи с тях, а и са така комбинирани, че ще ползваш един от тях и другите ще си стоят. Хайлайтърът е като дрогериен клас, даже май от тях има по-добри, а двете пудри по никой начин също не си заслужават. Новите бронзъри са къде по-добри, също и като цена. Говоря за палитрата с шест прахообразни продукта - три бронзъра, хайлайтър и две пудри.

# 267
  • Бостън
  • Мнения: 13 467
Новите бронзъри са къде по-добри, също и като цена.
Чек, за тези бронзъри ли говориш?

# 268
  • Мнения: 31 111
И аз съм за палтитрите, за хайлайтърът златен, той е уникален просто. Продуктите за вежди, повечето неща са много добри. Страшно се радвам, че идва тук Анастасия.

# 269
  • Мнения: X
Агент, за тях говоря, даже линк съм сложила. Blush Моят е Tawny.

Не знам, хубави палитри и хайлайтъри има безброй вече, точно тези на Анастасия колкото и да ги гледам и пипам, въобще не ми изглеждат на най-най-добрите, не че казвам, че не са добри. Абе хубави работи прави румънката.

Общи условия

Активация на акаунт