МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 258
  • 769
  •   1
Отговори
# 270
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Агент, за тях говоря, даже линк съм сложила. Blush Моят е Tawny.
Чукча не читатель, чукча писатель Grinning
Погледнах ги и аз но съм си самозабранила червила, ФДТ и бронзъри! Но са много изкусителни!

Подкрепям те за тройките ружове!Много, много добри - имам само 2 (и 2 върнах!)

За контурите да кажа - Kat Von D голямата палитра, но само вкъщи, не и за път, гледах че скоро нещо я преиздадоха с друг формат доста по удобен и за път минито на KA (кафявото на КА е перфектно и за веждите ми!)...


# 271
  • Мнения: 612
Аз много харесвам сенките на Тарт - тея две са ми от любимите в колекцията Simple Smile https://tartecosmetics.com/en_US/makeup/eyes/eyeshadow-palettes/ … -palettes#start=1

https://tartecosmetics.com/en_US/makeup/eyes/eyeshadow-palettes/ … age=1&start=1

# 272
  • Мнения: 1 421
За мен тази очна линия на Тарт е страхотна! https://tartecosmetics.com/EU/en_BG/makeup/eyes/eyeliner/sex-kit … -eyeliner#start=4
Не се размазва изобщо и се работи супер лесно с нея. Никога няма да спра да съжалявам, че при едно пътуване не съм я затворила хубаво и си постоя отворена на адската жега близо 2 дни. Ествествено изсъхна. Със сигурност бих си поръчала нова Simple Smile

# 273
  • София
  • Мнения: 9 395
Получих това:
Уважаеми Лоялни клиенти,

Имаме удоволствието да
Ви поканим да отпразнуваме заедно

Happy Loyal Days

- 20%*

По-добри цени на всички продукти и услуги
в парфюмерии DOUGLAS и BEAUTY|ZONE и онлайн на
www.douglas.bg

за периода

12 - 15 септември 2019 г.

Само с Beauty card любимите Ви аромати,
козметика и грим са още по-достъпни!

Ние ценим Вашата Лоялност.


КЪМ САЙТА

Уважаеми Лоялни клиенти,

Имаме удоволствието да
Ви поканим да отпразнуваме заедно

Happy Loyal Days

- 20%*

По-добри цени на всички продукти и услуги
в парфюмерии DOUGLAS и BEAUTY|ZONE и онлайн на
www.douglas.bg

за периода

12 - 15 септември 2019 г.

Само с Beauty card любимите Ви аромати,
козметика и грим са още по-достъпни!

Ние ценим Вашата Лоялност.

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Да,аз днес също получих смс имат - 20% на всичко.

# 275
  • София
  • Мнения: 201
Как може да се използва отстъпката в сайта, има ли къде да се въведе номер на клиентската карта?

# 276
  • София
  • Мнения: 2 666
Как може да се използва отстъпката в сайта, има ли къде да се въведе номер на клиентската карта?

Аз не успях да се справя със сайта.

# 277
  • Мнения: 3 960
Ето тук е обяснено как става пазаруването онлайн с карта за лоялен клиент. Не забравяйте, че намлението е от 12-ти, а днес е 10-ти.

# 278
  • Мнения: 30 965
Есенната колекция на Шанел Черно и бяло е заредена. Лучия Пика не е моят човек и това се доказва и с тази колекция. Нищо не купих, нищо не ме грабна. Исках белия топър сянка за очи, но не ми хареса как стои наживо и го пропуснах. Тъмният въобще не ми харесва. Едното пудрено червило е хубаво, но тези на Катрис, които Стефи ни показа, са по-хубави и има по-голямо разнообразие от цветове, да не говорим за разликата в цените. Ако сте пропуснали тези червила непременно поправете тази грешка. Стефи, благодаря за тях. Heart Eyes bouquet
Надявах се много да има вече  по-розово червило от матовите, но пак ударих на камък. Нюд е към кафяво. Сенките са скучни и много мрачни. Големият буркан не беше зареден въобще, но на мен не ми трябва. Общо взето съм отново разочарована, но се радвам, че спестих пари, които разбира се веднага ще пренасоча. Продуктите са заредени по две-три бройки в Леро.

Зередени са и новите тучни пудрени червила на Диор, там едни цвят ми хареса много и го мисля.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Densi, може ли да кажеш кои са тези червила на Катрис? за пропусналите :-*

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 421
Някоя от вас знае ли кои са прословутите намалени грим палитри в Сефора? И също така дал се очаква от мак да пуснат намаление?

# 281
  • Мнения: X
Аз харесах по-розовото червило и топъра в черната опаковка. Белият лак искрено ме изненада, като за есен-зима.

# 282
  • Мнения: 30 965
Densi, може ли да кажеш кои са тези червила на Катрис? за пропусналите :-*
Demi Matte Lipstick Catrice 8 лв. 10 цвята. №20 и №50 са ми фаворити. Hug

# 283
  • Мнения: 7 352
Някоя от вас знае ли кои са прословутите намалени грим палитри в Сефора? И също така дал се очаква от мак да пуснат намаление?

Палитрата за контур на Кат Вон Д , две палитри за очи на Too Faced , някаква на Benefit с Hoola вътре, по телефона звънях и това ми казаха ,със сигурност има и още.

# 284
  • Мнения: 49
Момичета знаете ли, дали в някоя ат двете Сефора в София има продукти на Philosophy?
По-конкретно този https://www.philosophy.com/purity-made-simple.html?cgid=C111

Общи условия

Активация на акаунт